Ranní kávy

K ranní kávě: Tak snad raději zamknout a plnit ořechy

0 Shares

Hm… s velkou hořkostí Šťastný a veselý, by se dalo říct, když nám někdo naštěstí nesmrtelně pořezal Wimbledonskou tenisovou jedničku a na Staromáku si přijdou na své milovnici army shopů. Hned dva cvoci najednou v tak krátké době.

 

Jeden, co jde krást v devět ráno, aby si z domu ženy, která má zlaté medaile, peníze a poháry odnesl pět „talířů“, což je podivné a druhý, který má asi moc rád německá vánoční světýlka.

 

Kdyby to nebylo tak šílené, bylo by k pousmání, jak je dobře informovaná naše politická scéna. Ví víc, než kdokoli jiný.

 

Například pan Babiš, si je jistý, že za útoky stojí Merkelová.

 

Babiš: Za útok v Berlíně může migrační politika Merkelové

 

Zatímco německá policie usilovně brázdí zemi a hledá toho šílence, Babiš má jasno. Tak hlavně, že se, kluk vyjádřil ihned.

 

Nechám politiky a jejich unáhlené, populistické výroky doznívat.

 

Astrologicky vzato jde o ten Merkur, který je od 19.12. retrográdní, couvá Kozorohem a tudíž by mělo jít o minulost. (kupříkladu vyřizování účtů, jak jsme o tom mluvili)

 

Snad se nic nestane, když napíšu názor, že co se obou těch věcí týče, mělo by spíš jít o něco jako pomstu, o něco, co se dlouho plánovalo (v minulosti), spíš, než momentální, náhlou myšlenku. Přihlížím k tomu Merkuru a také Slunci, které je téměř v Kozorohu, což je Saturn a ne u každého je to zklidnění.

 

Pokud to bereme z úhlu někoho nehodného, někoho, kdo něco není schopen zapomenout, nebo má dojem, že by měl vyrovnat skŕe, nebyla bych zase tak v klídku, co se týče vyhlášení, že u nás nic nehrozí.

 

Může se totiž jednat o sérii věcí, které někdo v minulosti notně motivovaný promyslel, na tohle období naplánoval, a těch lidí může být víc.

 

Kéž by to byl začátek aktů toho jednoho člověka.

 

Bylo by nejlepší, kdyby šlo v případě Berlína o individualitu, vůbec ne teroristicky naladěnou, (je to nepravděpodobné) ale prostě naštvaného blázna, který si naplánoval pomstu za něco, co se mu v Německu v minulosti přihodilo.

 

Jestli je to ta horší varianta, je další blbé období 25.12. kolem půlnoci a hlavně od 27.12. až vlastně do konce roku Silvestra nevyjímaje a bezpečno není nikde, kde jsou teď vánoční svátky a Nový rok.

 

23024Nzk.jpg

 

Tak snad raději doufat, zamknout se, plnit ořechy a užít si Slunovrat. Luna je Váhách, Merkur v Kozorohu a couvá, ale Venuše je milá, Mars je přívětivý .. jen Uran.. ale to se nás tady moc netýká.

 

Mějte hezký svátek, který se jmenuje Yule a jsou to vlastně takové původní Vánoce.

 

Míša K.


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x