Společnost

Zmrazila Ufouna, nebo jen melouna?

V Sýrii je občanská válka, do Iránu se chystá „komando spravedlivých“ likvidovat jaderný potenciál, Thajsko se potápí, Turecko klepe, v Čechách jsou saláty plné mrtvých ptáků a v Rusku si klidně kutá hnízda Yetti a lidé si cpou mimozemšťany do mrazáků. Tongue out

Kdybyste náhodou byli při tom, až za vaší chatou havaruje UFO a nevěděli co s posádkou, zabalte ji do igelitového pytle a šoupněte tak zhruba na dva roky do mrazáku. Jistě najdete místo třeba mezi fazolkami, špenátem a vepřovou kýtou.

 

Po dvou letech je tak akorát připraven na zkoumání kryptozoologů.

 

Takto, třeba vypadá ten, kterého podle návodu zamrazila Ruska Marta Jegorovna z Petrozavodsku.

 

2352ZmE.jpg

Když byla Marta Jegorovna v roce 2009 na své chatě, uslyšela ránu a šla se podívat, co se stalo.

Našla havarovaný létající talíř, a protože v Rusku padají UFO každou chvíli, nebyla nijak zvlášť překvapena. Prohlédla okolí kolem žhnoucích plechů létajícího stroje, posbírala posádku do pytlíku a zamrazila.

 

Po dvou letech byl kapitán lodi již dobře uleželý a tak nález ohlásila.

Přijeli muži z ruské akademie věd, poděkovali Martě za skvělou spolupráci a sedmdesáti centimetrového návštěvníka si odvezli, aby ho prozkoumali.

 

Je docela klidně možné, že záhy přijdou na to, že Marta před dvěma lety vydlabala z melouna zajímavého originálního Halloweenského maskota a s díky jí ho zase vrátí k mraženým švestkám.

 

Anebo je také možné, že návštěvníci z jiné planety vypadají jako něco mezi vodníkem a pulcem a oblast Ruska je pro ně, co do statistiky nehodovosti, něco jako pro nás dálnice D1.

 

2353NGM.jpg

Když se člověk dívá na obrázek, může se také domnívat, že brzy přijede pro Martu i kriminálka. To až se přijde na to, že se jedná o lidskou bytost, která před tím, než byla zmražena, byla třeba utopena, nebo poleptána.

 

Každopádně poslední ruský mimozemšťan, který se povaloval po Sibiři, byl jen mistrovým kouskem dvou studentů, kteří si takto skvěle pohráli s kusem chleba.

 

2354YTQ.jpg

 

Můžete bádat. 

Je to Ufoun, nebo meloun?

 

Foto: DailyMail

 

Michaela


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Komentáře - Napsat soukromou zprávu ZDE

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com