Dům a Byt

Úklidová firma Praha je vám k dispozici pro úklid domova i kanceláře

Možná vám připadá, že by váš byt potřeboval generální úklid… Nebo jednoduše nestíháte běžnou údržbu domácnosti. Koho by to také bavilo. Objednat si profesionály, kteří uklidí za vás, není vůbec žádná ostuda. Naopak vám to nejen usnadní práci a uvolní drahocenný volný čas, ale hlavně ubere spoustu stresu s tím, že vám přijde návštěva a vy prostě nemáte naklizeno. 

Byli u vás malíři? I taková situace se dá zvládnout mrknutím oka. A neplatí to jen pro domácnost, ale i kancelář a jiné pracovní prostory. Úklid nechte na firmě, kterou to baví a dokonalý pořádek je její druhé jméno.

Jak fungují firmy na úklid Praha?

Utřít prach, vyluxovat, vynést odpadky, běžný úklid kuchyňské linky nebo třeba žehlení a mytí oken. Samé chuťovky, které zabírají spoustu času, když se dělají pořádně. Úklidová firma Praha tohle zvládne za vás. Stačí domluvit čas a připravit čisticí prostředky, jež běžně používáte. Je to z důvodu možných alergií. Současně s tím se také firma vyhne případnému poškození nábytku. Objednejte si pravidelný úklid jednou týdně. Hodina vás bude stát okolo 150 Kč, což v porovnání s výsledkem není nijak závratná částka.

 

Generálka nebo malíři – extra úklid není váš problém

Kromě pravidelného úklidu existují i služby jako extra úklid. Ať jde o generálku, kdy firma kompletně vyčistí celou vaši domácnost. Na vás je jen vybrat den, čas a dohodnout seznam úklidových aktivit.. Nestaráte se ani o čisticí prostředky, ani případné nářadí. Podle toho se také spočítá cena výsledná cena. Malovali jste? Člověk si doma udělá nepořádek hned dvakrát a kde brát sílu ještě uklízet. I od toho jsou takové firmy, pro něž je váš problém maličkostí. Nač se trápit.

 

25926ZTU.jpg

 

Kancelář jako ze škatulky

K podnikání patří i dokonale čisté reprezentativní prostory a zázemí. Podle potřeby lze domluvit i další služby jako otření klik, elektrických zásuvek. Spolehlivá paní na úklid je nejlepší volba. Nejlepší start pracovního týdne budete vracet do čisté kanceláře, kde se bude pracovat skoro samo.

 

Zpracovala: Silvie Dluhošová


Redakce Popelky vznikly 14.7.2011
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.

Hodnocení k článku

Komentáře - Napsat soukromou zprávu ZDE

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com