Kabelka Trussardi
Komerce

Jaká módní a zároveň praktická výbava by vám rozhodně neměla chybět?

10 Shares

Pokud hledáte hezké módní doplňky, které mají zároveň praktické a funkční využití, určitě byste neměli přehlédnout zajímavou značku Guess, která nabízí mnoho takových vychytávek. Pojďte se podívat, jaké věci od Guess se vám budou určitě líbit a pojďte se nechat inspirovat pro své nové módní a zároveň praktické vybavení.

Tašky, kabelky a batohy

Většina lidí, když někam vyrazí, málokdy cestuje nalehko. Většinou si s sebou berete mnoho věcí a ty je potřeba někam dát. K tomu skvěle poslouží pánské tašky nebo dámské kabelky Guess. Poslouží pro přenos všech nezbytností a zároveň jsou velice elegantním a působivým doplňkem. Existuje hned několik provedení, ze kterých si může každý vybrat styl, který vyhovuje právě jemu. Seženete například:

  • Batohy
  • Kabelky
  • Tašky do ruky
  • A další

kab

Každý z tipů má své výhody i nevýhody. Tašku do ruky budete mít vždy prakticky při sobě, ale zato nebudete mít volné ruce. Naopak batoh se hodí pro přenášení větších věcí. V provedení této značky je velice stylový a módní. Seženete dokonce Guess batoh a tašku, které jsou speciálně určené na bezpečné a pohodlné přenášení notebooku. Ani jim nechybí mimořádný design.

Další praktické doplňky

Tašky, batohy a kabelky nejsou jedinou praktickou nezbytností, ze které dokáže tato značka vytvořit jedinečný módní doplněk. Pánské peněženky jsou v provedení této značky velice elegantní a působivé. Značka sází na jednodušší design a praktičnost. Seženete ale i zajímavé zdobení. Dámská peněženka Guess je naopak zdobením typická, avšak pokud i dámy patří mezi zastánce minimalismu, nabízí se i něco pro ně. Mezi další doplňky pak jednoznačně patří sluneční brýle Guess, 

Případně nesmíte přehlédnout jiný, velice působivý model pro letošní léto, brýle Brandyou.

bat

S dostatečně velkými skly jsou módním prvkem a zároveň funkční ochranou očí proti slunečnímu záření. K dispozici je celá řada barevného zabarvení skel. Dalším zajímavým doplňkem mohou být i hodinky, kupříkladu Armani, či pouzdra na mobilní telefony, a další užitečné drobnosti.

Rozhodnete-li se udělat radost i partnerovi, je tu luxusní kousek do jeho výbavy v podobě Calvin Klein epesního modelu, který jistě ocení. 

Zpracoval: ACTIFIVE, s.r.o.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x