anot 3
Komerce

Pět prověřených rad, jak ušetřit při nákupu oblečení

0 Shares

Nákup oblečení patří mezi nejčastější slabosti, které se rozhodně netýkají pouze žen. I muži dokážou tzv. pustit žilou, pokud jde o pěkné a kvalitní oblečení. Co když ale můžete spojit příjemné s užitečným a při svých nákupech ušetřit? Uděláte si tak dvojnásobnou radost – a my vám poradíme, jak na to!

Tip první: hlídejte výprodeje

Každý obchod pravidelně pořádá výprodeje, ve kterých se zbavuje neaktuálních kolekcí, případně vyprodává poslední kusy. Pokud máte štěstí, můžete narazit na luxusní kousky dostupné pouze za zlomek původní ceny. A to je teprve radost, když si takový úlovek můžete hrdě odnést s sebou domů, nemyslíte?

pop ulice

Tip druhý: navštěvujte outlety

Pokud si nechcete hrát na hlídacího psa a střežit výprodeje, choďte nakupovat tam, kde jsou akční a nízké ceny po celý rok. Takovým místem jsou outletová centra. Jedno nejkrásnější tady u nás se jmenuje Premium Outlet Prague Airport. Tento outlet u Letiště Václava Havla nabízí celoroční slevy u desítky populárních značek jako je dánská značka Ecco, Gant, Desigual či Guess.

Tip třetí: vyměňujte oblečení

Máte-li oblečení, které pořád dobře vypadá, ale vy už ho z nějakého důvodu nenosíte, zkuste se domluvit na jeho výměně s kamarádkou, která vám nabídne něco ze svého šatníku, čeho se potřebuje zbavit. Je to super způsob, jak získat nové oblečení a neutratit ani korunu.

guess min

Tip čtvrtý: nakupujte na internetových bazarech

Internet se hemží bazary s oblečením, kde lidé nabízí věci, které již nechtějí nosit. I zde se toho dá hodně sehnat a vyplatí se zde zmínit jedno známé rčení: za málo peněz hodně muziky. Internetové bazary jsou na levné nákupy oblečení skutečným rájem.

Tip pátý: hledejte v second handech

Jako poslední tip je nakupování tzv. z druhé ruky. Lidově se těmto místům říká sekáče nebo hrabáky, určitě je znáte i pod pojmem second handy. Kdo má štěstí, ten narazí na luxusní a třeba i značkový kousek, často nabízený k prodeji doslova za hubičku.

Zpracoval: Robin Rucker

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x