anove
Ranní kávy

K ranní kávě: Jsem Cody a budu vás učit fyziku

0 Shares

Upřímně jsem čekala, kdy to přijde a ono to přišlo. Na Floridě už mimo žáků budou ozbrojení i učitelé. Celkem se to dalo čekat, když dnes už žáci nenáviděnou školu neomotají toaletním papírem, jako jsme to dělali my, ale rovnou jí vystřílí.

Kdeže je doba kladení napínáčků fyzikářce na židli… dnes by tam, díky Bohu, zatím jen v cizině, měla asi plastickou trhavinu.

Nejde ti zeměpis? Propadáš? Nebo už jsi rovnou propadl?

Nevadí, vezmi otcovu devítku, kterou rozhodně má a možná ne jednu, a běž jim tam vysvětlit, co si o tom myslíš.

Je to fakt bída, co se děje, ale nejsem si vůbec jistá, jestli je právě TOP řešení ozbrojit i učitele.

Rozumím tomu plánu a chápu, že vize je taková, že když už by k něčemu došlo, může učitel bránit žáky …

27853ZWV.jpg

…ale…

Díval se na to někdo psychologicky a taky technicky?

Zastřelit dítě není jen tak a nedokázali to ani vojáci za 2.sv války, když se právě toto zneužívalo. Psychologicky bude mít učitel blok.

Další roztomilé proti je v tom, že když už by blok neměl, (možná budou kantoři procházet kurzem) existuje, a já nechci říkat, „já to říkala“, velice reálné riziko, že učitel odstřelí žáka s atrapou, protože jak víme, není většího pitomce a tvora, jehož talentovaná mysl umí vyplodit megakapitální hovadinu, než je teenager, usilující i Darwinovu cenu.

Ano, mohl by si za to sám, protože za blbost se platí, jen nevím, zda je nutné v takto outlém věku hned platit tak draho.

Nezapomenu v tomto katastrofickém scénáři ani na kantora, který si pravděpodobně protřelí hlavu ihned, jak se zjistí, že žák ve skutečnosti nikoho zastřelit nemohl, a že šlo o fórek.

A při výčtu mých mrazivých vizí je tu ještě jedna, neméně výživná.

A tou je, skupinou zpovykaných žáků odzbrojený kantor … a jestli si před tím musel šílený žák zbraň opatřit, tak teď už nemusí. Teď mu jí učitel rovnou donese do školy pod nos. Stačí si na něho počíhat pod schody.

27854MTI.jpg

  • Vynechala jsem zastřelené učitele při neodborné manipulaci.
  • Zastřelené učitelky v rámci milostných afér.
  • Učitele, kterému ruply nervy a namísto zfackovaného žáka máme žáka s kulkou v hlavě.

A různé další nuance, které se s tímto floridských bezpečnostním opatřením dále nabízí.

Kdo kdy byl ve Státech, ví, že zbraň je tam v každé rodině tak běžná, jako mikrovlnka, pomalu každý otec je lovec, střílet umí už desetileté děti, protože v neděli chodí s taťkou na lov, tak, jako u nás na pouť, a když přijedete do městečka, kde je i třeba pět obyvatel, na tuty tam najdete kostel a lovecké potřeby.

Měnit v Americe zákony o držení zbraní tak, aby to bylo efektivní, je v zásadě mnohem složitější, než ozbrojit i ty, kdo ještě ozbrojení nebyli.

Tak držím na Floridu palce a znovu se jdu pomodlit a poděkovat, že žiji v Čechách, kde je ještě stále nejvíc moderní flusačka a prak.

 

A Igor Hnízdo.

Pěkný den, Popelky! heart

Míša K.

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com