asn
Komerce

Akce v tematických kostýmech zaženou nudu a vnesou do společenského života čerstvý vítr

0 Shares

Příležitostí ke společenskému vyžití se nabízí široká škála, každý si tak může vybrat ty akce, které jsou pro něj opravdu povznášející. Někteří lidé upřednostňují plesy a formálněji pojaté události. Další zase milují bujaré večírky, na kterých se na společenské konvence přílišné ohledy neberou.

Ty nejzábavnější akce mají punc originality. A jen tak se nám z paměti nevymažou

8129 m

Osobně patřím k té části populace, která před striktně danými pravidly preferuje větší míru volnosti. A hlavně originalitu. Jakmile narazím na pozvánku na zajímavě pojatou událost v termínu, kdy nejsem vázána povinnostmi, jen zřídkakdy odolám. Koncerty, festivaly a nejrůznější party jsou pro mne to pravé ořechové. Zejména pokud jsou tematicky zaměřené. A i když mne příliš nelákají klasické plesy, jsou-li namísto společenských šatů předepsány karnevalové kostýmy, účast obvykle neodmítnu.

kost

Karnevalové masky pomáhají zažít nová dobrodružství

Převléknout se, byť jen na jeden den či večer, do kůže někoho úplně jiného, je pro mne jedinečný zážitek. A ráda si ho užívám znovu a znovu. Karnevalové kostýmy mi umožňují stát se kýmkoli, vcítit se do nové role a uplatnit herecký talent, který ve mně dřímá. A většinu všedních dnů zůstává skryt pod maskou seriózní zaměstnankyně, která s nejvyšší mírou zodpovědnosti vykonává důležitou, nicméně přece jen poněkud stereotypní práci. A řada mých přátel to vidí stejně. I jim maškarní masky dopomáhají k neotřelým a zcela ojedinělým zážitkům.

Kostýmované akce baví děti i dospělé

Na maškarní ples, kostýmovanou party nebo jinou tematickou akci by měl alespoň jednou vyrazit každý. Příležitostí je celá řada. Kromě soukromých večírků se nabízejí

hal

zejména masopustní průvody či Halloween. O těch nacházejí uplatnění nejen kostýmy pro děti.

Naše rodina chodí vždy v kostýmech celá. A užijí si jak potomci, tak i dospělí. Jako kostýmy na Halloween jsou skvělou volbou kostým upíra, kostým kostlivce či zombie kostým.

Kostým indiána a kostým kovboje jsou zase ideální jak na karneval, tak i na stylově laděný dětský tábor. Na rozlučky se svobodou a další rozverné večírky pro dospělé jsou jako stvořené kostým policajtky, kostým sestřičky, kostým námořníka, kostým námořnice, kostým pilota či kostým letušky.

Kde se dají pořídit ty pravé kostýmy pro nejrůznější příležitosti?

Skvělé kostýmy včetně škrabošek a nejrůznějších doplňků si je možné objednat přes internet i zakoupit osobně v některé z kamenných prodejen. Osobně preferuji druhou variantu, kdy si mohu kostým před nákupem vyzkoušet a vybrat ten, který mi nejlépe sedí.

Nejraději mám ptakoviny.com, ptakoviny-ipak.cz a ptakoviny-karneval.cz, kde vždy seženu to pravé od kostýmů až po stylovou výzdobu.

Zpracovala: Placla

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
0
Would love your thoughts, please comment.x