Magie

Nechte mě se vyplakat, vždyť to dělám i za vás – RAK

0 Shares

Pokud žijete s touto databankou citů, měli byste pochopit, že veškeré vaše konání, všechno, co říkáte, děláte, všechno co se kolem vás dvou odehrává, hodnotí Rak čistě a ryze pocitově.

 

Jeho praktický pohled se omezil na věci, které jsou prokazatelně vidět a na to, co musí vzít do ruky a pracovat, s tím. Přesto je Rak schopen personifikovat snad úplně všechno. Hovoří se svým autem, a možná má v jeho domácnosti své jméno každá lžíce.

Raci mají rádi děti.

 

Jakoukoli sebemenší krizi prožívá Rak jako konec světa.

Rak si často tvoří iluze o partnerovi, kterého pak není schopen vidět reálně, ale přes obraz, který si vytvořil. Bývá pak zklamán realitou.

 

3516MGE.jpg

Rak je ryzí Luna a ryzí ženská energie. Je to voda. Bude plakat nad rozšlápnutým broukem, docházejícím cukrem, telenovelou, a také často sám nad sebou.

 

Raci se litují stejně upřímně, jako litují druhé.

Rak si často stěžuje. Jeho psýcha je slabá a potíže řeší často pláčem, vínem a tabletkami.

 

Rak by se měl každopádně vždycky narodit jako žena.

To proto, že žena Rak je hodnocena jako citlivá, empatická bytost zasluhující ochranu a ohled.

 

Rak muž – jako poloviční, nebo úplný homosexuál. (Pokud nemá asc. ve Lvu, Beranu, Střelci, nebo v Kozorohu)

 

RAK a…

 

Kozoroh – Kdyby se Rak mnohdy utopil v citech, kdyby Kozorohovi ve chvíli, když je to třeba, předvedl utrpení snad celého světa, stejně to s tím, z Rakova pohledu, dubovým špalkem ani nehne! Pokud přijde Rak na to, kam si Kozoroh ukryl srdce, mohou spolu být.

 

Vodnář – Většinou je Vodnář na Raka příliš hrubý a neomalený. Vodnářky jsou k Rakům tolerantnější. Vztahy proto fungují lépe, je-li Rakem muž.

 

Ryba – Proč tuhle bytost nevpustit do svého života? Mnoho Raků si za životního partnera vybírá právě Rybu. Je jednou z mála, kdo dokáže, s dobrou konstelací, Račí potřebu projevovaných citů naplnit.

 

Skopec (Beran) – Zajímavé. I když energeticky jsou tihle dva na hony jinde, hodně často je Rak právě s Beránkem. Ideálně, pokud je Rakem žena, protože je to energeticky přirozené.

 

Býk – Většina vztahů Rak – Býk funguje na principu, kdy Býk o Raka pečuje a Rak mu oplácí něhou a citem. Býk není ovšem příliš nastavený na takové množství emocí, kterými disponuje Rak. Proto má často Rak dojem, že ho Býk nemá dost rád.

 

Blíženec – Také Blížence si Rak často vybere za druha. Fakt je, že si často navzájem lžou, ale jinak je to vlastně vyváženě akční. Blíženec svou schopností převtělování, pokud chce, dokáže dát Rakovi co potřebuje. Prostě se promění v nádobu citů a nemá s tím problém.

 

Rak – Mnoho účtů a opuštěných zvířátek čeká právě na vás dva. Umí se politovat a umí si naslouchat. V pravdě k sobě často nejsou upřímní a jejich rozchody řeší mezinárodní soudy. Jestli odejdeš, zabiju se!!

 

Lev – Málokdy má Rak na tohohle testosteronového cynika dlouho náladu. Zvláště, je-li Rakem ve vztahu muž. Lvice, pokud tak není přímo nastavena, nemá náladu žít s druhou ženou. Rak je podle ní rozmazlený a málo statečný. V opačném případě, je-li Rakem ve vztahu žena a Lev se občas odtrhne od zrcadla, může to fungovat. Často spolu Rak a Lev kamarádí. Lev Raka chrání.

 

Panna – Většinou hodnotí Rak Pannu jako „studenej čumák“ , který nadhodnocuje hmotu nad city.  Nechápe, jak může svět hodnotit tak pragmatickým stylem. City převádí na čísla, není spontánní, neustále všechno kontroluje, není schopna se uvolnit a prožívat.

 

Váhy – Ano, často. Ve zralém věku si vybírá rak právě Váhu. Ona ho chápe a on jí naplní. Pokud jí scénami nevyžene z domu. Často ale vztah Rak – Váha vcelku dlouhodobě funguje.

 

Štír – Hodně rád se Rak často od Štíra učí a on s ním hodně rád manipuluje. On si toho ale nevšímá, protože ho zajímá a láká jeho duše. Nabídne mu svou. Bohužel se často také stává, že se vztah zvrhne v souboj, kdo koho podvede chytřejším způsobem. Pak je to opravdu bouře. Rak vydírá a Štír je zákeřný.

 

Střelec – On je tenhle Střelec skutečně jako struhadlo. Bývá to Rak, kdo vztah se Střelcem psychicky a citově odnáší. Střelci rakům často ubližují. Raci neumí být v tomto vztahu přímí. Většinou se snaží vymyslet nějakou fintu, kterou by Střelce ovládali. Střelci to řeší nevěrou a odchodem. Raci se cítí podvedení.

 

 

Brzy Lev…

 

Míša K.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x