Ranní kávy

K ranní kávě: Tajemný život Oty S. (To na piccolo dnes nebude)

0 Shares

Málokdo má potřebu chlubit se tím, že je pedofil a tak se nemůžeme divit, že modely životů Oty S. a Oty T. jsou si v něčem podobné. Navenek zcela obyčejný člověk, jehož aktivity ale do velké míry nezná ani rodina, která pak zůstává v úžasu, tím víc, čím více se dozvídá.

 

Pravda je, že pro nás (a toto je magazín Popelčí) by to bylo jednodušší, kdybychom o existenci Oty nebo spíše některých jeho existenčních bodech věděli dříve, protože by nám dříve zapadl tarotový profil. TADY.

 

No zapadá alespoň teď.

 

Ota se s Evou, maminkou Míši, seznámil před třemi roky, což může působit, že spolu také tři roky byli, ale tak to není.

 

Vlastně spolu ani tak dlouho nebyli a zbylý čas se pouze vídali s tím, že někdy přijel a zůstal přes víkend. Proč, kdo ví.

 

V zásadě se ale zase tak často nestýkali. (podle karet, tedy nepodloženo, ani intimně ne a to zejména z jeho strany).

 

Podle vyjádření babičky malé Michalky, Míša Otu neměla ráda, od určité doby se mu vyhýbala a když měl dorazit, odcházela k ní.

 

23233MmZ.jpg

 

Babička také přiznala, že ani ona neměla tohoto člověka ráda, nenašla k němu vztah a některé jeho výroky, poznámky a systém hodnot pokládala za nenormální, až fatální.

 

Míša a babička nebyly jediné.

 

Zhruba před oněmi třemi roky se již dnes zesnulá teta z Eviny rodiny vyjádřila o tomto muži jako člověku podivném, nesympatickém a pro Evy výběr neměla moc pochopení.

 

Možná to Eva záhy pochopila také, a tak se s Otou víceméně stýkala sporadicky. Dost možná jí s něčím pomáhal a dalo by se říci, že bez jejího vědomí do bytu nedocházel.

 

Možná vrátil i klíče, možná ne. (podle Tarotu je ale měl, psala jsem v týdnu).

 

Jak si potom vysvětlit, měsíce staré stopy DNA, mluvíme o tělních tekutinách, které byly nalezeny u Míši v pokojíčku v nemalém množství, na mnoha místech, možných i méně možných?

 

Vycházíme-li z toho, že to nebyla v ložnici s Otou žádná sláva, a že Míša odcházela, když tam on byl, tak co se tam tedy dělo?

 

A věděla to Eva?

 

Byt, kde Míša s mámou bydlí, je 1+1.

 

Michalka má zde svůj pokojíček, opatřený zvýšeným lůžkem, tedy zřejmě takovou tou palandou, pod kterou ještě něco je, mamka obytnou kuchyň, kde mí své zázemí a kde i spí.

 

Dost pohodlí pro případné věci, které dělají dospělí na to, aby v Míšině nepřítomnosti byla nouze o prostor.

 

Na místě je tedy otázka, zdali vůbec byla Eva přítomna, když se, a to zjevně opakovaně, onen DNA materiál u Míši v pokojíku množil.

 

A zdali byla přítomna Míša.

 

Pěvně věřím, že Matka Míši neměla ponětí, že netušila vůbec nic, nebo že se to nějak normálně vysvětlí.

 

Co ale vědět musela, bylo, že Otakar měl zhruba rok zpátky před Míšiným zmizením, a tedy po té, co se dospělá dvojice před Vánoci definitivně rozešla, na svědomí sexuální obtěžování dítěte.

 

Toho se dopustil na dívence, která tou dobou bydlela ve stejném domě jako Míša.

 

Ota, který se vydával na FB za 13 letého chlapce později dívce napsal, že pro ni přijede strejda, kterého zná od Míši.

Přijel on sám.

Odvezl dívku za Most a k Litvínovu, strávil s ní dlouhou dobu, nabízel peníze za pohlavní styk, což odmítla, a po tom, co mu zavolala policie, kterou zalarmovala matka dívenky, která se šla přesvědčit, zda dcera skutečně je u Míši, jak řekla doma, dívku vysadil po půlnoci kdesi v Ústí a odjel.

 

Pozn. Zajímalo by mě, jak policie tak rychle zjistila, že dítě je právě s Otou, pakliže se vydával za někoho jiného a vlastně nikdo nevěděl, kde holčička je.

Jediné, co mě napadá, je, že sama Eva, po tom co dívky matka u nich své dítě nenašla, onoho strejdu rozpoznala a dala na něj telefon. Jinak nevím, jak by to tak rychle šlo zjistit.

 

V souvislosti s touto událostí a probíhajícím vyšetřováním byla také Míša vypovídat na policii a lze odvodit, že Eva musela vědět, proč tam jde.

 

Míša policii řekla, že žádnou takovou negativní zkušenost s Otou nemá.

 

Své dobré kamarádce však pověděla něco jiného, opačného a dost zásadního, což potvrdil otec oné kamarádky v médiích.

 

Je logické a odpovídá to strachu, který Míša z Oty měla, že na policii řekla jinou verzi, než kamarádce, protože ve 12ti letech si umíme dovodit následky.

 

Míša patrně věděla, že zatímco kamarádka nic nepoví, policie by nemlčela.

 

Po Míšině zmizení se ukázalo, že i dcera Otovy exmanželky, která s ním byla ještě před tím, má nemilou zkušenost s panem Otou, se kterou se svěřila až po Míšině zmizení.

 

To je pro úplnost třetí dítě v řadě.

 

Než to shrnu a přidám nové informace, chtěla bych uvést, že jednání těchto dětí je běžné, jako přes kopírák a je obvyklé.

 

Děti umí v těchto případech mlčet hodně dlouho, klidně i celé roky.

 

Jakmile začne mluvit jedno, zpravidla začnou všechny.

 

Míša zmizela, zatím beze stopy, patrně v noci z 10. na 11. ledna 2017.

 

23268MDF.jpg

 

Tento časový údaj už není jen z karet, jak byl pro Popelky původně, ale lze ho předpokládat i z nových informací, které uvedl server Tn.cz včera.

 

Tam se dozvíme, že Ota nedokázal policii vysvětlit, kde byl a co dělal v tu noc, ani to, jak je možné, že jeho mobilní telefon hlásil polohu pomalu u hranic, a ani to, proč mu cesta jinak dvou hodinová trvala více, než 7 hodin.

 

Po Michalčině zmizení, se za pouhých pět dnů Ota pokusil o sebevraždu, avšak ztratil odvahu a zavolal si 112. Našli ho kus dál od místa, ze kterého volal, spát v autě opilého.

 

Následně svůj čin, těsně před tím, než měl být obžalován, dokončil.

 

Pro nás to znamená, že pokud pan Ota nepodal před tím policii zásadní indícii, pak pokud za Míšiným zmizením opravdu stál, a já se domnívám, že ano, už jen proto, že by možná dříve či později mluvila, a někam ji odvezl, vzal si to tajemství s sebou.

 

Od babičky malé Míši, se kterou jsem se setkala a věřím, že ne naposledy a chci věřit, že příště za lepších okolností víme, že:

 

Michalka Otu ráda neměla a pokaždé, když měl přijet, což poslední dobou tak často nebylo, sebrala se a odešla k ní.

 

Předem jí zavolala a babička, pokud byla tma, šla Míše naproti, ačkoli vzdálenost mezi jejich domy je zhruba 200 metrů.

 

Míša spala na oné palandě, kterou jsem zmínila a svůj telefon po té, co si na něm nařídila budíka, dala na nabíječku a na stůl.

 

Z palandy na telefon nedosáhla.

 

Do školy ho Míša nenosila, nechávala ho doma. Telefon je nový typ.

 

Pokud by tedy Míša onen rituál s telefonem vykonala, a pak šla spát, zůstal by ráno buďto na nabíječce nebo by ho odpojila, každopádně, pokud by na něm nebyla zapnutá třeba navigace, pak zůstane telefon ve spánkovém režimu a nabitý.

 

Jak je tedy možné, že už v poledne se vybil?

 

Míša ho na nabíječku večer buď vůbec nedala, nebo ho během noci odpojila s úmyslem třeba telefonovat?

 

Spolu s Míšou zmizel také školní batoh a oblečení, které do školy nosila.

 

Pokud zmizela během noci a neodešla sama, pak věci někdo vzal s sebou, aby to vypadalo, že šla do školy a tím „posunul čas“.

 

Míša se ale také mohla sbalit a chtít jít k babičce.

 

To by si pak věci vzala také, bez telefonu, protože by šla do školy od ní. Buď by babičce tu noc nevolala, nebo by to nestihla.

 

Nevíme, zda měl pan Ota stále klíče, nebo je odevzdal, každopádně, dle nových informací, měl pan Ota u sebe celé svazky klíčů!

 

Ota měl inzeráty na nejedné seznamce a je možné, že měl souběžně i několik známostí, je patrné že si vybíral ženy s dcerami předškolního a školního věku, a že se pohyboval vlastně po celé ČR, několika auty.

 

Vedl dvojí život.

 

Jeden pro rodinu, známé a spolupracovníky a druhý, velice soukromý, se mu poměrně dlouho dařilo tajit.

 

Pokud někde necestoval, dokázal i několik dnů nevyjít z domu. Také jeho četná bydliště jsou neprůhledná.

 

Platil si byt, kde ho prakticky nikdo nikdy neviděl a kdo ví, zda tam kdy bydlel.

 

Zjevně o tomto muži málokdo věděl všechno a zjevně jen to, co chtěl, aby se vědělo.

 

Doufejme, že se policii dříve, než si tento muž, hlavní podezřelý z Míšina zmizení, vzal život, podařilo sestavit nějakou zásadní indícii, která by vedla k jejímu nalezení.

 

Mě by třeba zajímalo, v jakém čísle vchodu, dříve bydlela matka a dcera, kterou Ota odvezl, po té co se vydával za jejího vrstevníka.

 

Ano, zajímá mě to číslo sedm, které jsme ještě nedosadili.

 

A také ta kotva.

 

To byly indicie, které vyšly přímo na otázku, související s místem, kde by Míša mohla být.

 

Nevím, proč by se Tarot v tomto mýlil, když se nemýlil vůbec v ničem, co souvisí s člověkem, který by za zmizením Míši měl stát a dalších detailech.

 

Ale hledat kotvu, sedmičku, cokoli kulatého, cestu do Y s omezením vjezdu, vodu a hromadu, to vše na jednom místě, avšak po celé ČR, je stále málo.

  

A ještě jedno si neodpustím jako post scriptum:

 

Ať se na mě nikdo nezlobí, ale jsem skutečně zvědavá jakého zázraku se dobrala naše policie a s čím přijde, protože:

 

1.       Druhý den po Míšině zmizení má policie nabídku od špičkového českého kynologa se psem cvičeným na Mantrailing. Psem, který našel úspěšně X dětí. Kynolog, který je připravený okamžitě jet, čeká 4 dny vůbec na odpověď, ve které ho policejní mluvčí doslova vypoklonkuje s tím, že metoda, (ačkoli je efektivní) není schválená.

 

2.       Za dalších 10 dnů (!!!) si pozvou stejně neschváleně cvičeného psa z Německa!

 

3.        Vysypávají dávno vyvezené kontejnery, ale na skládce nikdo nic nehledá.

 

4.       Namnoze již přemazané soukromé kamerové záznamy si vyžádají po týdnu.

 

5.       Z lidí, kteří se snaží pomoci na místě, kde se nehledalo, udělají idioty.

 

6.       Hlavního podezřelého, který má málem na svědomí dítě ze stejného baráku, nechají běhat a stopují ho tak dlouho, dokud se PODRUHÉ v několika dnech nepokusí zabít a utéct do podsvětí, což udělal.

 

Kdyby to nebylo tak smutné, bylo by to snad i úsměvné. 

 

23393Mjd.jpg

 

Když tak vás to, chlapci naučím s Tarotem. Třeba to bude lepší. (při vší úctě)

  

P.S.

 

23407OTg.jpg

 

Gratuluji mamce k probuzení do reality. indecision

 

Míša K.


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

 

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x