Ranní kávy

K ranní kávě: Spolužáci mají po ptákách, já mám čápa černého

0 Shares

Už v tom tak neležím, protože to bych se zbláznila, ale zjistila jsem, a to mě tedy fakt mrzí, že díky GDPR končí snad po patnácti letech i Spolužáci.cz. No jsem zvědavá, jestli tenhle zákon přinese nějaké pozitivum…

 

Zatím jsem přišla na to, že to je asi dobrý byznys pro ty, kdo jsou maxiflexibilní, protože už existuje asi X firem, které nabízí své služby v rámci snad čehokoli kolem toho, zejména pak poradenství, ale i jiného druhu.

 

Nechci být zpátečník, ale zatím vnímám negativa.

 

Jako třeba ty spolužáky… 

 

Chtěla jsem to dneska jenom tak na okraj oznámit, kdyby vám tahle informace třeba unikla, abyste pak nekoukali a mohli se předem připravit.

 

Od zítra ještě spolužáci jsou, ale v jakémsi nouzovém režimu, aby si lidi, jako tedy i já, mohli postahovat kontakty a třeba fotky a podobně, ale registrovat už se tam nepůjde a s koncem srpna končí spolužáci úplně a definitivně.

 

Podle vyjádření produktové manažerky, by vlastně bylo nutné v rámci plnění GDPR ten projekt celý překopat od základu a to se prostě ekonomicky nevyplatí, a tak to dělat nebudou, takže se to prostě zruší.

 

Tomu vcelku rozumím, i když tam chodilo zhruba 20 000 lidí denně.

 

Jsem optimista, ale jsem fakt zvědavá, co tahle vyfukundace ještě pohřbí. (mimo mých mozkových buněk, které padají po tisících, když tady řeším systém registrací)…

 

Ale ono i youtube a vůbec všechno projde nějakou reorganizací a ne každý na to bude mít.

 

No nic…

 

Opět jako včera, ale už ne tak obsáhle…

 

Milé Popelky, spolužáci mají po ptákách, Bůh ví, co všechno bude mít od dnes v krátkém čase po ptákách, vy budete mít zahlcené e-mailové schránky žádostmi o povolení stran osobních údajů, (na tuty i od magazínu Popelky.cz, kde kdo zaplatí flastr, že už se nezvedne, jen ptáci jsou věční.

 

Jako třeba tenhle nádherný čáp černý, který tady včera kroužil, což byla překrásná podívaná, doslova nádhera, ačkoli byl hodně vysoko i na můj, ne úplně statisícový teleobjektiv.

 

FOTKY LZE KLIKNUTÍM ZVĚTŠIT

 

26332MWI.jpg

 

A asi tu nebyl tak úplně náhodou, když moudrá kniha zvířecích duchovních průvodců říká, že:

 

26334ZDg.jpg

 

 

Bože děkuji, že vedle starostí plytce přízemních, máš pro člověka denně také krásu, majestát přírody a lázně pro duši, která se v takových chvílích doslova vznese s tím tvorem nad to všechno, aby se nadechla.

 

26333ODk.jpg

 

Je to osvobozující… a přesně proto tady tenhle poměrně vzácný tvor, jehož stav je u nás aktuálně zhruba 300 párů, a který vyjma člověka, nemá přirozeného nepřítele, včera byl.

 

Jsem mu vděčná.

 

Mějte co možná krásný den.

 

A dejte domu truhlíky, bude bouřka s kroupama.blushwink

 

P.S. Já ty PR do vydání dávat občas musím, to se nedá nic dělat, to je živobytí smiley

 

Míša K.


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com