Detail příspěvku: Zpříjemněte si jaro dámskými mokasínami

Zpříjemněte si jaro dámskými mokasínami

autor: | Kvě 11, 2023 | Komerce, Móda | 0 komentářů

Views: 62

Pokud existují boty, které představují nadčasovost, jsou to mokasíny. Jejich univerzální provedení vám dovolí tuto obuv nosit téměř s čímkoliv. Mokasínám nepodlehly jen ženy, ale pro svou lehkost a eleganci se staly také populárním výběrem mužů.

Tyto boty patří do tradiční jarní výbavy již dlouhá léta. Na své oblibě neztrácejí, naopak, jejich provedení a nabídka je stále rozmanitější. Jen stěží najdete univerzálnější boty než jsou mokasíny. Ať už na sobě máte džíny nebo šaty, dobře padnoucí pár mokasín váš outfit jen vyšperkuje. Velkou výhodou je jejich rychlé nazouvání, které oceníte zejména v ranním spěchu do práce či školy.

  Když mokasíny na jaro, tak originální

Dámské mokasíny jsou prototypem neotřelé obuvi, která vás bude bavit. Na jarní sezonu volte především výrazné a pestré barvy. Tmavé barvy jako černá nebo hnědá se více hodí na podzim či zimu, nicméně i spojení černých mokasín a barevného oblečení rozzáří váš den. Některé modely navíc nesou designové prvky, které ozvláštní klasické provedení.

Na Rieker-eshop.cz můžete také omrknout nabídku bílých mokasín, které dodají dojem čistoty. Pokud se nejlépe cítíte v neutrálních barvách, pořiďte si dámské mokasíny v odstínech béžové nebo šedé. Vnímejte barvu obuvi jako prostředek, skrz který můžete vyjádřit svůj osobní vkus.

  Klínek, platforma nebo něco jiného?

Mokasíny na platformě jsou nejpopulárnějším typem této obuvi. Nespornou výhodou platformy je komfort, díky kterému mokasíny vynosíte po celý den. To však neznamená, že byste měli zanevřít na klínek či podpatek. Díky výraznému provedení mokasín na sebe strhnete pozornost náhodných kolemjdoucích. Nebojte se experimentovat, jaro je pro to jako stvořené.

Rieker M3861 02 M3862 61 54862 01 222 4817

Mokasíny na podpatku se obvykle vyznačují užší špičkou a jsou skvělou volbou pro ženy, které chtějí extra dávku elegance. Pokud vás čeká pracovní schůzka a je od vás očekáváno formální oblečení, mokasíny tento účel hravě splní.

Díky použitým technologiím vám mokasíny Rieker poskytnou nezapomenutelný zážitek. Dopřejte tento pocit také svým chodidlům, které vám za to jednou jistě poděkují.

Zpracoval: Futurino

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve VODNÁŘI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Ferdinand je starogermánského původu. Jeho základ nalezneme u jména Fridunant, což se překládá jako „ten, který se připravuje k jízdě“. Ferdinand je tak pozdější, lépe vyslovitelná varianta. Jde vlastně o zjednodušeného Fridunanta. A je to logické, vždyť zkuste vyslovit Fridunant… to je Ferdinand lepší. A takových máme v ČR 1658.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 186
  • 353
  • 37 750
  • 359 756
  • 2 462 332
  • 3 795
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet