Detail příspěvku: Nechápu tyhle nerovné vztahy

Nechápu tyhle nerovné vztahy

autor: | Říj 10, 2011 | Vztahy | 0 komentářů

Návštěvy: 32

Nikdy jsem nechápala staré, seschlé milionáře, co si berou za ženy dvacetileté modelky, nebo v opačném případě babičky, které se vrhnou do vztahu se zajíčkem, jako v případě nedávno mediálně zmiňované, stejně postižené dámy. Jsou ti lidé opravdu tak nesoudní, nebo vědí, že si je jejich mladičký protějšek ve většině případů bere jen pro peníze a neřeší to? 

1634MDJ.jpg

Když čtu něco podobného v novinách, je mi z toho divně, zřejmě proto, že si to u sebe neumím představit.

 

Jako třeba to, že osmdesátiletý zakladatel Playboy magazínu Hugh Heffner si to rozdává s pěti mladými super modelkami ve vaně.

Je možná super, že má peněženku nabitou penězi a dívce může koupit, na co si ukáže, ale za jakou cenu? Za to, že s ním musí spát, být jeho ženou, sdílet s ním postel a měnit mu bažanta? Souložit s ním od rána do večera a na nočním stolku mít slušnou zásobu viagry.

 

Kdybych já tolik toužila po penězích, asi bych raději vyloupila banku, než se předvádět před stoletým dědkem a utírat mu sliny.

 

A jsou i u nás

 

1635MWQ.jpg

 

Moje známá, která je mém věku si našla padesátiletého přítele.
Ten pán má starší dceru než je ona. To prostě není normální. Alespoň u mě. Kdyby si můj táta přivedl domů holku stejně starou jako já asi bych s tím měla problém. Připadal by mi jak pedofil. Možná bych plánovala vraždu své macechy, která by mohla být moje kamarádka.

 

Nebo co by mi asi řekli rodiče, kdybych si přitáhla domů přítele staršího než je moje máma?

Řekla bych jí: “Ahoj mami, to je Alois. Seznámili jsme se v nemocnici. Moje kamarádka tam ležela se zánětem ledvin a Lojza s prostatu. Přeskočila mezi námi jiskra a chceme se vzít. Jo a prosím tě, omluv Lojzíka musí často na záchod“. No asi by mě mamka odvezla do Bohnic anebo já jí.

 

Můj bývalý přítel, se kterým jsem se před dvěma lety rozešla, si našel přítelkyni.
Měla jsem z toho radost. Zůstali jsme totiž kamarádi. Byl vždycky hodný a pracovitý. Jenže jeho přítelkyně je o patnáct let starší, než je on a má sedmileté dítě. Na tom samozřejmě není nic špatného, kromě toho věkového rozdílu.

 

On teď dělá bankomat, ženu v domácnosti a chůvu i dětem jejích kamarádek. Ona teď má čas na tlachání s kamarádkami u vína. Michal se o pět dětí do rána přece postará.

 

Když jsem se mu s pár kamarády a se sestrou snažila vysvětlit, že je něco špatně, vyšlo z toho, že jsem žárlivka a že se chci vrátit. Ne, nejsem žárlivka a vrátit se rozhodně nechci. Panebože! Jen jsem se snažila, aby se trochu vzpamatoval. Nemělo to cenu. Vlastně je to každého věc.  Mě to jernom prostě nejde do hlavy, že on tu svou cenu ztratil a nechává se využívat.

 

Známý mé mámy Honza, má nový objev.
Jemu je 39 let a té slečně 16 let. Teď je terčem mých vtipů obzvlášť, když jde kolem základní školy. Nejraději bych ho asi zavřela do vězení. Chápu, že láska je láska, ale nechtěla bych být v kůži rodičů té dívky.

 

Mám na to svůj vyhraněný názor.

Zvlášť v těchto případech nejsem liberál. Nemám to ráda, pokládám takové muže za sexuálně jiné a i ze své pozice je mi to cizí. Pochybuji o tom, že mě kdy okouzlí šedesátiletý kamarád mého dědy.

 

Zvláštní, že se lidé vrhají do takto nerovných vztahů.

 

Pavla (Noha)


[sexy_author_bio]


 

pavla pánková vizitka


 

Rozumím Ti Pájo.

Zvlášť s posledním případem bych také měla morální problém a muž by mi nepřišel normální. Být na místě matky té dívky, patrně bych ho přejela autem.

 

Pro  odlehčení:

“Jsem ze současné společnosti lidí velice zklamaný. Když jsem byl včera s mou přítelkyní na večeři, pokřikovali na mě lidé “pedofile! Úchyle! Zvrhlíku!” A to prosím jenom proto, že mě je pětapadesát a jí jedenadvacet. Je mi moc líto, že nám takhle hloupě zkazili desáté výročí”.Tongue out

 

Michaela

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se v BLÍŽENCÍCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Aleš je jméno původem řecké a jeho základní podobou je Alexej. Kořenem je pak slovo alexein, což znamená „bránit“. Aleš (Alexej) lze přeložit jako „štít, záštita, pomoc“

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 42
  • 370
  • 23 056
  • 363 265
  • 2 415 917
  • 3 794
  • 28
  • 1 846
0 Shares
Share
Tweet