Detail příspěvku: Energtický upír není model od Hitchcocka

Energtický upír není model od Hitchcocka

autor: | Pro 30, 2011 | Magie | 0 komentářů

Návštěvy: 55

Není to někdo, kdo by vám při první příležitosti skočil po krční tepně a přesto vás velice efektivně a poměrně dost rychle vysaje tak, že polezete pomalu po čtyřech, navíc, mnohdy o tom ani neví. Mnohdy ale ano. A takový je ještě horší. Terminus technicus pro takovou bytost, je „Energetický upír“. A nejsme v pohádce, ani ve filmu od Hitchcocka. To je realita a častá…

3226NjQ.jpg

 

Znaly je už naše prababičky a nalezla jsem hodně dobových popisů a hodně, mnohdy i kuriózních, receptů, jak se chránit. Doba sice pokročila, ale energie zůstaly stále stejné.

 

Cítíte se najednou jako kuře a nevíte proč!!

 

A nevešel před chvílí do místnosti někdo nový?

Opravdu může vás pocit vzdáleně připomínat stav, kdy nám je z těla něco odčerpáváno.

Někdy vůbec netušíme, nebo někteří lidé netuší, že za to, že se najednou cítí špatně, že je jim mdlo i nevolno od žaludku, může jiný člověk.

 

Vnímají slabost a jsou bezdůvodně vyčerpaní.

Někdo víc, někdo míň. Není to ale o tom, že je někdo víc citlivý a jiný míň, všeobecně. Je to každém jednotlivém vysávači energie a jeho oběti.

 

Když by se to mělo podat nadneseně – Ne každý každému chutná.

 

Upír je v tu chvíli každopádně v pohodě. Prospívá mu naše energie, kterou dokáže velice šikovně „vysát“ ve svůj prospěch.

 

Někteří z těchto lidí dokonce potřebují přímý kontakt.

Potřebují si na nás sáhnout, třeba nechtěně.

 

Jakmile vstoupí do naší blízkosti, vnímáme to zpravidla nelibě. Není nám to příjemné.

 

Někdy sleduji, jak někteří lidé, z mého pohledu zcela zbytečně, chodí a doslova „otlapklávají“ druhé. Fakt se to děje. Zkuste se na to někdy zaměřit.

 

Osobně nejsem vůbec doteková.

Od některých lidí mi kontakt ale víceméně nevadí, jen bych ho sama od sebe nevyhledala.

U některých se cítím přímo v ohrožení.

 

Existují lidé, v jejichž přítomnosti nevydržím déle než pár minut.

Jiastě to znáte. Dostaví se neurčitý tlak v břiše, špatně se dýchá, člověk slábne.

Cítím se jako kuře.

 

V ten moment nemá smysl se přemáhat, a pokud to alespoň trochu jde, odejít.

Beztak zpravidla dlouho nevydržíme. Někdo nechápe a omluví se, že musí na chvilku ven. Tan, kdo ví, oč jde, odejde na dobro.

 

Někdy je na vině i člověk, který nám je vlastně celkem sympatický. Nebo, a to je hloupé, je ve skupině víc lidí a nevíme přesně, kdo z nich to je.

 

On totiž energetický upír skutečně nevyniká špičáky jako šavlozubý tygr.

Navíc, on takhle vysávat může třeba jen nás, nebo dva z nás, jak jsem říkala na začátku. Tady jde o energii, kterou on potřebuje, a my ji máme. Každý jsme jiný.

 

Soužití s energetickým upírem je každopádně náročné.

Jen malé procento lidí ale takového člověka pojme za životního partnera, protože signály dostává již předem, a tak často tyto vztahy nevydrží, díky podvědomému chování.

 

Prostě se začněme stále častěji omlouvat ze schůzek, až vztah vyšumí. Jsou ale i tací, jejichž vzájemné pouto je tak silné, že se vlastně obětují.

 

U takových párů se po jistém čase objevují například podobné příznaky nemocí. 

Jeden onemocní a druhý má totéž, i když se nejedná o žádnou například kapénkovou nákazu. Jeden se ale vždy výrazně dřív uzdraví.

 

3227YjA.jpg

Ochrana proti upírovi v podobě partnera existuje, ale nevím, do jaké míry je proveditelná.

 

Pro pobavení uvádím dobový recept.

Našla jsem ho v jenom almanachu, který po sobě zanechala moje babička.

 

Podle vazby soudím, že jí ho zanechala zase její babička.

 

Prvním počinem sundej vše, co od tohoto člověka přišlo ku tvé osobě. (myšleno náušnice, prstýnky, brože, řetízky – to by ještě šlo)

Tyto předměty a dary ulož tak, aby nebyly na tvých očích.

 

Dále všechny podobenky, obrázky a všechno, odkud člověk tento na tebe pohlédnouti může. (To už bude trochu těžší. Neumím si představit, jak někdo masově likviduje fotky z dovolené a obrázky ze svatby. Jak by to partnerovi asi vysvětlil? „Miluji Tě ale nemůžu Tě ani vidět?“)

 

Manželské lůžko energie sčítá.

 

Ku vlastní záchraně vede cesta přes lůžko a uličku v podobě písmene „L“. V rohu takto vzniklém pak umísti květiny, nejlépe kaktusy. (Už vidím tu idylku, když jeden ze spaní omylem překročí práh své postele)

 

V zásadě jsou tyto rady sice určitě velice účinné, ale v důsledku vedou na beton k úplné eliminaci upíra, a to brzkým rozvodem.

 

Dostupná ochrana

 

Nemůžeme kvůli jednomu člověku nechodit do práce, zrušit rodinné oslavy, kde by určitě byla „cucavá teta“, ani opustit milovaného člověka.

 

U cizího upíra je ochrana možná a jednoduchá

Pokud to není nezbytné, odejděte z přímé blízkosti takového člověka. Nebo opusťte společnost, ve které jste. Stejně byste to udělali, protože vás to zpravidla donutí samo.

 

Bublina

Naučte se zabalit do bubliny. Je to vlastní obranný systém, který je aktivován námi a který je možno kdykoli obnovit. Zabere to minimum času.

 

Bublina vás neochrání vás úplně, ale rozhodně pomůže.

 

Pokuste se v klidu posadit, zavřít oči a představit si, jak své tělo balíte do bílého světelného obalu, který sahá pěkně několik centimetrů nad hlavu a pod nohy. (To aby uvnitř nebylo těsno). Bublinu si několikrát za den obnovte. Zní to jako pohádka, ale je to práce s energetickým obalem (jeho zesílením), který prokazatelně existuje, a je-li náš, pak si ho můžeme samozřejmě svou vůlí klidně přizpůsobit.

 

Kdyby v té chvíli někdo přišel a vyfotil vaše energetické pole, což lze, tak by jeho podoba byla trochu jiná než třeba na fotce předtím.

 

Vlastní kříž

Další dobrou a fungující ochranou, která působení takové osoby bezpečně zmírní, je vlastní kříž. Postačí zkřížit například nohy nebo ruce, případně složit ruce na břicho křížem.

 

Jistě, chápu, že v MHD, kde je potřeba se držet, to půjde těžko. To bychom se sice ochránili před upírem, ale možná ne před frakturou, způsobenou plavným letem na druhý konec vozu.

 

Tady je každá rada drahá. Pokuste se alespoň „odručkovat“ kousek dál.

 

Například ale v čekárně u lékaře, nebo tam, kde to lze, je tato zvýšená ochrana dobrá. O zajímavé síle kříže všeobecně a o zvláštních vlastnostech i možnostech využití tohoto symbolu bychom si časem mohli říci mnohem víc.

Pak existují amulety. Například OKO HÓRA do jehož panenky umístíme zrcátko.

 

A ještě něco.

Jestliže se už ocitnete v přítomnosti energetického upíra, pokuste se v jeho přítomnosti co nejméně vyhledávat oční kontakt a pokuste se vyhnout emocím.

 

Slzy, smích, lítost apod., to všechno jsou okamžiky, kdy otevíráme doslova trychtýř „upírovi“ a poskytujeme takovou dávku vlastní energie, že by se klidně mohl i zakuckat!

 

Pokud už jste se naučili vnímat energetické pole, pak člověka, který připravuje druhé o životní energii poznáte. Je to vidět na onom poli, protože zatímco u “upíra” je temně červené, až hnědé, postiženému slábne a šedne.

 

Michaela


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna je v Úplňku Co to znamená?
a nachází se v PANNĚ. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Matěj se narodilo hebrejštině. Pradědečkem je mu jméno Mattytja, doslovně „Mattyth Jáh(u)”,což se překládá jako „dar Boží”. Stejný základ má i jméno Matyáš, které je archaickou podobou jména Matěj. Oba jsou tedy „darem od Boha“. No a takový božích dárečků nám po ČR běhá 421.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 478
  • 343
  • 49 644
  • 388 229
  • 2 380 374
  • 3 789
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet