Ranní kávy

K ranní kávě: Doba kamenná!

0 Shares

Ale kdepak, nehodlám se zabývat vůbec volbami, ačkoli k tomu titulek klidně mohl směřovat. Neztratím slovo o tom zoufalém modelu. Dobou kamennou jsem měla na mysli úplně něco jiného, něco ryze tady našeho, co neproběhlo a proběhne…

 

Jakkoli jsem si myslela, že jsem člověk přírodní, člověk jdoucí svobodnou cestou vedoucí k ještě většímu osvobození v rámci duševního rozvoje, pátek mě naučil, jak moc dlouhá a nejistá je to cesta.

 

Jeden, kdo si myslí, jak je nezávislý si říká…pche to já bych se bez výdobytků civilizace klidně obešel, kdyby bylo nejhůř. JO?

 

Taky jsem si to myslela…

 

Než mě osud a tedy i já sama vystavili tvrdé zkoušce. Ve čtvrtek večer, jsem se ocitla naráz bez telefonu, bez možnosti přehodit rychle kartu, neb můj tel má už tu maličkou a co čert nechtěl i bez internetu.

 

Netušila jsem, jaký je to horor. Jak bezradný je člověk v tu chvíli. Jak na těch věcičkách závoslý. Víc, než by si přál.

 

Skoro mi přišlo, že jsem snad přestala v ten moment existovat.

 

Kdybych nemohla najít rodný list, OP, řidičák…ale v jednu chvíli bez takové novodobé hlouposti, jakou je telefon a takového žrouta lidské svobody jakou je internet, horor.

 

Nejsem z toho nadšená, ale myslím, že kdyby to trvalo déle, možná bych si okousala nehty až k lotům, a vypnout se mi k tomu i televize, začnu si vyrábět pazourek.

 

A teď se k tomu dostanu….můj reálný oslí můstek k titulku je tady…

 

25137MDZ.jpg

 

Kameny v Popelení, jak jste si přáli, budou.

 

A mám pro vás neuvěřitelný unikát, který nebudu prozrazovat, ale mě to úplně dostalo a doufám, že i vás, až vám to ukážu. Furt si to tady chovám a furt na koukám…neuvěřitelný.

 

To budete vidět „dobu kamennou“!!!

 

Přeji vám krásný den i příjemný vstup do nového týdne.

 

Míša K.


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x