Detail příspěvku: Úklidová firma Praha je vám k dispozici pro úklid domova i kanceláře

Úklidová firma Praha je vám k dispozici pro úklid domova i kanceláře

autor: | Bře 11, 2018 | Dům a Byt | 0 komentářů

Možná vám připadá, že by váš byt potřeboval generální úklid… Nebo jednoduše nestíháte běžnou údržbu domácnosti. Koho by to také bavilo. Objednat si profesionály, kteří uklidí za vás, není vůbec žádná ostuda. Naopak vám to nejen usnadní práci a uvolní drahocenný volný čas, ale hlavně ubere spoustu stresu s tím, že vám přijde návštěva a vy prostě nemáte naklizeno. 

Byli u vás malíři? I taková situace se dá zvládnout mrknutím oka. A neplatí to jen pro domácnost, ale i kancelář a jiné pracovní prostory. Úklid nechte na firmě, kterou to baví a dokonalý pořádek je její druhé jméno.

Jak fungují firmy na úklid Praha?

Utřít prach, vyluxovat, vynést odpadky, běžný úklid kuchyňské linky nebo třeba žehlení a mytí oken. Samé chuťovky, které zabírají spoustu času, když se dělají pořádně. Úklidová firma Praha tohle zvládne za vás. Stačí domluvit čas a připravit čisticí prostředky, jež běžně používáte. Je to z důvodu možných alergií. Současně s tím se také firma vyhne případnému poškození nábytku. Objednejte si pravidelný úklid jednou týdně. Hodina vás bude stát okolo 150 Kč, což v porovnání s výsledkem není nijak závratná částka.

 

Generálka nebo malíři – extra úklid není váš problém

Kromě pravidelného úklidu existují i služby jako extra úklid. Ať jde o generálku, kdy firma kompletně vyčistí celou vaši domácnost. Na vás je jen vybrat den, čas a dohodnout seznam úklidových aktivit.. Nestaráte se ani o čisticí prostředky, ani případné nářadí. Podle toho se také spočítá cena výsledná cena. Malovali jste? Člověk si doma udělá nepořádek hned dvakrát a kde brát sílu ještě uklízet. I od toho jsou takové firmy, pro něž je váš problém maličkostí. Nač se trápit.

 

25926ZTU.jpg

 

Kancelář jako ze škatulky

K podnikání patří i dokonale čisté reprezentativní prostory a zázemí. Podle potřeby lze domluvit i další služby jako otření klik, elektrických zásuvek. Spolehlivá paní na úklid je nejlepší volba. Nejlepší start pracovního týdne budete vracet do čisté kanceláře, kde se bude pracovat skoro samo.

 

Zpracovala: Silvie Dluhošová


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v PANNĚ. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Barbora, stejně jako Barbara je původu řeckého. Rodný list mu napsalo slovo „barbados“, které v překladu znamená „cizinec“ či „cizinka“. Užívalo se také ve smyslu „ten, kterému není rozumět“. (barbar bylo označení pro cizince, co jinak mluví). Barborka je tedy vlastně cizinka. A že jich tady v ČR máme! Aktuálně 48721.Barbora

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 6 019
  • 2 763
  • 29 112
  • 423 787
  • 2 287 854
  • 3 782
  • 27
  • 1 835
0 Shares
Share
Tweet