Detail příspěvku: Manželky versus milenky!

Manželky versus milenky!

autor: | Čvc 21, 2011 | Vztahy | 0 komentářů

Views: 328

Nevěra hýbe světem. Je to koníček, zpestření všedních dnů nebo jen naše malé EGO?! Pojďme si to tedy rozebrat trochu podrobněji. Pokud jste si nevěrou, ať už z vaší strany nebo z partnerovy, neprošla osobně, určitě znáte minimálně jednoho blízkého člověka, který to zažil. Že to není nic příjemného víme všichni. Ovšem podle toho na jakém břehu zrovna jste.

Manželka

 

Manželka je u muže  vždy na prvním místě. Většinou je to matka jeho dětí, životní partnerka. Muž s ní má závazky, určitá pravidla a dohody. Vidí v ní jistotu a teplo rodinného krbu. Kromě prstýnku je spojuje společný majetek, přátelé a vzpomínky, které spolu prožili. Okolí s nimi v případě, že jsou podváděny, soucítí.

 

Milenka

 

Milenka je vždy na druhém místě. Většinou je to kolegyně z práce nebo nedej bůh vaše kamarádka. Muž s ní nemá žádné závazky a to ho láká. Vidí v ní svobodu, bezstarostnost a vášeň. Která mu nejspíše chybí. Spojuje je fyzická přitažlivost. Okolí je odsuzuje.

 

270NTN.jpg

 

Nabízím vám příběh mojí sestry, která si prožila dva roky v pekle, protože se zamilovala do ženatého muže. Sama o tom říká:

 

„Jak se říká: láska je slepá a vy si nemůžete vybrat, do koho se zamilujete. Většina nevěr je založena na fyzické přitažlivosti a většina nevěr také skončí tak rychle jak rychle začala. Co když se ale  ve vás probudí spíše city, než živočišné pudy?

 

Oba víte, že jste stvořeni jeden pro druhého, ale on si musí vybrat mezi vámi a jeho ženou a dítětem.

Abych byla šťastná já jako milenka, závisle na tom budu nešťastná manželka.

 

S tou vinou budu žít každý den. I s tím, že beru otce od rodiny. Je to nekončící emocionální kolotoč a za každý úžasný moment s ním zaplatím 3x tolik ve chvíli, kdy jsme od sebe odděleni.

 

Tak nebo tak nevěra není fér!

 

 

Ať už pro manželku, které je odepřena volba být s někým jiným, kdo by ji třeba opravdu miloval, nebo i pro milenku. Lidé ji odsuzují. Proč by ji také měli chápat? Věděla přeci, že je ženatý.

 

Já jsem myslela, že vím, co je pravá láska, dokud jsem nepoznala jeho. Někoho s kým cítíte to, co nikdy předtím. Někoho, kdo ve vás probudí pocity, které jste nevěděli, že máte.

 

Vaše spřízněná duše je ale papírově připoutána k jiné ženě. On to cítí stejně, ale od ženy neodejde…

 

Takové věci se stávají a je to život. Já věřím, že všechno se děje z nějakého důvodu, a i když je v tu chvíli nevidíme, za čas se objeví.

 

Heslo: NIKDY NEVZDÁVEJTE LÁSKU A ONA SI VÁS NAJDE…“

 

Lucie

 

Tohle byl jen jeden z mnoha druhů nevěry.

 

Malé ego a potřeba dokazovat si cosi!?

 

Můj bývalý kolega z práce, říkejme mu Oskar, bral nevěru jako normální součást dnešního života. Měl doma šest let přítelkyni se kterou žil, ale otočil se (a nejen to) za každou sukní, která kolem něho prošla.

 

Byla jsem, asi po týdnu mého působení v práci, dokonce pozvána na swingers párty. Jednou po obědě za mnou přišel, že jí s kamarády občas pořádají. Říkala jsem mu, že jsem zadaná, a že jsem myslela, že i on má přítelkyni.

 

Koukl se na mě jako na blázna a řekl, že je to jen zábava, a že se jeho přítelkyně stejně nic nedozví. Slyšela jsem od něj spousty historek a viděla spousty dam, které za ním přicházeli do práce hlavním vchodem a opuštěli ji sklepem, kde jsme měli mrazáky.

 

Přítelkyni jsem také viděla.

 

Stačilo, že dostala kreditku a tím ji zavřel pusu, kterou si vzápětí natřela leskem od Diora!

 

Další možnost je zpestření všedních, pracovních dnů….

 

Nedávno jsem se bavila s bývalým kolegou, který jednu dobu nebyl jen kolega… Věděla jsem, že má už pár let přítelkyni. Mezi námi nic nebylo, jen jakási zvláštní chemie, která nás svedla dohromady po přípitku na jednom večírku.

Najednou jsem měla v neděli dobrou náladu a těšila se na pondělí. Vymýšlela jsem si, čím ho překvapím, co si vezmu na sebe.

Celý den jsme potom flirtovali, psali si žhavé sms a scházeli se v kuchyňce nebo dokonce v garážích.

 

Bylo to tak vzrušující!!!

 

Po čase jsem se od něho dozvěděla, že ženy rozděluje na ty, které jsou jen do postele, a na ty, se kterými by mohlo být něco víc.

 

První případ samozřejmě vyhrává.

 

Je to nezávazné, a to prý mnoha mužům vyhovuje, protože jsou zadaní a je malá pravděpodobnost, že je slečna bude dále kontaktovat.

 

Řekl mi také, že po delším vztahu z něho vyprchá vášeň. Pak je jednoduché podlehnout kouzlu té okaté, hubené dvacítky, co se na něj culí u baru..

 

Nevěra je prý normální a on ji nepokládá za žádnou zradu.

 

Ovšem co mě totálně uzemnilo bylo, když na konci řekl, že by neskousl, kdyby zjistil, že ho jeho přítelkyně podvádí!

 

Můj názor na nevěru je, že bolí

 

Ať už začala z jakéhokoliv důvodu. Fyzická přitažlivost, emocionální, nebo jen úlet na jednu noc. Vždycky je tady někdo, kdo na ni doplatí a komu ublíží. Je to něco zakázaného a přiznejme si, že to nás láká. Kdyby Eva neochutnala jablko ze zapovězeného stromu a nepodvedla tím Adama, asi bychom tady ani nebyli.

 

Stojí nám to ovšem za to?

 

Boj o první místo, černé svědomí, výčitky, rozbité vztahy, dlouholetá přátelství a manželství. Smutné pohledy dětí, když od nich otec odchází.

 

Štěstí, postavené na neštěstí druhých!

 

Hezký den

 

Veronika


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve ŠTÍRU. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Rodokmen jména Milan najdeme v jižní Evropě, kde vzniklo z přídavného jména „milý” nebo „milovaný”. Význam jména je tak jednoznačný a vůbec v tom není žádná lingvistická věda. Milan je prostě milý. A taky frekventovaný. U nás je takových miláčků požehnaných 118220.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Autistický den hrdosti.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 292
  • 383
  • 18 122
  • 347 858
  • 2 476 066
  • 3 796
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet