1557532586 hqdefault
Magie

Bojíte se čísla 666? Asi zbytečně. Ten ďábel míval jméno a vy ho znáte

84 Shares

Pěkně jsme si to zavařili. Dospěli jsme dokonce tak daleko, že jsme vcelku sympatické numero povýšili až na diagnózu. Hexakosioihexekontahexafobici (kdo to vysloví napoprvé a správně, má deset bludišťáků 🙊🙈) jistě vědí o čem mluvím. A přitom, pokud kdy bylo tohle číslo nešťastné, bylo to kolem roku 68 po Kristu.

Dnes by podle klíče, kterým k němu lze dojít, byl samotným Satanem například i Bill Gates. A jak by k tomu chudák přišel?

“A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména. To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest”.

Nový Zákon – Zjevení svatého Jana

A kdo že je ta šelma? Byl to Nero!

O tom, že císař Nero byl skutečně výlupek, netřeba pochybovat. Jeho psychická choroba umocněná mocí vzala život mnoha lidem. Nero umučil, zlikvidoval, pokousal, znásilnil a skutečně velice vynalézavě sprovodil ze světa kde koho a ve finále i sám sebe. (vydám celý článek o této perle mezi historickými psychopaty).

neron

neron

Číslo šelmy vzniklo právě v kontextu s Neronovým jménem, kdy se k číslu došlo součtem jeho pohebrejštěného jména, které se psalo נרון קסר, (Nerón Qesar).

Jednotlivé konsonanty, což jsou specificky vyslovované hlásky, pak skutečně dohromady tvoří číslo 666. (žákyňky Tarotové školy, vy máte hebrejštinu třeba na velké arkáně)

Ve zjevení svatého Jana se tak hovoří o konkrétní osobě, která skutečně šelmou byla a optikou tehdejších lidí i skutečným ztělesněním Ďábla.

Podle mě (logicky to nikomu nevnucuji), ale nelze stejný klíč používat univerzálně i dnes, protože prostě už není aktuální.

Nero je mrtvý, strach z něho vyčpěl, posvátná hrůza z nelidské krutosti je pryč.

Mimochodem na mnoha místech, kde se složitý postup popisuje, se také dočtete, že stejným způsobem záhy dojdete k onomu číslu nejen například u Hitlera, ale také i u Billa Gatese a jiných  vcelku nevinných person.

Každé desáté jméno kohokoli na světě, by vám ve finále vyhodnotilo padoucha a antikrista.

Přiberu-li čárové kódy na potravinách a další a další, pak bychom se skutečně dnes klepali hrůzou na každém rohu.

Sandro Botticelli The Birth of Venus detail WGA2774

Takové tři Venuše ale vůbec nejsou špatné.

Pro mě pocitově je třeba tohle číslo mnohem blíž k Venuši, jako k planetě požitků a krásy.

To proto, že šestka je numerem označujícím Venuši. Tímto pohledem jsou tři šestky třemi Venušemi, tedy třemi Afrodítami a proti tomu přece nelze nic mít, natožpak se bát.

Významy všech čísel jsme teď rozebírali TADY.

Je ale zajímavé, jak dokáží lidé doslova vymodelovat ve své hlavě strašáka, kterým se pak nechají pronásledovat, kterého živí a pěstují, až je z něho pořádná obluda.

A tak lze jednoduchým postupem zblbnout celé generace. Tím spíše, když lidé se chtějí bát. A Ti, kdo jim vládnou, těm se jejich strach náramně hodí. 

Ale i třeba podle kabbalistického klíče by bylo možné takhle snadno najít souvislosti mezi jmény a ty použít jako univerzální ukazatel. Dobroděj nebo padouch.

Kabala má totiž pro každé písmenko číslo.

Tímhle se zabývá hlavně dnešní numerologie, podle které dojdete ke svému životnímu číslu podle jména. (podle data narození je to snadnější).

Tady je tabulka:

Když si spočítáte své jméno a příjmení, dostanete řadu čísel, kterou pak krátíte, dokud nemáte jen jedno číslo.

5599NTc.jpg

Třeba:

VĚNCESLAV OLIGOFRENIK  = 6 + 4 = 10 = 1

(Rozhodně se k tomuto střípku z Kabbaly vrátíme a rozeberete si jméno svoje)

Podle stejného modelu bychom pak jistě přišli na zajímavé shody u jmen problematických lidí a tyto shody bychom pak mohli klidně použít, abychom někoho buďto vyzdvihli, nebo zavrhli.

Myslím, že tak jednoduché to není, ačkoli člověk nikdy neví.

Můžeme to zkoumat klidně do konce života, protože obdobných cest, ať už matematických, nebo jakýchkoli, najdeme takovou spoustu, že nám k tomu jeden život nakonec možná ani stačit nebude.

Nicméně, pokud někdo chce pokládat číslo 666 za ďábelské znamení, může. V tom tkví svoboda názoru, víry, rozhodnutí.

Mě se tři šestky ale  líbí.

Příjemný den.

Michaela Kudláčková


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
Hodnocení k článku

4
Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

2 počet Komentářových podprocesů
2 Odpovědí na vlákno
0 Následovníci
 
Nejvíce reagovali na komentář
Nejhorší komentář
3 Komentáře autorů
SayMichaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“Ivik Recent comment authors
  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Say
Člen
Say

Mam to uplne stejne smile
Mozna i proto, ze me proste desit nesmi smile, to bych rohama Kozoroha trkala i toho Dabla ze strachu smile
a) 666 zacina me rodne cislo
b) mam 6 v souctu jmena
c) den mych jmenin je take 6
c) numerologicky mam 6 jako ciste zenskou energii, harmonii a v seriich ten pocit vibrace cisla vnimam jako umocneni smile, takze 6 u me cajk, bez obav
smile

Ivik
Člen
Ivik

Děkuju za velmi zajímavý článek nikdy jsem o čísle 6 takto nepřemýšlela ale ve spojení s tím rohatcem v titulku mě z něj jímá hrůza dábel

tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com