Detail příspěvku: PŘEDVÁNOČNÍ VÝKLAD! ODPOVĚDI – pokračování

PŘEDVÁNOČNÍ VÝKLAD! ODPOVĚDI – pokračování

autor: | Úno 9, 2013 | Magie | 0 komentářů

Návštěvy: 24

PŘÍLOHA NA VÍKEND

Hezký den! Tady je další várka odpovědí na otázky, které jste vkládaly v prosinci a také aktualizovaná omluva za zdržení. Bohužel se k odpovědím špatně dostávám, ale rozhodně jsem nezapoměla. Snad už to bude rychlejší. Všechny otázky, které jste zaslali do zastavení otázek, ale zodpovím. 

 

 


 

#30446

IvanaF

Zaslal: 14.12.2012 14:12

Hezký den přeji Míšo.

Zajímalo by mě, co mě čeká v příštím roce. Už dlouho jsem sama ( když popř. nejsem, lepí se na mě samí potížisti ), jaká je vidina toho pravého? No a další důležitá věc je práce, práci mám tak jen jestli tam bude vše vpořádku ( někdy je to tu jak na kolotoči ) A ještě otázka co se zdraví a financí týče v příštím roce  Asi omletá, standartní otázka, že? Pořád čekám na lepší časy  21.3.1973, Milovice, okr. Nymburk

Děkuji moc a krásné pohodové nadcházející svátky všem.

 

Ahoj. Začnu příjemnými věcmi. Práce tam je, myslím, že podnik, kde budete pracovat je státní záležitost a točí se to kolem peněz. Také Vy si peníze vyděláte, i když bohužel ne miliony. Tam, kde budete, na to budou tabulky, takže …. J Máte tam i lásku, která přichází právě s tou prací. Zřejmě kolega, nebo tak něco.

Zdravotně: Je to žaludku anebo žlučníku. Vyplývá z toho drobné omezení, ale myslím, že jde o něco, o čem z minulosti víte. Jen to trošku budete řešit. Nic hrozného. 

Dejte vědět.   

 

#30445

Asia

omlouvám se, místo je Chotěboř, kraj Vysočina

 pobrala.

 

#30444

Láska a finanční jistota

mandarinka

Dobrý den Míšo,již 3 roky jsem bez práce a 4roky bez životního partnera,nastane konečně nějaká změna k lepšímu?Děkuji a přeji krásné prožití adventního času a mnoho dalších pracovních úspěchů.Ivana 16.5.1976 Ivančice

 

Ahoj, no koukám na změny, které Vás čekají a usmívám se. Nabídku práce dostanete. Dokonce myslím, že tam nastoupíte. Jenže pak potkáte také pána a bude to láska. Jenže není z místa, kde jste Vy. Myslím, že se budete pak stěhovat, takže hledání práce je tu pak znova. Ale už po boku s člověkem, kterého budete mít moc ráda. Je to komplikované a plné změn. Zato se rozhodně nebudete nudit Laughing

Držím palce a s úsměvem, bude dobře!

 

#30443

Asia

Zaslal: 14.12.2012 14:09

Miško, prosím, ráda bych se kartiček zeptala, kdy najdu dobrou práci? Momentálně jsem na úřadu práce. Jaký bude pro mne začátek roku co se týče práce? Co proto musím udělat? Ptám se kolem, posílám životopis, zatím ale nic. Můj datum narození 9.3. 1976. Velmi děkuji za vaši ochotu. Mějte se moc krásně! Jste úžasná!

 

Ahoj, tak dobrá zpráva. Práce tam je. Bude to větší kolektiv, jednat budeš se ženou a pak ještě s jednou ženou. Myslím, že se Vám to úsilí jednoznačně vyplatí. Je to i celkem slušně placené. Žádné miliony, ale žití je to dobrý model. Krátce po Vašem nástupu se Vám změní vedoucí.

 

 

#30442

monana – doplnění

Ještě jsem opomněla doplnit – místo Vsetín.

Děkuji.

Pobrala.

 

 

#30441

prosím o názor

monana

ahoj Míšo, chtěla bych se zeptat na dceru, nar. 30.01.1993, jaká bude její další cesta – vzdělání nebo zaměstnání, co zdraví a je na obzoru nějaký šikovný chlapec? Děkuji.

 

Ahoj, zdá se mi, že je to spíš o práci, ale zato pěkné a bud jí to bavit. Zdravotně je zřejmě nízkotlaká, takže všechny potíže z toho vyplývající. Ať si nehraje se žaludkem!

Má tam lásku a ne na chvíli. Toho člověka pozná přes práci.

 

 

#30439

lůca

Zaslal: 14.12.2012 14:01

Ahoj Míšo,chtěla bych se zeptat na vztah,já 3.1.1969 a manžel 6.9.1967 a jak se bude mít človíček 24.2.1987,který se chce vrátit do normálního života,jestli se mu to povede,děkuji a hezký den

 

Ahoj. S manželem dobrý. Do budoucna tam nevidím vůbec nic ošklivého. Človíček tam hodně věcí, které z minulosti bude muset pořešit. Jinak sílu na to má, energii také a nechybí mu ani dobrý úmysl. Pokud něco nepodělá, měl by to dát.

 

#30437

a jestě místo

haflinger

místo mého pobytu je Jičínsko…ale onen muž a hledání práce se děje v Prazesmile

Pobrala.

 

 

#30435

Bleshka

Odpověď na příspěvek #30432

Uživatel: Bleshka

ještě místo je Kladno , omlouvám se

Pobrala.

 

 

#30434

haflinger

Zaslal: 14.12.2012 13:57

Dobrý den Míšo, jsem ráda že vykládáte zrovna Vysmile Už mi od vás výklad vyšel….

Chtěla bych se zeptat jak to vypadá s prací?Nemůžu nic sehnat a jsem z toho zoufalá, protože od práce a stálého příjmu se v mém životě bude odvíjet spousta dalších věcí. A pak bych se ještě chtela zeptat na vztah s mužem 6.1.1986 mám ho moc ráda, ale je mezi námi spoustu překážek a nevím zda je překonáme a budeme tvořit štastný pársmile A nebo jestli na mě konečně čeká někdo jiný,ten pravý?

Předem moc moc děkuju

Anna nar. 13.12.1988

 

Ahoj, práce bude. Budeš nahrazovat nějakou ženu, která je mnohem starší. Je to fajn, i když to možná nebude úplně to, co jsi chtěla.

Co se přítele týče, je to trochu přes koleno. Překážkou jsou předně jeho nevyřešený vztahy a podobně. Máš tam ale lásku jako trám. Podle mě to není tento muž, ale znáš to, nemám tam jména. Tenhle pán je zajištěný, vyřešený a dobře situovaný. Je to o lásce a o vztahu. Je to moc hezký.

 

 

#30432

Krásný den přeji.

Bleshka

Zaslal: 14.12.2012 13:53

Jediné co mě teď trápí je práce, zatím to vypadá , že bych měla v lednu nastoupit do nové – tak by mě zajímalo jestli to opravdu klapne a bude to stát za to. No a ještě mám pocit, že nám to trochu skřípe s přítelem – ale to je tak ošemetné téma ,  že ani nevím jestli se ptát. On je 3.3.1986 já jsem 25.8.1987 – přeju klidný den Radka

 

Ahoj, kolem té práce je to komplikované. Myslím, že nevyjde něco, co je teď naplánované, ale v zásadě Ti to nebude vadit, protože Ti tam vychází něco jiného, co je moc prima.

S přítelem, no, hele, ono to teď je všude takové na pytel. Ve vaše případě to ještě chvilku potrvá. Je to jalový, ne fatální. Později jsou tam karty už lepší. Přijde mi, že se vám povede něco překonat.

Držím palec!

 

 

#30431

Mila Kudláčková-doplněk

Uživatel: milunka1

omlouvám se-ještě místo Biskupice,Svitavsko

Pobrala smile

 

 

#30430

 

Andrea2509

ahoj Miško, chtěla bych se zeptat jak to bude po novém roce s mojí prací, nevím jestli to co dělám, je pro mě to pravé ořechové. (25,9,1970), dále bych se chtěla zeptat na vztah s přítelem (21.5.1978) a poslední otázka se týká mojí nejstarší dcery (14.5.1992)-odjela pracovat do Holandska a já se ptám jak se jí tam bude dařit.

Děkuji moc

 

Ahoj, ještě vydrž. Sice to není žádná legrace, ale později bude líp. Budeš dělat něco místo nějakého chlapíka, který odejde. Mohlo by Tě to bavit. S přítelem je to celkem pěkné. Něco si vyříkáte a řeknete si, že za tím uděláte čáru. To by se mělo podařit.

Dcera by si tam měla teď v téhle době dávat bacha na úřady. Ale ze všeho se dostane. Je to jenom komplikace. Jinak celkem dobrý. Je to cenná zkušenost.

 

 

#30428

Zdravím smile

milunka1

V roce 2013 mi končí mateřská,nevím,jak se rozhodnout,co dál…vrátit se zpět do původní profese,anebo vše hodit za hlavu a pustit se v nejisté době do úplně něčeho jiného?Poradí mi kartičky?Děkuji,zdraví Mila Kudláčková 9.1.1972

 

Hezký den, Milunko,

Vypadá to, že v té původní Vám nabídnou maličko změnu a nebude pro Vás špatná. Rozhodně se mi to podle karet zdá jako lepší nápad, než to házet za hlavu. Časem se naskytne jiná práce, kterou budete zvažovat.


****

 

#30459

maje

Zaslal: 14.12.2012 14:39

ahoj Míšo. ráda bych se zeptala na svoje manželství, případně, jestli přijde ten pravý a osudový muž, vedle kterého bych mohla být taková, jaká skutečně jsem. a jestli bys měla čas, ještě jak to bude v novém roce s prací – jestli přijde nabídka na něco lepšího a lépe finančně ohodnoceného. já nar. 5.2.1980 ledeč nad sázavou. děkuji moc a krásný víkend

 

Ahoj,

Manželství bych asi na Tvém místě zvážila, ale nic nelam přes koleno, protože se to nejspíš zlomí samo, bez Tvé výrazné pomoci J. Máš tam muže z minulosti. Je možné, že jste se dlouho neviděli, ale pořád se máte rádi. To pak by mohlo být velice rychlé.

Co se práce týče, vydrž. Přesuneš se, ale myslím, že to bude v rámci firmy, kde pracuješ, jen jiná pozice a místo. To je moc dobré pro tebe.

 

 

#30458

Výběr střední školy

Vendulka74

Zaslal: 14.12.2012 14:38

Místo Opava…..

Pobrala

 

 

#30457

gira

Zaslal: 14.12.2012 14:35

 

Mila Misko, ja vim, ze jsem za ty leta, co se zname, uz tak trochu jako kolovratek (nebo ctvrtodenni zimnice)… ale mne to neda, ja se zase musim zeptat: prijde mi nekdy v dohledne dobe uz do cesty nejaka spriznena duse (nejlepe i s telem…), ten “ON”, nekdo, s kym mi bude proste hezky – a jemu se mnou?? Mohl by se napr. vyklubat z toho, co na nej ted myslim casteji, nez je zdravo, a co si ale netroufam ho oslovit, nebo jsem zase vedle jak ta jedle…? Moje datum nar.je 30.6.1967 a kde jsem, to myslim vis ;)… Dekuju moc za Tvuj cas

 

Ahoj Giro

Tak napřed toho, co na něj myslíš: Ne, ten to asi není.

Je tu ale jeden, který buďto hodně jezdí, nebo nebydlí tam, co Ty. Je to Císař. (pán s vyšším postavením)Rozvádí se. Má jednu, nebo dvě dcery. Až Tě pozná, jenom urychlíš, co on už začal, takže Ty nebudeš třetím mečem. Rozvědl by se každopádně.

 

 

#30456

Výběr střední školy

Vendulka74

Zaslal: 14.12.2012 14:29

Dobrý den Míšo, ráda bych se zaptala na dceru Pavlínu 25.5.1998 (8.50 h) příští rok se bude hlásit na střední školu a stále váhá kam, zvažuje výtvarný obor, je to pro ni vhodná cesta ? Děkuji Vendulka

 

Ahoj, no, nemyslím, že ve finále bude studovat přímo obor, který si vybrala. Podle karet nastoupí na nějakou školu, která alternativou v případě, že tohle nevyjde. Bude se jí to moc líbit a bude tam spokojená. Takže žádný stres.

 

 

#30455

Květa

Zaslal: 14.12.2012 14:27

Jen dodatek k mým otázkám datum narození je 5.10.1956 a jsem od Prostějova ještě jednou děkuji  :O)

Pobrala.

 

 

#30454

NLenka

Zaslal: 14.12.2012 14:25

Hezké odpoledne Míšo,

prosím o výklad na vztah. Máme už druhý rok krizi, i přestože jsme se nedávno vzali. Jak bude náš vztah dále pokračovat ? Děkuji, Lenka

Lenka 27.7.1982, Tom 18.5.1985, okr.Karviná

 

Pěkný den, Lenko

…fakt je to takové nijaké a hodně o nekomunikaci, nebo ztrátě chuti komunikovat a řešit společné věci. Na druhou stranu, to později tak špatné není. Hlavně ne pro Vás. Do života Vám vstupuje láska v podobě … myslím, že to je někdo jiný…ale protože tam nemám jména, mohlo by se ještě stát, že se Váš pán radikálně promění. Malé procento pravděpodobnosti, ale existuje. Každopádně, budete hergot a hodně zamilovaná. Wink

 

 

#30453

Květa

Zaslal: 14.12.2012 14:23

Přeji krásný den… ráda bych se dověděla odpovědˇ na dvě otázky: Jestli se vylepší v dohledné době moje finanční situace, a jestli je naděje, že se v mém životě objeví přítel, nebo kamarád, zkrátka někdo, kdo taky nechce být sám, jako já. Já vím, možná to vypadá komicky, je mi 56 a jsem čtyřnásobná babička…ale někdy je i mně samota těžká… moc děkuji a těším se na odpovědi, atˇ už budou jakékoli   :O)

 

Hezký den,

To vůbec není komické a jsem ráda, že mám pro Vás nějaké dobré zprávy.

Začnu tou lepší: Je tam víc než přítel. Pán by mohl být lehce mladší, než Vy, ale ne o moc. To o lásce a o vztahu, který je v budou zcela legální a pěkný.

Finančně: Teď je to fakt asi voser, ale bude líp. Dokonce je jasně dáno, že paníze, které potřebujete si vyděláte !

 

 

#30452

Miminko a zdraví dětí

tindinka

Zaslal: 14.12.2012 14:22

Uživatel: tindinka

Spletla jsem datum Vojtíška-15.7.2009 v 8.20 h.omlouvám se a děkuji

 

Pobrala.

 

 

#30451

Ronda

Zaslal: 14.12.2012 14:21

Ahoj Míšo, to je super dárek před vánocema smile děkujeme…

Zajímalo by mě, jak bude vypadat můj vztah, když se vezmeme já 13.5.1984 a Daniel 14.1.1974 Děkuji ti moc. Radka

 

Ahoj,

No, já bych ještě počkala. I když, holt prostě ve Tvém životě bude ještě někdo, tak si to dobře rozmysli, život je zvláštní, ale Ty rozhodně šťastná budeš. 

 

 

#30450

Miminko a zdraví dětí

tindinka

Zaslal: 14.12.2012 14:19

Dobrý den Míšo, mám dotaz na Dominička(9.7.2010 v 11.45 h.) a Vojtíška(15.7.2010 v 8.20 h.)zda budou v životě štastný a Domík jelikož má rok po záchytu cukrovku,jestli se uzdraví nebo alespon bude v pohodě,protože to mě velmi trápí a s tím spojená otázka na finance,jestli se zlepší,aby jsme mohli mrnouskům dopřávat více a ještě by jsme chtěli s manželem miminko,podaří se a když ano tak přibližně kdy a třeba co by to bylo.Sedlčany okr.Příbram. Moc děkuji a děkuji za pořad s Váma-neohroŽeny,byla jste nej ze všech a moc ráda jsem Vás poslouchala!!! Dagmar

 

Hezký den,

Domík: Cukrovku budete asi muset hlídat stále, tato to není nijak horší. Možná má nějakou alergii kromě cukrovky. Nějakou, která má cosi společného s dácháním. (senná rýma, pyly, astma)

Vojtík: Ten klučík je introvert, ale zato bude velmi inteligentní. Spíše uzavřený studijní typ.

Miminko asi ano, ale po delším čase a nějakém drobném zákroku u Vás, ale nic dramatického.

Finančně, no klasika nahoru dolu. Teď si dávejte pozor, mohly by vás v této otázce trochu potrápit úřady a soudy.

Přeji hodně štěstí Vám i díťatkům!

 

#30448

co bude dál ?

Dagmar

Zaslal: 14.12.2012 14:17

Ahoj Míšo,můj dotaz se týká mého volného vztahu s přítelem,máme šanci být spolu nebo půjdeme od sebe?  Já 19.9.1971,on  27.12.1976. A ještě mě zajímá otázka mé práce,zda se něco v ní změní. Moc děkuji

 

Ahoj,

Vypadá to na příznivý posun a i nějakou moc pozitivní změnu. Bacha na otěhotnění, pokud to tak neplánujete.

Tvoje práce: Nějaké velice pozitivní novinky a vysloveně příznivý vývoj….

 

 

#30447

Lenka Ch.

Zaslal: 14.12.2012 14:16

Dobrý den Míšo,

chtěla bych vědět, jak to bude vypadat se mnou (1.7.1973) a s mým mužem (21.5.1969), oba jsme v Praze,a se zdravím a prací. Poslední dobou jsem nějak vykolejená, žádný směr a cíl, připadám si jak křeček v kolečku :O). A chybí mi láska a porozumění:O(. Děkuji

 

Hezký den,

Vy práce: Celkem dobrý teď, pak si dejte pozor, bude se řešit nějaký podvod, díky kterému někdo vyletí a někdo ho nahradí. Vy byste to být neměla, máte tam karty na práci moc pěkné s nějakým jiným kolegou či kolegyní.

Vy zdraví: Pozor na věci kolem ženských orgánů, možná nějaký drobný zákrok, který dopadne moc dobře. Vlastně myslím, že o tom zřejmě víte.

Manžel práce: Možná ho povýší, nebo rozhodně po nějakém jednání nastává malý poskok v platové třídě.

Manžel zdraví: Bacha na klouby a kosti z důvodu chladu. (revma?)

Váš vztah – dostanete nový příliv zajímavé milostné energie.

Takže vlastně gratuluji! Smile


 

 

#30469

rebelka6666

Zaslal: 14.12.2012 15:31

Míšo moc prosím zda se můžeš zeptat kartiček?

1. Jak to se mnou vypadá na rok 2013 v oblasti finanční ?

2. a jak to vypadá s mojí kariérou zda tam na rok 2013 není nějaký posun ….

Narozena: 24.8.1969 – Jihlava

Děkuji !

 

Ahoj,

Finančně to máš docela zajímavé. Vypadá to na nějakou vyhranou soudní záležitost, kde asistuje také rodina. Což může být stejně dobře dědictví, jako cokoli jiného. Pro Tebe je to ale každopádně nakonec hmotně významné.

Kariéra je pro mě trochu oříšek. Přijde mi, že ji vlastně odmítneš. Naskytne se Ti nabídka, patrně pro zahraniční firmu, která by pro Tebe byla karierně moc zajímavá, ale Ty jí ve finále nebudeš moci přijmout. Nic fatálního to pro tebe znamenat nebude, prostě budeš zřejmě vědět, proč to děláš. Jinak by se Ti mělo celkem dařit.

 

 

#30468

colombinka1973

Zaslal: 14.12.2012 15:19

aha koukam ze je asi nutny datum narozeni tak jo, 26.11.1973 smile

Pobrala

 

 

#30467

dotaz pre karty

Michelle

Zaslal: 14.12.2012 15:18

Dobrý deň,chcela by som sa Vás spýtať na buducnosť môjho vzťahu.Dlhú dobu asi cca 10 rokov mám vzťah so ženatým mužom .Ako vidia budúcnosť karty .

vopred Vám veľmi pekne ďakujem a pekné sviatky Vám želám.

Narodená som : 07.02.1981 Skalica

jeho dátum narodenia: 19.03.1977

 

Viz níže Wink

 

 

 

#30466

dotaz pre karty

Michelle

Zaslal: 14.12.2012 15:18

Dobrý deň,chcela by som sa Vás spýtať na buducnosť môjho vzťahu.Dlhú dobu asi cca 10 rokov mám vzťah so ženatým mužom .Ako vidia budúcnosť karty .

vopred Vám veľmi pekne ďakujem a pekné sviatky Vám želám.

Narodená som : 07.02.1981 Skalica

jeho dátum narodenia: 19.03.1977

 

Nevzdávejte to. Nadcházející rok bude pro vás oba zlomový!!

 

 

#30465

Otazky k Tarotu

colombinka1973

Zaslal: 14.12.2012 15:18

Mila Miso preji predem krasny predavnocni cas, a tez bych polozila par otazek:

1. Rada bych vedela zda ten muj pristi rok mi prinese neco hezkeho – treba v ohledu meho studia? A pak bych mela dotaz… jestli to co prozivam tento rok co me dost vysava sily a bere na jistote, zda me to bude pronesladovat i pristi rok a nebo zda uz konecne dojde k totalni zmene. Nejedna se o praci.

Diky moc

 

Hezký den,

Ve studiích to máte celkem prima. Dokonce v rámci Vaší práce na zvyšování vzdělání někam pojedete. (studijní pobyt?)

Co se týče druhé otázky, ještě to bude chvíli komplikované, hlavní trabl je žena. Ta je dost urputná. Nicméně později Vám dost pomůže nějaké jednání, nebo sednutí si se zainteresovanými lidmi. Je tam i právní rada. Teprve pak se to vyřeší a i k Vaší spokojenosti. V zásadě jsou vavříny na Vaší straně, ač později.

 

 

#30464

Prosím Tarotové kartičky :o))

honeydog

Zaslal: 14.12.2012 15:01

Přeji krásný předvánoční čas a posílám svůj dotaz kartám i Míše. Teda , dotazy dva , jestli teda smím .

1. Chtěla bych se zeptat , kam spěje moje manželství. Už delší dobu to jde jen k horšímu , v podstatě spolu nežijeme , manžel mi dává každým okamžikem najevo , že jsem pro něj v podstatě zbytečná , doma není , nemluví se mnou a i finanční spolupráce vázne . Naopak můžu říct, že o ostatní věci , které se netýkají mně, to je byt, elektriku a o všechno kolem domu se stará výborně . Je to ubíjející a nevím , co s tím mám dělat. Jít nemám kam , ale žít takhle mně nebaví.

2. Mám doma psy a několik let se věnuji aktivně jejich chovu . Ale nejstarší pejsek je už starý , mladší nemocný a nejmladší možná nebude vhodný k chovu . Navíc jsem zažila kolem chovu několik dost nepříjemných zklamání a rozčarování . Takže můj dotaz : Budu ještě někdy chovat pejsky , a jestli přejí karty nejmladšímu pejskovi , aby se stal pokračovatelem chovu .

Děkuji a pozdravuji všechny Popelky

 

Hezký večer,

Myslím, že s manželem se Vám to trochu urovná teď přes svátky, ale myslím i, že to bude na chvíli. Pokud byste se jednou rozhodla, tak tam máte ještě možnost potkat moc zajímavou lásku. Ten pán je vzdělaný, vysoko postavený a má syna, se kterým se nevídá.

Co se pejsků týče, neházejte zbraně do obilí. Ozve se Vám někdo z minulosti, s kým se spojíte a on Vám nějakou formou pomůže. Bude to pro Vás moc důležité.

Pejsek moc k chovu není a nebude, ale myslím že tohle se právě vyřeší tím člověkem z minulosti, takže chov bude.

 

 

#30463

Krásný den

ivkind

Zaslal: 14.12.2012 14:56

Míšo, chtěla bych se zeptat na můj vztah a práci.

Narozena jsem 27.9.1966

Děkuji

 

Hezký večer,

Předně by mě překvapilo, kdybyste teď nějaký vztah vůbec měla. To je divné. V zásadě je to o tom, že na Vás vztah, a ne lecjaký, teprve čeká. Bude to pro Vás skutečně životní změna.

Co se práce týče, dávejte si ted pozor na všechny nabídky. Neberte v této době nové, protože smrdí podvodem. Kolem práce se Vám to otočí, později a budete velmi spokojená. Teď nebrat nabídky od starších mužů. (pracovně)

 

 

#30462

M*artina

Zaslal: 14.12.2012 14:48

Přeji všem krásné odpoledne…Míšo, jsi báječná, v tomhle hektickém období si najít hromadu času ještě na ostatní…

přesně jak píše gira, byla bych jak kolovrátek, tak nechám prostor ostatním a budu věřit, že to, co mi kartičky řekly již před rokem vyjde…vím, že Tarot nezná čas, tak budu trpělivá (i když teď jsem spíše vůči všemu apatická a neřešící)…všem krásný konec roku a hromadu splněných přání do toho příštího (i když mnoha z nás by stačilo splnit jenom to jedno, že?)

 

Děkuji moc, Martino.Kiss

 

 

#30461

Kaylie

Zaslal: 14.12.2012 14:47

Milá Míšo, moc ráda bych věděla, jak pomoci dceři. Je odmala dost nemocná, ovšem v dospělosti se přidala alergie ma mléko a vše co pochází od krávy, poté zjistili že má něco s ledvinami, poté s játry a poté já už nevím kam skočit hrůzou co ještě bude.

Dokonce má polyp na žlučníku a chtěli jí ho odebrat !

Protestuji. Nic takového !

Jsem si jista, že příčina je zcela jinde než se projevuje, to dítě má takovou dietu, že se bojí i napást za chalupou trávy!

Soudím i psychiku a přepracování…co na to Tarot? Moc a moc děkuji  !!!!

Praha 19.6.1984

 

Ahoj, to je hodně těžká otázka pro Tarot, ale není úplně nemožné ji zodpovědět, jenom je trochu složitější se v tom vyznat.

Předně mě to, když se ptám na příčinu, odkazuje na minulost. Daleko do minulosti, kdy jí někdo připravil o něco, co nebylo bezvýznamné. Tím spustil reakci, která prvotně byla vlastně obranná. Mohlo jít i o lékařský zákrok, který měl pomoci jedné věci, ale rozhodil spoustu dalších. Tím může tarot odkazovat i nějaký druh léčby, která měla cosi odstranit. Druh léku a podobně. Každopádně, příčinu bych hledala v minulosti a je v zásadně jenom jedna.


 

 

#30484

kikuška

Zaslal: 14.12.2012 18:36

Ahoj Mišánku, dlouho jsme nebyly v kontaktu smile Tak sama si to těžko vykládám a proto ráda využiju Tvé nabídky a zeptám se..nečekaná otázka…tak už tam mám konečně toho chlapa někde blízko blizoučko??? a jak to vypadá?  Předem moc děkuju, seš zlatíčko

Zuzana 21.3.1977, Olomouc

 

Ahoj! Ano, je tam! V téhle době zřejmě ukončuje nějaký vztah. Poznáš ho ve chvíli, když bude mít téměř vyřešeno. Přesto myslím, že budeš jeho bývalou ženou (přítelkyní) vnímána jako třetí meč. Skutečně jím ale nebudeš, to je jenom její pocit. 

 

#30483

Tatiana

Zaslal: 14.12.2012 17:51

Ahoj Míšo, zeptej se prosím kartiček jestli se můj život už konečně pohne do plusu jak finančně tak s láskou? Jsem na mrtvém bodě už dlooouho. (29.9.1969 Kladno) a jestli se prosím mrkneš i na mou dceru Patricii 12.10.1991,otázka stejná. Děkuji a krásný víkend T.

 

Ahoj,

Ty – finance: V příštím roce by sis měla polepšit. Nebudeš přímo bohatá, ale rozhodně změnu zaznamenáš.

A máš tam i lásku. Zprvu to bude vypadat dost na pytel. Ještě se Ti povede naletět někomu, kdo je pěkný hajzlík, ale hned po něm přijde člověk, který bude Tvým partnerem a bude moc fajn.

Dcera – Ona bude finančně ještě trochu na houčce. Není to špatné, jen je to prostě hodně o výkyvech. Ustálí s později.

Prakticky stejný model vidím v lásce. Více kvantity, než kvality. Musí si ještě zřejmě ujasnit koho a proč vlastně by chtěla pro život. Později ten princ přijde smile

 

#30482

Renča

Renat

Zaslal: 14.12.2012 17:08

Krasny vikend Mišo Tobě i cele Tve rodině.Renata nar.13.10.1971.Miloš nar.21.3.1964.Jaky bude rok 2013?a Otěhotnim uš konečně?MOC TI DĚKUJI A MĚJTE SE DOBŘE PA MAM TĚ MOC RADA.

 

Ahoj, BUDEŠ MÍT SYNA! Není to úplně stoprocentní, to pohlaví, ale v tomhle případě to vypadá celkem jasně Wink Gratuluji!

 

 

#30481

rak177

Zaslal: 14.12.2012 17:07

Ahoj Míšo.Prosím o výklad.Zajímalo by mě,zda (on 28.10.1956,Praha) uvažuje o tom,že bychom časem byli spolu.Moc děkuji.

 

Ahoj, rozhodně uvažuje a to často. Problém je v něm a jeho velmi komplikovaných životních závazcích a také v jeho poměrně slabé akčnosti. On mi přijde tak opatrný, až je hloupý. Nakonec by se ale rozhoupat měl. 

 

 

#30480

Izabela

Zaslal: 14.12.2012 17:03

Milá Míšo, přeji Vám hezký den. Moc ráda bych se zeptala, jak se bude v roce 2013, popř. v roce následujícím, vyvíjet můj, v současné době platonický, vztah s ženatým mužem. Také by mě zajímalo, jaké city chová on ke mě. Předem moc děkuji. Narozena 1.6.1980 v Plzni, již delší dobu však žijící v Londýně.

 

Ahoj, je to trochu složitější. Začala jsem jeho city k Vám a je to vlastně o tom, že ho strašně přitahujete. Jak jako člověk, tak i jako žena. Neví ale, jak by měl věc řešit, a tak neřeší.

Do budoucna by mezi vámi mělo něco proběhnout. Bude to hodně intenzívní, ale vztah zůstane, alespoň tak dlouho, jak jsem schopná vidět, na úrovni vztahu volného, což by se Vám mohlo časem zajídat.

 

 

 

#30479

Ilon

Zaslal: 14.12.2012 16:55

Přeji krásný adventní čas a děkuji za všechny za možnost položit otázku a znát pohled z jiné strany…

A tak moje otázka : máme společnou budoucnost, budeme spolu žít? Ilona 5.5. 1964, Jarda 27.3. 1966, Dačice

Děkuji…děkuji za nás za všechny

 

Ahoj, ale ano. Myslím, že váš vztah má budoucnost a celkem pěknou. On si jen musí vyřídit nějaké vztahové věci z minulosti.

 

 

#30475

Míšo,prosím,

SNÍŽEK

Zaslal: 14.12.2012 16:27

syn stále nemá práci ani lásku,je narozen 8.8.1985 a bydlíme ve Veselí nad Moravou,jestli bych mohla ještě manžel,ten je narozen 11.12.1952 a má zdravotní problémy,přišel i o práci.Děkuju moc.

 

Ahoj, syn tam práci má a to hnedka zkraje. Nabídne mu ji nějaká žena. Bude spokojený. Má tam i lásku. Tou je žena, dívka z minulosti. Zná ji.

 

Co se manžela týče, on tam má nějaké omezení, se kterým se bude muset srovnat. Může mít problémy i s dýcháním.

Práci tam má, ta má něco společného s přemísťováním věci, nebo lidí z místa na místo.

 

 

#30474

Ewig

Zaslal: 14.12.2012 16:02

Miso, chtela bych vedet, jaky bude pro me nasledujici rok 2013 (12.8.1981, Brno), predevsim co se tyce financi a zdravi. Take by me zajimalo, jak se povede zdravotne me dcerce (9.11.2012). Predem moc dekuji.

 

Ahoj, finančně tam máš docela skok kupředu, i když si tam pak řešíš nějaké resty. Zdravotně si dávej pozor předně na ledviny a močové cesty. Nic nezanedbávej, ať pak neležíš tři neděle. Jinak pohoda.

Dcerka je maličká a tak se mi to špatně určuje. Mám tam Lunu, to je hlava, ale nic moc závažného.

 

 

#30473

mkanka

Zaslal: 14.12.2012 15:54

Ahoj Míšo mám dotaz pro svou dceru (1.6.1989 – Teplice). Rozhoduje se jestli má opustit vztah kde není snaha z druhé strany problémy řešit. Chce se odstěhovat do svého bytu a být sama. Její otázka je – co jí to přinese když zůstane ve vztahu a co když z něj odejde. Víš, je trochu na vážkách. Má přítele ráda, ale …. (už jsem Ti o tom vyprávěla)

 

Ahoj, jednoznačně bych se přikláněla k tomu, aby vztah nechala doběhnout. Je to o tom, že kdyby teď byla přesvědčená, neptala by se, byla by si jistá. Pokud ve vztahu zůstane, dojede sám a bude to naprosto jasné. Nebude mít pochybnost.

 

Když se dívám na druhou variantu, má tam nový začátek, nový domov, ale stýská se jí a krok si vyčítá.

Tomuhle se vyhne, když odejde ve chvíli, když nebude mít na partnera již citovou vazbu. Snažím se Ti říct, že na to není ještě připravená.

 

#30472

fanynka

Zaslal: 14.12.2012 15:49

Chtěla bych se zeptat, co čeká moji dceru, která má stále zdravotní problémy a neví, jak z toho ven. Narozena 5.3.1987. Co říkají karty na děti, které by si jednou přála? Zvládne to? Budou? Děkuji.

 

Ahoj, tak já vidím nějaký zákrok, který bude muset podstoupit a nemělo by smysl ho, až na to přijde, odkládat. Pomůže jí to. Pak tam má zcela jiné karty. Děti zatím nevidím, ale to vůbec neznamená, že by je neměla mít, protože já nevidím v horizontu dál, než zhruba jeden a půl roku.

Přeji hodně zdraví dcerce a držím palce.


 

 

Další otázky zpracovávám……..

 

Omlouvám se všem za zdržení, ale nestihla jsem.

 

Tady je další várka odpovědí a slib, že byť opožděně, ale určitě to dokončím všechno. smile

 

Míša


 

 

 

#30500

Rena

Zaslal: 14.12.2012 20:55

Ahoj Míšo,chtěla bych se zeptat,jestli se příští rok změní něco u nás v práci a jestli tam vůbec ještě zůstanu a manžel očekává nějaké nové finančně dobré nabídky ohledně práce,tak jestli se to podaří a protože stavíme domek,tak jestli se příští rok konečně už nastěhujem.Já 26.1.1980 a manžel 7.7.1977.Vesnička u Pelhřimova,díky moc.

 

Ahoj, změny ano, ale budeš je hodnotit pozitivně. Nemyslím, že ta věž, kterou tam mám je o Tvém odchodu, spíše o těch změnách, které nakonec budeš vnímat pozitivně. Manžel tam má spíše hodně zdržení, holt někdy je třeba věci nechat uzrát, a pak se třeba teprve rozjedou.

Rozhodně se ale letos budete stěhovat. smile

 

 

#30499

Zlatka

Zaslal: 14.12.2012 20:31

omlouvám se Míšo,zapoměla jsem připsat datum narození-26.10.1972,malá vesnička u Blanska

 Pobrala.

 

#30498

 

putnovajarka

Zaslal: 14.12.2012 20:18

Dobrý večer Míšo,chtěla jsem se zeptat,jak dopadne muj vztah s manželem Oldřich 18.4.1968 Rýmařov a zda do mého života vstoupí jiný muž.Druhá otázka se tyká zaměstnání,zda v roce2013 se změní moje zaměstnání nobo zůstanu tam kde jsem.Jarmila 11.9.1967 Zábřeh

Děkuji za odpověď,přeji pěkný večer.

 

Ahoj, nevím jak ted, když je to měsíc zpět, ale spíš bych tipovala jiného muže. Měl by být moc prima. Také práci vidím jinou. Ber to ale tak, že všechny změny, které Tě čekají, budou do jedné k Tvému dobru. A to i ta práce.

 

 

#30497

petulina

Zaslal: 14.12.2012 20:17

ještě jsem zapomněla bydlím v Jirkově díky

 

Pobrala smile

 

 

#30496

Zlatka

Zaslal: 14.12.2012 20:16

ahoj Míšo,

prosím Tě bud tak hodná , podívej se mi ,co mě čeká příští rok v práci , zda tam pořád budu a jaké změny mě čekají ,jsem zaměstnanec.

Ještě bych měla jednu otázku souvisí s prací , uvažuji o studiu astrologie , bude pro mě astrologie do budoucna přínosem ?nebo se poohlédnout po jiném oboru.

Mohla bych si vyložit sama,také vykládám karty ale pro sebe ,to je asi to nejtěžší …určitě to znáš

děkuji moc za Tvůj čas a píli.Krásný večer

 

 Ahoj, změny Tě čekají a ne, že by všechny byly báječné. Nemělo by to ale být nijak fatální. Srovná se to. Máš moc hezké karty na tu astrologii, tomu se věnuj!

 

#30495

 

petulina

Zaslal: 14.12.2012 20:16

Dobrý den Míšo chtěla bych se zeptat jestli brzy seženu práci a nějakou novou lásku jsem narozena 4.8.66 děkuji za odpověď Petra

 

Hezký den.

Nevím jak po měsíci, ale práci vidím. Po nějakém prvotním neúspěchu. A můžete to vnímat i jako šťastnou náhodu. Je to nějaká větší firma, nebo státní podnik. Vidím i chlapa. Tedy dva. Ten první je k ničemu, je zadaný a nikam by to nevedlo. Další v pořadí je ten pravý. Je chytrý.

 

 

#30493

macourek

Zaslal: 14.12.2012 19:33

Ahoj Míšo , chtěla bych se karet zeptat , jestli už na mě někde čeká nějaký příjemný mužský , jsem už dlouho sama a docela bych to chtěla změnit . Taky se chci zeptat na práci , teď nedávno jsem ji změnila ,  budu tam spokojená ?Vydržím tam ??? Marcela 9.2.1969 v 4.10h Brno

Děkuji mockrát a těším se na odpověď smile

 

Ahoj, ale ano, chlap tam je, a protože se k výkladům vracím po měsíci, je možné, že už ho třeba máte. Možná by mohl být trochu mladší, nežli Vy. Je to ale o lásce.

V práci nic moc takhle zkraje, snad se to upraví. Máte tam nějakou ženu, na kterou bude asi problém si zvyknout. Holt ne všechno je tak jak jste to viděla, ale mělo by být dobře časem.

 

 

#30492

H.Eva

Zaslal: 14.12.2012 19:24

Ahoj Míšo, chtěla bych vědět jak vypadá zdravotně pro mě a moji rodinu rok 2013. Já 24.5.1972, dcera Míša 27.4.2004, manžel Petr 6.5.1974 všichni jsme z Daskabátu, Moc děkuji za odpověď a za obětavost, že těsně před Vánoci máš tolik síly a odhodlání vykládat tarot pro tolik lidí, hezké Vánoce Tobě i celé Tvé rodině. Eva

 

Hezký den, Vy si možná nechte udělat krevní braz, ale není to nic vážného. Míša by si měla dávat pozor na krk a mandle. Možná má taky na něco alergii, jinak nic fatálního nevidím. Manžel tu má trošku potíže s nohama zřejmě někde kolem kyčlí. Spíš ve smyslu úrazu, tak ať nikde nešplhá. smile

 

 

#30491

Sariputra

Zaslat zprávu

Přidat do přátel

Zaslal: 14.12.2012 19:21

Jsem narozena 31.8.1967 v Praze

Pobrala.

 

 

#30490

Sariputra

Zaslal: 14.12.2012 19:20

Mila Miso, moje otazka je banalni, nicmene bych uz rada na ni dostala skutecnou odpoved: potkam lasku, tu pravou, na zivot, nebo uz ne smile

 

Ahoj, no jéje! A jakou. A brzy. Učte se jazyky, je možné, že pán má něco společného s cizinou smile

 

 

#30489

Nikita

Zaslal: 14.12.2012 19:19

Dobrý večer Míšo, ráda bych se zeptala jaký bude rok 2013 po pracovní stránce, podnikám tak jestli se mi bude dařit. 1.1.1978 a jsem v Nymburce.Děkujismile

Ahoj, po nějakých změnách, které vypadají hodně zásadně a radikálně, ano. Jakkoli se může to období změn jevit jako zátěžové, bude to do budoucna pro Vás moc dobré. Mělo by se Vám pak dařit celkem moc dobře.

 

 

#30488

Dotaz

santé

Zaslal: 14.12.2012 19:18

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli mám vyvinout větší úsilí v hledání jiné práci – jestli se mi nějaká lepší v budoucnu rýsuje. děkuji. Jsem narozena 27.1.1966 v 14:50 hod.

 

Dobrý den, práci tady vidím. Vidím dvě nabídky. Jednu, který stojí za houby a druhou, která je celkem prima, i když k ní budete mít výhrady. Nabídka bude od muže.

 

#30486

Lejdynka123

Zaslal: 14.12.2012 18:55

Dobrý den Míšo, děkuji předem za odpověď.  Potřebovala bych poradit jak mám zlepšit komunikaci mezi mnou a partnerem. Někdy jsem ze vztahu nešťastná, jindy to ujde. Já narozena 10.9.1954, přítel nar. 11.9.1951, oba bydlíme v Praze. Přeji vše nejlepší pro další období, stánky navštěvuji každý den a moc za ně děkuji.

 

Pěkný den, nemohu Vám říct jak, ale řeknu Vám jestli. A to ano. Měli byste společnou řeč najít a dokonce máte před sebou celkem fajn období, po nějaké vyhrocené situaci, která ale nevypadá fatálně. Panna je trochu složitá na komunikaci, tak je dobře být tolerantní. A Panny jste oba. smile

 

 

#30485

Popi

Zaslal: 14.12.2012 18:39

Ahoj Mišo zajímalo by mě jestli mi vstoupí do života ještě nějaký muž a jak na tom budu finančně Plzeň 20.6.1962 Děkuji

 

Hezký den, máte jich tam víc, kteří jsou kandidáti. Bude to myslím až ten třetí, když nepočítám toho, se kterým jste vztah ukončila. Je to seriozní, i když trošku těžkopádný pán. Zato je dobré, že když už něco řekne, tak to myslí vážně. Viděla bych to tak na léto, ale čas Tarot nezná, tak to léto berte s rezervou.

 

**********

 

Tady jsou další … smile

 

#30515

re07

Zaslal: 14.12.2012 23:16

Dobrý den, prosím Vás, chtěla bych se zeptat, co mi rok 2013 přinese v lásce. Jsem sama. Mám šanci mít pěkný vztah, potkat partnera pro duši i tělo smile ? Ještě bych měla jednu otázku. Jsem v posledním ročníku VŠ a ráda bych si po ukončení (snad zdárném) našla práci, i když mi okolí radí, abych pokračovala v dalším studiu. Já se dalšího stuia ale obávám. I kvůli finanční stránce. Jak to vidí karty, v čem by se mi víc dařilo? Narodila sem se 7.4.1990 a jsem nyní na Vysočině. Děkuji a přeji Vám krásné, pohodové Vánoce a mnoho pěkného v novém roce.

 

Hezký den, tak láska po nějakém zklamání přichází člověk, který by mohl být dobrý, ale myslím, že bude tak trochu ženatý, nebo zadaný. Teprve pak, řekla bych někdy kolem léta přichází skutečný a moc pěkný vztah. (ten čas brát s rezervou!!!)

Druhá otázka je pro Vás tak trochu jedno. Pokud se rozhodnete pro práci, dostanete super nabídku, bude se Vám moc líbit. Ale ani další studium pro Vás vůbec není problém. Takže cokoli uděláte v téhle otázce, je pro Vás dobré.

 

 

#30514

ruverr

Zaslal: 14.12.2012 22:50

Ahoj Míšo,také prosím karty o pomoc. Žíji sama se synem a stále čekám na nějaký trvalý vztah. Do cesty se mi teď přimotali dva muži a já bych chtěla vědět, zda by některý z nich mohl být dobrý partner pro mě. Já 15.7. 1976 Lenka, Praha.První muž je ryba. Druhý narozen 18.5.1983. Děkuji moc a přeji ti krásný večer.

 

Ahoj, no, víš, možná to není ani jeden. J Je tam později ještě někdo třetí. Ten mjž má zřejmě také syna, to je mnohem zajímavější a je to i o lásce o vztahu. On pak Ryba je komplikovaný a má komplikované vztahy. A pan 18.5. zase všechno uvidí moc svobodně smile

 

 

#30513

martina2112

Zaslal: 14.12.2012 22:41

 

Milá Míšo,prosím o nakouknutí do karet co se týká lásky a vztahů na blízké období.10 let jsem ted měla smůlu s nekym kdo pro mě byl vším,ukoncila jsem to a myslím ze to bylo spravne rozhodnutí.jsem narozena 21.12.1973

předem děkuji a i tobě přeji mnoho uspěchů a štěstíčka. Martina

 

Ahoj, asi to bylo správné, protože tam máš jiného muže, kterého poznáš přes jeho nebo svou práci. Pak je tam ještě jeden, budeš muset volit. Zvolíš správně. Je možné, že budeš ještě přemýšlet i o rodině!!

 

 

#30511

Quentinová z Montargis

Zaslal: 14.12.2012 22:34

Ahoj vílo Míšo, já vyjímečně … se taky přidám, jen se zájmem o nakuk do karet, zda se bude něco dít ohledně mých příjmů z práce, změna práce, příjmy nahoru nebo dolu… stabilita práce… Práce a kačáky ) 1.1.1973

DĚKUJI

( Ale jen pokud budeš mít čas, určitě nás tu bude hafo hafo habakuk)

 

 Ahoj, Kentánko, z toho vidím, máš tam slušný příjem z toho, co znáš. S opatrností se pouštěj do věcí, které nemáš vyzkoušené a nic nezahazuj, co Ti nese. Tento rok si klidně vášni a zkoušej, ale nepouštěj se osvědčených věcí.

 

#30509

Eset

Zaslal: 14.12.2012 22:27

Ahoj Miso, jen kdyz vyjde cas. jaky bude pro me rok 2013? Jeste porad muze byt hur, a stesti preje pripravenym. Dekuju 5.2.1967

 

Ahoj Eesetko, celkem zajímavý rok. Jde Ti láska hlavně. A taky peníze. I když ne moc, ale rozhodně budeš tento rok v mnoha oblastech hodnotit líp, než ten předešlý! 

 

#30506

DANIELLA

Zaslal: 14.12.2012 21:28

Ráda bych věděla, jestli bude ještě nějaká práce, láska, zdraví a finance a jestli bude klapat společné bydlení s dcerou 13.9.1954 okres Vyškov

Díky a krásnou dobrou noc.

 

Ahoj, práce bude. Zřejmě se budete obávat, jestli zvládnete, co se po Vás bude chtít. Je to záležitost úřednická a dost možná se týká čísel. Pak dobrý, netřeba se děsit. I lásku vidím na druhý pokus. Ten první pán bude sice moc prima a asi i pěkný, ale bude zadaný, nebo nějak nevyřešený. Druhý muž je ten, se kterým budete mít vztah. Zdravotně celkem pohoda, jenom máte nějaký problém z minulosti o kterém víte. Jsou to záda. Peníze tak nějak normál, žádná větší výhra, ale půjde to. S dcerou, pokud to bydlení společné vůbec bude, tak nebude nadlouho. Ona pak jde jinam v rámci vztahu.

 

#30505

Svadlenka

Zaslal: 14.12.2012 21:23

Dobrý den Míšo, letošní rok mne velmi trápí neúspěch v práci a nedostatek financí, mám strach jak o místo v práci , tak o byt , zatím to nějak držím s pomocí maminky, ale každý měsíc je to horší a horší . Můj dotaz je zda se v práci udržím a zda se mi začne dařit a vyřeším finanční problémy, případně co mne čeká , děkuji Petra 14.8.1972 Hradec Králové

 

Hezký den, švadlenko s prací bych to neviděla tak zle, dokonce pro letošní rok to bude i lepší a o hodně. Co se financí týče, je to výklad asi tak stejný, jako pro většinu populace. Nahoru dolu, nahoru dolu…čeká Vás nějaké soudní řízení, které je více méně nakonec remízou.

 

 

#30504

kata1312

Zaslal: 14.12.2012 21:21

Dobrý večer Míšo, chtěla bych se zeptat,zda se mi konečně zase podaří zlepšit finanční situaci a zda se nám ještě letos podaří se přestěhovat. Moc děkuji a přeji Vám krásné vánoční svátky a jen to nej do nového roku,hlavně pevné zdravíčko,hodně štěstí,lásky a pohody Kateřina,Brno,13.12.1977

 

Ahoj, měla byste jít finančně lehce nahoru. Někdy kolem léta, by to mohlo být lepší. Žádné drama bohužel, ale rozhodně to není směrem dolů. Co se stěhování týče, je to komplikované. Možná budete muset počkat.  Držím palce smile

 

 

#30502

Zuclik

Zaslal: 14.12.2012 21:03

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli už konečně bude nějaký ten chlap smile

nar. 1.3.1979, Liberec

Děkuji moc

 

Ahoj, jo jo, je tam! A je to láska a je to nadlouho! Gratuluji!

 

 

#30501

petra74

Zaslal: 14.12.2012 21:01

Dobrý večer Míšo, chtěla bych se zeptat, co mě čeká v roce 2013, práce, finance, zdraví a jestli potkám toho pravého. 16.1.1974 Turnov.

Děkuji moc a přeji hezký večer. Petra

 

Ahoj, pracovně máš karty příjemné. Finančně by ses měla dostat do nějaké lepší energie a budeš si možná řešit otázku rodiny. (těhotenství). Zdravotně nic závažného, jenom možná máš problémy kožní. Máš tam i lásku. Tipla bych to někdy na jaro, začátek léta. Ale tyhle ber s rezervou, Tarot v podstatě čas nezná, takže je to jen hrubý odhad.

 

*****

 

Další odpovědi

 

#30539

brijova

Zaslal: 15.12.2012 07:12

 

JSEM V ROZVODOVEM ŘÍZENÍ, JSEM UŽ PŮL ROKU SAMA, CHTĚLA BYCH VĚDĚT, ZDA V PŘÍŠTÍM ROCE POTKÁM NOVÉHO MUŽE.dĚKUJI pAVLA 9.12.76

 

Hezký den, hned to nebude. Vy se musíte ještě otřepat a naučit se dívat kolem sebe. Hledat teď je náročné, protože nejste úplně v pohodě. Ten pán, kterého později potkáte, bude ale moc fajn člověk. Začne Vám nový život a budou tam různé přesuny a stěhování a zkrátka nový život s novým člověkem. Zřejmě vás spojuje nějaký společný zájem. Může být i z práce, nebo dělat něco podobného, jako Vy.

 

#30537

Radak

Zaslal: 15.12.2012 07:09

 

Hezkou sobotu Míšo, mohla bych se zeptat jak se mi bude dařit v roce 2013 – jestli najdu šťastnou lásku a jestli v práci zůstane vše stejné. Moc děkuji Radka (20.7.70)

 

Ahoj, No, nejsem si jistá, jestli je ta láska až tak nová, spíš toho pána znáte z minulosti, ale je to pěkné. Pracovně by se Vám letos mělo skutečně celkem výrazně dařit.

 

 

#30536

prazak

Zaslal: 15.12.2012 07:05

 

Milá Míšo,

chtěla jsem se jaký bude pro mě rok 2013, zda mi konečně vstoupí do cesty muž pro společný život , Díky Eva z Vysočiny (2.2.1960).

Hezký den

 

Evo, je tam! A vletíte do toho fakt asi po hlavě. Je to moc pěkný. Pán je urostlý Wink

 

 

#30532

zdraví zaměstnání

 

Ivana Litošová

Zaslal: 15.12.2012 01:58

 

Dobrý den Míšo, prosím, jaké jsou moje vyhllídky zdravotní stav a zaměstnání – hledám

13.8.1971 Sokolov

nyní Bukovany

Litošová Ivana

Děěěěěkuji

Přeji požehnané svátky

 

Hezký den

Zdravotně se mi jevíte celkem ready, až na záda. A mám dojem, (je tu časová prodleva od položení otázky k výkladu) že i práci už jste asi našla. Máte pěkné karty. Možná se budete točit kolem chemie, nějakých chemických prostředků, nebo alkoholu. (klidně i bamanka, laborantka, drogerie…)

 

#30527

elle.scorpio

Zaslal: 15.12.2012 00:19

 

Ahoj Míšo, již nějakou dobu mám vztah s jedním ne zcela volným pánem. Nevím, zda to má nebo nemá budoucnost, ale mám pocit, že to je karmický vztah a musím si to odžít. Sem tam se tak pohádáme, že mám chuť to skončit, ale něco ve mně (a zamilovanost to není) říká ne, vydrž, mrzelo by tě to. Přešli jsme opravdu ošklivou krizi, která nás fakt stmelila a nějak nevím jak dál. Zůstat,má to smysl, odejít? A jak to má on ke mně? Děkuju moc, štírovitá štířice ze školy tarotu:))

 

Nazdar. Tak současně byste mít celkem idylu a je možná pravda, že Tvoje intuice se nemýlí. Také vidím, že bude chtít hodně věcí letos na svém životě měnit. To bys měla vnímat velice pozitivně. Jo, vydrž, asi se budou dít věci!!

 

 

#30526

Katerina

Zaslal: 15.12.2012 00:11

 

Dobry den, s pritelem mame 10let vztah a 3 roky bydlime sami. Dockame se pristi rok prirustku do rodiny? Dekuji Katerina 11.12.79 Letovice

 

Ahoj, z toho vidím: Po nějakých nezdařených pokusech, které ale můžete mít částečně už za sebou, by to nakonec měl být kluk. Jestli letos nevím přesně, ale bude.

 

 

#30525

raketa

Zaslal: 15.12.2012 00:10

JÉ,raketa je ze Středočeskýho kraje smile díky

 

Pobrala smile

 

#30524

raketa

Zaslal: 15.12.2012 00:07

 

Ahoj Míšo, já Ti přeju pevné nervy

a ráda bych se zeptala na práci,bude tam v novém roce nějaká změna a kam mě to asi nasměruje? já 17.7.1972 a děkuji moc

 

Ahoj, vzhledem ke zpoždění, s jakým výklady dodělávám, myslím, že ty potíže, které tady vidím a náročné zprávy o různých změnách, už máš asi za sebou. Vlastně se to pomalu hrne k lepšímu a možná už to tak i je. Pokud ne, přijde to velice zakrátko. Tvůj model pracovní, budeš vnímat letos jako posun k lepšímu, i když blbě začal. 

 

#30523

martina.ji

Zaslal: 14.12.2012 23:45

 

Ahoj Míšo!

Ráda bych se optala za svého manžela 10.12.1974 zdali se má živit v příštím roce jako správce parku (jako tento rok) nebo jestli se má věnovat obchodu.

A ještě bych poprosila o informaci ohledně mé maminky 3.7.1947, které se po mnoha letech vrátil vážný zdravotní problém a já bych ráda věděla, jaká je prognoza…

Moc děkuju!!! Martina 27.2.1969

 

Ahoj, Martino. Manžel by ted nic moc měnit neměl, protože ho čeká zřejmě nějaká zpráva, která mu jeho pracovní model moc vylepší. Asi ať tam ještě vydrží, mělo by to být letos zajímavé.

 

Co se maminky týče, nepřijde mi to podle karet jako úplně stejný problém. Spíš to tak bude zkraje vypadat, ale mohlo by se ukázat, že to bylo něco trochu jiného než před tím, jen to tak vypdalo. Bude dobrá.

 

 

#30519

Janinka

Zaslal: 14.12.2012 23:36

 

Míšo prosím co říkají karty.Mám velice špatný vstah se starší dcerou 9.11.1992.Moc mě to trápí,ale první krok už nikdy asi neudělám..Zlepší se můj vztah s dcerou někdy?Děkuji Jana 14:12.1971 Polička

 

Ahoj, časem by se měl zlepšit, Hlavně kvůli jejím změnám rodinným. Mohla by být maminkou.

 

 

#30518

Janinka

Zaslal: 14.12.2012 23:32

 

Dobrý den Míšo. Prosím,můžete se podívat co říkají karty?Jíž přes rok mám zdravotní problémy.Také po finanční stránce se mi až tak moc nedaří.Jsem delší dobu ve šťastném manželství a tak mé otázky budou.

Zlepší se můj zdravotní stav?Budu i nadále v manželství šťastná?Co finanční stránka,bude lepší?Děkuji Jana Polička 14.12.1971

 

Ahoj, začnu tím lepším. Kromně nějakých rodinných přesunů, (někdo se stěhuje z rodiny), by Tvoje manželství mělo být ready. Jen ten přesun budeš možná vnímat trochu intenzivněji.

Zdravotně. I tam to bude lepší, s někým spolupracuješ, kdo je dobrý odborník. Zajímalo by mě, co máš za práci, když tam tolik potíží máš spojených právě s prací.

Finančně, no, i tam se to vylepší, ale milionářka už nebudeš. Bude to ale lepší. Hlavně díky nějakému rozhodnutí, které učiní nějaký úřad.

 

 

#30517

Lenkajitu

 

Hezký večer, Míšo,

ráda bych se zeptala, kam směřuje můj vztah s přítelem, jaká je jeho budoucnost. Známe se delší dobu, nehádáme se, rozumíme si, ale nežijeme společně a občas se na jeho straně přeruší spojení a on vůbec nekomunikuje. Vysvělily by mi tvoje karty, co to znamená a proč to dělá? A co proti tomu můžu dělat já?

Moc děkuji za Tvoji energii i snahu.

Jsem narozena 12. 8. 1968, hledej mě na jižní Moravě v nepřímé blízkosti Brna.

 

Ahoj, no, už jsem na vztah viděla hezčí karty, bohužel. Víš, to je komplikovaný. On nějak nechce opustit určité věci a modely svého dosavadního života. Je jinde, než Ty a priority má také jinde. Řečeno kulantně, nechce výrazné změny a vztah je zatím pro něho jen čímsi nezávazným. Mám ho tady také jako krtu hodně nezralého člověka. Skoro bych řekla, že je mladší, než Ty. Myslím, že lehat si na možnost vztahu s jediným člověkem není rozumné. On to také nedělá…

V každém případě tady pak mám, že budeš moc zamilovaná a šťastná. Jenom mám dojem, že ten pán není tenhle. Ale to nikdy není na sto procent, jména těch kartách nejsou.

 

**********

 

Dnes ještě pár otázek stihnu….

 

Tady jsou …

 

 

#30548

Simaro

Zaslal: 15.12.2012 08:29

Ráda bych tuto možnost využila a zeptala se na novou pořádnou a dlouhodobou lásku, zda už ji konečně potkám. A taky na mé bídné finance, zda všechno bez výrazných obtíží ustojím. Moc děkuji.

 

Ahoj, takže láska rozhodně ano a dokonce nějak životní, osudová, karmická či co. Ten pán ale není úplně nový. Je to člověk, se kterým jsi v minulosti měla něco společného, ať už je to cokoli. Je to silný vztah.

Co se „bídných financí“ týče, vidíš, že je dávám do uvozovek. To proto, že vůbec nebudou bídné. Po nabídce, kterou dostaneš, se tahle oblast celkem znatelně změní k lepšímu. No, gratuluji!

 

 

#30546

světluška

Zaslal: 15.12.2012 08:15

 

ráda bych se zeptala na svůj zdravotní stav, doktor mě včera poslal na cytologii…prý mám špatné výsledky. Dále bych se ráda zeptala na bývalého manžela…leží právě na psychiatrii s poškozenou krátkodobou pamětí, tak zda se jeho stav zlepší, případně upraví do normálu a nakonec bych se ráda zeptala, jestli v příštím roce poznám někoho, s kým bych mohla strávit zbytek života. Předem děkuji za odpovědi a přeji pěkný den a i pohodové nadcházející svátky…Světluška

 

Ahoj, už to asi víš, že to s tou cytologií není tak zlé. Nějaká možná drobnost, jako cysta, nebo něco, co tam nemá být, ale bez vážných komplikací.

Co se manžela týče i ten by podle karet měl být dobrý, jen by si měl dávat pozor, protože by se mu psychické potíže mohly vracet.

A je tu i láska pro Tebe nová. Nevím, jestli s pánem strávíš zbytek života, protože to se určit nedá, ale zamilovaná budeš a a nevypadá to, jako nějaký epizoda.Možná už ho znáš.

 

 

#30545

blesksoft

Zaslal: 15.12.2012 08:05

 

Dobrý den,

Na příští týden se všechno tak semlelo 19 má syn(7.11.1989) soud, já (28.5.1967) 20 pohovor na nové zaměstnání a 21 jedu akutně na ultrazvuk břichaněco se tam doktorovi nelíbí). Jak dopadne syn pusttí ho? A já získám práci? Budu muset na operaci? Je toho na mně trochu moc a ještě takhle před vánocema. Moc děkuju a krásné vánoce všem

 

Ahoj, ono je to opožděně, ten výklad, takže nevím, co z toho co vidím, se už stalo a co ne. Každopádně, syna by zavřít neměli, spíš to pro něho vypadá ve finále celkem přívětivě.

Co se břicha týče, myslím, že to nebylo to, co někdo myslel a na operaci přímo bych to neviděla, spíš na drobný zákrok a pak pohoda.

Práci najdeš. Pravděpodobně budeš pracovat s čísly.

 

 

#30544

ifca

Zaslal: 15.12.2012 08:01

Ahoj Miso, rada by som sa opytala na pracu, nastane  tam v novom roku nejaka zmena a kam ma to  dalej nasmeruje? Diky moc  ifca, 6.2.1965, Skalica

 

Ahoj, no hlavně Vám asi odejde někdo, po kom se Vám v práci bude možná trochu stýskat. Nahradí ho někdo jiný, ale zvyknete si. Možná letos budete i Vy sama předmětem nějakých pracovních změn, které sice budou zásadní, ale zdaleka do budoucna ne špatné.

 

 

 

#30542

Leniii268

Zaslal: 15.12.2012 07:27

 

Moc ráda bych věděla co mě čeká v Novém roce.Nemám celoživotně štěstí v lásce,takže hlavně to,zda konečně najdu lásku.Taky jak na tom budu zdravotně a v neposlední řadě na mou rodinu,jaký pro nás ten Nový rok bude.Já vím,asi je toho hodněale i tak doufám,že pro mě najdete odpověd,tento rok byl hrozný,smutný a bolavý tak s nadějí očekávám,že se to snad už zlomí a bude líp,s vděčností Lenka  26.8.61

 

Ahoj, musíte si napřed v tom srdci uklidit po nějakém předešlém vztahu, aby se Vám tam vešel nový. A ten pak přijde. Bude to fajn pán a nebojte se, když bude možná o maličko mladší. Je to pěkné a hodně nové pro Váš život.

Zdravotně si dávejte pozor na žaludek, střeva a vůbec zažívání, ale celkově pak i zdraví bude lepší.

Vás model na letošní rok je ve finále pěkný a myslím, že ho budete zpětně vnímat jako sice hodně akční, ale šťastný.

 

 

#30541

mislenkamasaze

Zaslal: 15.12.2012 07:23

 

Krásný adventní čas přeji.Míšo prosím o otázku na karty ohledně mých financí a tak celkového mého bytí jak duchovného tak i pozemského v roce 2013 s také se moc chci zeptat na moji dceru (1.8.1991) Děčín), jestli se vrátí z pracovního pobytu v USA,nebo jestli se tam usadí na trvalo.Děkuji moc .Lenka 14.2.1969 Děčín

 

Ahoj, měla byste se cítit celkem dobře. Dokonce i změny po pracovní rovině, které můžete zkraje vnímat jako zátěžové, se ukáží, že byly jednoznačně k Vašemu dobru.

Finančně si letos celkem polepšíte.

U dcery jsem z toho celkem zmatená, hlavně si myslím, že bude těhotná a bude mít rodinu. Má tam i domov a zařizování a podobné věci. Myslím, že se to týká jejího bytí tam, ale na sto procent to říct nemohu. V každém případě, bude spokojená a bude maminka.

 

 

 

#30540

Radak

Zaslal: 15.12.2012 07:14

 

Dobrý den Míšo, můj syn Michal (22.3.94) dělá na jaře maturitu – prosím, zda maturitu zvládne a jestli se mu podaří přijetí na vysokou o kterou bude mít zájem. děkuji Radka

 

Ahoj, odmaturuje. Co se týče té vysoké, na nějakou půjde, zřejmě trošku se zdržením. Možná to nebude ta, co původně chtěl, ale také to není špatné.

 

****

 

Ještě zkusím nějaké otázky zmáknout…


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna je v Úplňku Co to znamená?
a nachází se v PANNĚ. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Matěj se narodilo hebrejštině. Pradědečkem je mu jméno Mattytja, doslovně „Mattyth Jáh(u)”,což se překládá jako „dar Boží”. Stejný základ má i jméno Matyáš, které je archaickou podobou jména Matěj. Oba jsou tedy „darem od Boha“. No a takový božích dárečků nám po ČR běhá 421.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 439
  • 343
  • 49 605
  • 388 190
  • 2 380 335
  • 3 789
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet