lemy
Ranní kávy

Chladné počasí vás nerozhodí, naopak se na něj budete těšit

3 Shares

Venku je ještě krásné babí léto a vy si můžete užívat posledních slunečních paprsků, ale zima se nezadržitelně blíží. Většina lidí by nejraději zalezla do postele a počkala na jaro. Ale i zima má svůj půvab, a pokud si pořídíte kvalitní dámskou zimní bundu, budete se na chladné počasí i těšit.

koze

Teplá, velmi elegantní a s nádechem luxusu. Nahlédněte do e-shopu firmy Špongr, zde si určitě vyberete.

Hřejivé a elegantní

Takové jsou dámské bundy z e-shopu firmy Špongr. Příjemné materiály, kvalitní zpracování a slušivé střihy pro všechny typy postav. Nejen pro vysoké štíhlé ženy, ale také nadměrné velikosti a zkrácené délky. Každá žena je krásná a perfektně střižená bunda to dokáže podtrhnout.

Bundy jsou šity v České republice pod značkou Leder Pellicce. Objevte i vy tyto elegantní a slušivé kousky.

Kožešinová kapuce nebo kožešinový límec

Aby byla dámská bunda opravdu elegantní, může být opatřena kožešinový lemem na kapuci , který jí dodá punc luxusu a jedinečnosti. Kožešinový lem je odepínatelný a vy jej tak můžete využít zejména pro určité společenské události.

A to nejen na kapuci ale také jako kožešinový límec. Bundu je také možné kombinovat s kožešinovými lemy nejrůznější barev. Pokaždé budete elegantní a pokaždé jiná.

10770 kozesina lem limec na kapuci z finskeho myvalovce 10025 red

Kožešinové čepice nebo čepice s kožešinovou bambulí

Když udeří ty největší mrazy, jistě oceníte kožešinové čepice, které také naleznete na e-shopu Špongr. Pokud ještě nebude taková zima, můžete zvolit pletené zimní čepice s kožešinovou bambulí. Oba typy čepic pořídíte v mnoha barevných provedeních. Tak, aby krásné ladily k lemům bund či ostatním doplňkům.

Každá žena může být elegantní.

Podtrhněte i vy svoji osobnost s oblečením a doplňky z e-shopu Špongr ještě dnes a na chladné počasí se budete těšit.

 

Zpracovala: Silvie Dluhošová

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
2 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kočka
Kočka
2 let před

Ahoj Míšo, nevím jestli to není komplikace, ale šlo by zřídit něco jako obecnou diskusi? Tj, když se chci zeptat mimo aktuální téma, tak to většinou cpu pod nějaký článek. Jestli ti to nevadí, tak OK, nebo tady už něco takového funguje? Dumám nad pondělním novoluním, které je ve 4:38 a k tomu se mění čas. V kolik to teda bude? já vím, asi prkotina, ale v jakém čase se vlastně všechny tyhle fáze uvádějí v “normálním tj zimním” a nebo se to přepočítává?

tibetusmev   protibet 1
2
0
Would love your thoughts, please comment.x