Ranní kávy

K ranní kávě: Parkovací místa pro ženy. Já říkám, díky!

0 Shares

Sice to není povinné, jak jsem se dočetla, je to jenom doporučení, ale mnozí majitelé pozemků kolem nákupních středisek, a další vlastníci parkovacích ploch se podle něho už zachovali.

A to, holky kvůli nám.

 

Mluvím o zvláštních, vyhrazených parkovacích místech pro ženy.

Takže nejenom invalidi, ale i ženy dostanou určitou výhodu.

 

7799MjZ.jpg

 

Bylo by dobře nedívat se na to negativně, jakože jedno parkovací místo a kolem deset čtverečních metrů prostoru a molitanových výztuží, aby se dáma dokázala bez úhony vyřadit a odjet, žádná narážka na parkovací um nás, něžných stvoření, ale právě pro posledně jmenovaný příměr, kvůli naší bezpečnosti.

 

A to já prosím vítám.

Jestli někdo přišel na to, že žena, by měla mít v zájmu zvýšení její bezpečnosti a pohodlí, blíže ke vchodu do obchodu, nebo v podzemním parkingu blíže k výtahu, pak je to velice ohleduplné, a já to pokládám za dobrý nápad.

 

Statistika přepadených žen právě v těchto místech je totiž velmi nepěkná.

 

Slyšela jsem už i názory některých, na duchu povadlých vtipálků, kteří záměr patrně díky vlastnímu neduživému egu hrubě nepochopili, ale to jsou právě ti, kteří se možná nezařadí ani do prostoru, odkud právě odjel kamion.

S návěsem.

 

Ráda bych takovému inženýrovi trojbarevnýmu, ukázala jinou statistiku.

Tam by zjistil, kolik smrtelných nehod ročně zaviní ženy za volantem, a kolik muži. Asi by se divil, pokud by zvládl pár slabik a jednoduchých čísel. Tongue out

 

V televizní anketě jsem ale viděla i jiné.

„Pochopitelně tomu rozumím, chápu to a kvituji. Je to pro ně přece bezpečnější“, pravil na otázku redaktorky zástupce silnějšího pohlaví, do kterého byste to, vzhledem k věku, který ohlašoval, že teprve nedávno pozbyl pubertálního akné, možná ani neřekly.

 

Takže my vám, pánové do budoucna za to, že budete tato místa nechávat zdvořile volná, hluboce děkujeme.

 

7800MjA.jpg

 

Protože.

Přestože mnohé z nás by parkování mohly vyučovat a jsou schopny se vtěsnat do prostoru, kde vpředu a vzadu bude možné vůli počítat na centimetry, jedno je jasné, jsme mnohem zranitelnější, jsme slabší.

 

Čili, díky za ten nápad!

 

Přeji krásný den!

 

Míša K. 


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com