laurastar smart u new2
Dům a Byt

Chytré žehlení? S parní žehličkou LAURASTAR žádný problém!

0 Shares

Nepatří žehlení zrovna mezi vaše oblíbené domácí aktivity? Jsme si jisti, že jakmile jednou vyzkoušíte parní žehličku LAURASTAR, změníte názor. Ta totiž žehlení posouvá o stupínek výš!

Parní žehlicí systém LAURASTAR renomované švýcarské značky s týmž názvem je téměř bezkonkurenční. Nejenže vaše prádlo v mžiku bude jako nové, ale i oproštěné od veškerých virů, bakterií, hub i roztočů. Parní žehlička LAURASTAR tak představuje naději jak pro alergiky, tak i ty, kteří se obávají nakažení koronavirem. Ten zkrátka stejně jako další bakterie a viry vysoká teplota páry zahubí!

lau

Více než žehlení

Švýcarská značka LAURASTAR je bezpochyby lídrem v technologiích. Inovátorem v pravém slova smyslu, který posouvá hranice dokonalosti. I na první pohled „obyčejného“ žehlení. Tzv. hygienická pára prádlo totiž nejenom vyžehlí, ale také zbaví téměř všech bakterií. K dispozici vám ovšem jsou i takové technologie, jakými jsou 3D aktivní žehlicí plocha, Sensteam či aktivní žehlicí prkno s nafukovacím systémem.

Desetiletá záruka na náhradní díly

Zmíněné technologie žehlení bezesporu povznášejí na zcela novou úroveň. Jsou však i zárukou toho, že tato parní žehlička vždy odvede naprosto perfektní práci. A že po několika letech používání nevypoví službu. To u elektrospotřebiče, na nějž výrobce poskytuje desetiletou záruku na náhradní díly, opravdu nehrozí.

gener

Parní generátor LAURASTAR

Pojďme si ale spotřebič trošku více představit. Revoluci v žehlení v pravém slova smyslu představuje parní generátor LAURASTAR. Jeho základem je přenosná parní stanice LAURASTAR LIFT, jež během několika vteřin vygeneruje dostatečné množství páry, které vaše oblečení, povlečení a dalších textilie vyžehlí tak dokonale, že jej z fleku budete moci vystavit ve výkladní skříni. A to za polovinu času, který byste strávili žehlením klasickým.

laurastar lift xtra aluminium steam generator basys 8

Šetrná k barvám i materiálům

Žehlicí systém LAURASTAR je navíc maximálně šetrný k barvám i materiálům. Na výběr navíc máte dva žehlící systémy: LAURASTAR řady S a SMART. Nejlepší výsledky jednoznačně přináší řada SMART. Vaší pozornosti by neměl uniknout především model LAURASTAR LIFT XTRA, ultratenká žehlička vybavená asistentem žehlení, který vás, budete-li mít zájem, připojí k mobilní aplikaci. Práce s ní už tak nebude žehlením, ale chytrým žehlením!

Tak neváhejte!

Zpracovala: Placla

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x