Detail příspěvku: Holky, hádejte, co je to rejuvenace?

Holky, hádejte, co je to rejuvenace?

autor: | Čvc 20, 2015 | Tělo | 0 komentářů

Návštěvy: 62

Docela mě tenhle text, který přišel v rámci nejrůznějších tiskových zpráv a PR informací, zaujal. Každý den jich přijdou mraky, ale tohle jsem přečetla se zájmem. Ačkoli patřím k těm šťastnějším, kdo tohle slovo nikdy neslyšeli, jsme přeci jen magazín hájící zájmy nás, krásnějších, chytřejších a dokonalejších poloviček lidstva a myslím, že mnohé to slovo znají. 

Navíc se mi líbilo, jak tam odborník nazývá hezky a jemně věci, které mají i jiné termíny.

 

Kupříkladu výraz sexuální satisfakce se mi moc líbil.

 

A teď už článek, který je napsán odborně a i poutavě. Alespoň já mám ten pocit.

 

I kdyby to nakrásně byla reklama na jedno pracoviště, jsem toho názoru, že téma a obsah je tu silnější než vedlejší efekt.

 


 


18132ZTd.jpg

 

Po narození potomka je řada žen nucena kvůli porodním komplikacím řešit kvalitu svého intimního života. Přestože plastiky intimních oblastí nejsou žádnou novinkou, mnoho českých žen se dosud na tyto zákroky dívá s nedůvěrou. Netuší, že jednodenní hospitalizace může jednoduše ukončit jejich dlouhodobé potíže.

 

Téměř polovina dospělých žen uvádí, že nemohou dosáhnout sexuální satisfakce. Často s tím souvisí problémy s intimními partiemi po porodu nebo v souvislosti s přechodem. „Řada českých žen svoji situaci příliš neřeší. Nevědí, že lze tyto problémy řešit relativně nenáročným, i když operačním způsobem,“ vysvětluje situaci primář pražského GynCentra Petr Pícha.

 

V případě, že po porodu ženy prožívají menší prožitky při intimním životě nebo jsou nespokojeny, jak na intimních místech vypadají, měly by se na sebe soustředit i v průběhu mateřství a vyhledat odborníka. Řadu problémů lze vyřešit jednoduchými zákroky, z nichž některé hradí ze zdravotních důvodů i pojišťovny. Potíže po porodu může vyřešit například zákrok zvaný omlazení neboli rejuvenace intimních partií. Při operaci se zúží poševní vchod, případně celá pochva a zpevní se hráz, kdy se tkáně operačně opraví do podoby před porodem.

 

„Zákrok může pomoci i starším ženám, u nichž důsledkem ztráty pružnosti vaziva, hormonálních změn a vrozených dispozic dochází k „uvolnění“, sestoupení pochvy,“ doplňuje primář Pícha. Kromě neuspokojivého sexuálního života může tento jev vést i k častým zánětům pochvy a močové trubice a nepříjemným pocitům při sezení či chůzi.

 

Deset dní rekonvalescence a cviky pro zpevnění pánevního svalstva

 

Pro lepší výsledek se v rámci rekonvalescence doporučuje provádět cviky na zpevnění pánevního svalstva, ideálně pod dohledem zkušeného fyzioterapeuta. Většinu zákroků plastické gynekologie lékaři neprovádí ambulantně kvůli silnému prokrvení operační oblasti. Přestože se ženy často obávají bolesti u zákroků plastické gynekologie, pacientky většinou udávají pouze nepříjemné pálení zhruba první dva dny po výkonu.

 

18133ZGI.jpg

 

Po rejuvenaci genitálu je pacientka většinou hospitalizována přes noc, poté ji čeká až deset dnů rekonvalescence. Návrat do sexuální aktivity doporučuji zhruba po šesti týdnech,“ dodává primář Pícha.

 

Další informace naleznete na www.gyncentrum.cz

 

Martin Eckstein

 

 

O GynCentru

 

GynCentrum zahájilo svou činnost v roce 1992. Jedná se o soukromé zdravotnické zařízení. Klinika je zařízená výbornou diagnostickou operační technikou, která umožňuje včasnou prevenci i účinnou léčbu. Kromě plastických operací zde ženy řeší veškerou gynekologickou prevenci. GynCentrum poskytuje také poradenství ohledně neplodnosti, následnou léčbu včetně IVF, dále poradenství ohledně obezitologie a léčby křečových žil. Pacientky jsou hospitalizované v netradičním prostředí hloubětínského zámečku. Jedná se o jediné lůžkové pracoviště v Praze 9 a 14. Více informací naleznete na www.gyncentrum.cz.

 

18136MTY.jpg

______________________________________________________________________________________


 

Co říkáte?

 

I kdyby to člověk zrovna neřešil a všechny satisfakce měl v pohodě, je dobré vědět, že nějaká taková naděje na záchranu existuje, i když není asi spásou v případech, kdy nestojí absence sexuální satisfakce na straně ženy, ale stojí na straně muže. Nebo nestojí. devil

 

Hezké pondělí!


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
faces an.jpg1

Obličejová slepota

 

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Dorota nebo také Dorotea je řeckého původu. Maminkou je tomuto starému jménu slovo „Doróthea“, i „Theodéra“, což znamená „dar z nebes“. V ČR je v tuto chvíli 1201 nositelek tohoto zajímavého jména.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 132
  • 479
  • 49 306
  • 387 381
  • 2 381 001
  • 3 789
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet