Detail příspěvku: Vyjádřete své city hodinkami Daniel Klein

Vyjádřete své city hodinkami Daniel Klein

autor: | Kvě 11, 2023 | Komerce, Móda | 0 komentářů

Čas má pro většinu z nás opravdu velkou hodnotu. Pro mnoho z nás je čas tím nejdražším, co má. I z toho důvodu jsou hodinky skvělým tipem na dárek. Jde o symbol, který vyjádří váš vztah k obdarovanému velmi romanticky.

Náramkové hodinky darované milovanou osobou potěší muže i ženy. Vyberte pro svého partnera takové hodinky, které mu budou každou vteřinu připomínat, že je pro vás výjimečný. Ukažte svému milému, že byste nejraději zastavili čas.

Dárek pro každou příležitost

Hodinky jsou skvělým dárkem k narozeninám, výročí svatby nebo třeba za promoci. SKvěle se hodí také pod vánoční stromeček. Je stoprocentní, že vhodně vybrané náramkové hodinky rozzáří oči milované osoby. Hodinky v sobě ztělesňují lásku a úctu k řemeslu, nadčasovost a věrnost. A také preciznost. Jde tedy stoprocentně o jeden z nejosobnějších dárků, který můžete dostat.

35248

Pro každého podle jeho vkusu

Existuje opravdu mnoho designů hodinek. Stejně jako existuje mnoho typů osob. To si uvědomuje značka Daniel Klein, která se řídí heslem “móda pro každého”. Daniel Klein vyrábí precizní hodinky, které jsou cenově dostupné, ačkoli mají nejvyšší kvalitu. Ať už hledáte hodinky, které se inspirují módními trendy nebo nadčasový model náramkových hodinek, u Daniela Kleina si rozhodně vyberete.

To nejlepší pro milovanou ženu

Partner je většinou ten, kdo zná svůj protějšek nejlépe. Proto by neměl být pro muže problém vybrat ženě vhodný typ hodinek. Je vaše žena spíše sportovně založená a praktická? Pak pro ni vyberte z řady klasických hodinek na každodenní nošení, případně některý sportovnější typ, se kterým si bude moci užívat svůj koníček naplno. Jestliže máte doma spíše elegantní bussinnesmenku, pořiďte ji hodinky, které se budou hodit k sáčku nebo šatům. Vyberte takové, které budou zdobit každou pracovní schůzku. A pokud společně rádi chodíte do společnosti, navštěvujete divadla nebo plesy, vsaďte na zdobené hodinky osázené zirkony. Ty budou sloužit také jako šperk na zápěstí vaší milované.

Skvělý dárek pro nejlepšího muže

33146Jak jinak říci muži, že ho milujete, než dárkem, který potěší. Daniel Klein nabízí hodinky také pro muže. Darujte hodinky jako symbol společně stráveného času. Vybírat můžete mezi elegantními kousky, které jsou vhodné například pro manažery nebo vysoké představitele firem, ale také sportovními verzemi hodinek Daniel Klein, které se hodí pro sportovní nadšence. Samozřejmě je k dispozici několik modelů, které jsou univerzální a vhodné pro každodenní nošení. Je jen na vás, jaký typ hodinek pro svého muže zvolíte.

Daniel Klein jako mladá značka

Ačkoliv je značka Daniel Klein na trhu poměrně krátce, stihla toho mnoho. Firma byla založena v roce 1998 a původně se věnovala především výrobě kabelek, deštníků, šperků nebo zapalovačů. Později se zaměřila na luxusní, cenově dostupné hodinky. Společnost sídlí v Honkongu, kde se také veškeré hodinky kompletují. Osazované jsou japonskými strojky Citizen – Miyota, které se vyznačují perfektní přesností.

Zpracovala: Silvie Dluhošová

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve VODNÁŘI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Medard je jméno původem germánské. Jeho prapodobou je Mahtahard. Toto u starých Germánů celkem obvyklé jméno se vyvinulo se ze slov „macht”, což znamená „ovládat“ či „mocný”, a „hardus”, tedy „tvrdý”. Samo jméno pak skutečně mělo význam jako „udatný”, také „mocný” nebo i „diktující”. Nám dnes předpovídá Medard počasí, protože je silný a jeho moc trvá déle, než jeden den. Svátek všech 16 českých Medardů je ale jen dnes.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Světový den oceánů.
Světový den boje proti nádorům mozku.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Don’t Worry Be Positive

Don't Worry Be Positive

Don't Worry Be Positive

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 320
  • 636
  • 32 945
  • 452 019
  • 2 121 476
  • 3 750
  • 26
  • 1 793
0 Shares
Share
Tweet