Detail příspěvku: Asistenční služby pro jízdu bez obav

Asistenční služby pro jízdu bez obav

autor: | Úno 11, 2023 | Komerce, Společnost | 0 komentářů

Znáte to, pokud sednete za volant, může se stát cokoliv. Auto si postaví hlavu, nejede, co teď? Pokud nejste zrovna sběhlá ve znalostech svého vozu, pomohou vám asistenční služby, které si sjednáváte k svému pojištění auta, ať už povinnému ručení, nebo havarijnímu pojištění. Co vše může být jejich obsahem?

Pokud se stane nějaký malér, nejhorší je pocit, že jste na vše sami. Díky asistenčním službám tento pocit mít nikdy nebudete. V případě nouze mnozí z nás volají svým známým, co když je ale pozdní noční hodina? Asistenční služby lze kontaktovat kdykoliv a můžete si být jisti, že vám zde nějakou formou pomohou.

Young,Male,Technical,Support,Dispatcher,In,Call,Center

V první řadě vám zde na základě vašich údajů sdělí, na co vše máte nárok zdarma. Další služby si zde ale můžete objednat a můžete si být jisti, že půjde o služby za dobrou cenu. Telefonní číslo na asistenční linku je vyznačené na zelené kartě, případně lze využít univerzální linku 1224. Jistě se vyplatí si toto spojení uložit do telefonu, případně nalepit viditelně ve vozidle.

Asistenční služby a povinné ručení

 Nárok na určité asistenční služby má kdokoliv, sjednávají se jak k povinnému ručení, tak k havarijnímu pojištění. Jsou totiž spojené i s povinným ručením, tedy pojištěním odpovědnosti z provozu vozidla, které musí uzavřít každý majitel, nebo provozovatel vozidla. Nabízejí je všechny pojišťovny, liší se limity a rozsahem. Asistenční služby řeší stav okamžité nouze, kdy nemůžete vaše auto ovládat a bezpečně s ním odjet.

Asistenční služby k povinnému ručení slouží k odstranění následky nehody, ke které došlo na silnici. Jde tedy o vyproštění a odtah nepojízdného vozidla do servisu. V rozšířené verzi si lze stanovit, do kterého servisu se vozidlo odtáhne. Dále může asistenční služba dovézt vozidlu palivo, odtáhnout k dobíjecí stanici, vyměnit pneumatiku, či nabít baterii.

Car,Insurance

Díky asistenční službě lze získat náhradní vozidlo, nebo dovoz do cílové stanice. Asistenční služby lze využívat u nás i v zahraničí. Sjednávají se v určitém rozsahu, který si lze vybrat díky srovnání havarijní pojištění.

Zdroj obrázku: Bojan Milinkov / Shutterstock.com

Zpracoval: Futurino

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se v PANNĚ. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Maxmilián v této podobě vlastně původ nemá. Císař Fridrich III. Chtěl originální jméno pro svého syna, a spojil slavné jméno Maximus, které se překládá jako „největší”, se se jménem Aemilian což je odvozeno od latinckého aemulus, které znamená „následovník”. Vytvořil tak jméno, které významově odpovídá překladu „největší následovník“. V ČR nosí toto zajímavé jméno 99 lidí.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Mezinárodní den příslušníků mírových operací OSN.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Don’t Worry Be Positive

Don't Worry Be Positive

Don't Worry Be Positive

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 12
  • 467
  • 37 799
  • 439 619
  • 2 101 642
  • 3 748
  • 26
  • 1 790
0 Shares
Share
Tweet