Detail příspěvku: Slečny neprodávám

Views: 51

Vůbec se nejedná o nějaké rizikové pracoviště, nebo místo kde je radiace, či cokoli jiného, a přesto sem ženy jen tak z ulice víceméně nesmějí. Tedy, vyjma těch, které jsou tu zaměstnané. Prostřednictvím jedné takové, vás sem zavedu… 

A s čím že to dělám takové tajnosti? Je to prosté. Slečna Eva totiž pracuje v luxusním nevěstinci v centru Prahy.

 

A opravdu, pokud nestojíte za barem, nebo nenabízíte sexuální služby před ním, neprojdete přes ochranku.

 

Slečny neprodávám, prodávají se samy

 

187N2N.jpgKdyž jsem tam přišla jako servírka poprvé, jakási slečna v sexy bílém oděvu se mě zeptala, zda jsem nová, jestli už jsem to někdy dělala, zda „s tím“ mám zkušenosti, a kdybych se chtěla na cokoliv zeptat, tak se nemusím bát a přijít za ní.

Vyděšeně jsem zamumlala, že ale nastupuji jako servírka.

Omluvila se a odešla.

 

Víte, nemyslím si, že pracovat v „bordelu“ je něco špatného, nebo něco, za co bych se měla stydět (i když se tím na potkání nechlubím).

 

Je to práce barmanky jako v každém jiném baru, jen pracovní náplň zahrnuje navíc i věci, které jinde barmanky jaksi neznají.

 

Nalévám panáky tak, jak bych to dělala jinde. K tomu ale je mým úkolem tak nějak obhospodařovat „seznamování“ slečen s klienty, vybírám, které pojedou ke klientovi domů, vyřizuji objednávky tohoto druhu a podobně.

 

Říkejte tomu, jak chcete, ale přesto, že je to druh obchodu já slečny neprodávám, ony se prodávají samy“, vysvětluje Eva.

 

Má doma dvě děti a tady…

 

„Udělala jsem si na klienty vlastní kategorie. Někteří mi vadí méně, jiní hodně“, pokračuje Eva.

 

Ženáči„Vždy jsem byla asi malinko naivní a myslela, že do takovýchto podniků chodí pánové, co mají problém najít si ženu, a tak jim nezbývá nic jiného, než si k nám zaskočit. Takové i chápu. Překvapením pro mě bylo, jak často zde obsluhuji takové, co mají doma děti a šťastné manželství, přijdou sem a ještě si z toho dělají legraci. Na to jsem si ještě nezvykla”.

 

Baviči –Ti na pokoje se slečnami nechodí. Přijdou, dají si panáka a povídají servírkám nejrůznější příběhy. Možná si přijdou zajímavější, nevím“.

 

Klasika – „Jsou to stálí klienti, co také servírkám vykládají nejrůznější příběhy, ale na pokoje se slečnami chodí vždycky“.

 

Mazaní byznysmeni – „Nikdy by mě nenapadlo, kolik seriozních obchodních smluv, kontraktů a různých velkých obchodů se uzavírá v bordelu!

 

Naprosto běžné: Pán v kravatě přichází s  klientem, objednají si sekt a chvíli rozprávějí. Klient váhá. Pán se usmívá a volá dívky. Za chvíli klient cupitá se společnicí na pokoj. Když se vrátí, většinou podepíše úplně všechno.

 

A ještě perlička: Obchodník se vrátí do firmy a ta mu veškeré výdaje proplatí!

 

Holky se občas poperou

 

I na slečny, které má Eva pod sebou, má škatulky.

 

Slečny jsou také různé a i na ně mám vlastní kategorie. Někdy je skutečně složité najít u mnohých něco, čeho bych se chytla a lidsky to pochopila. Jejich životní příběhy bývají dílem bizarní a dílem někdy těžko uvěřitelné.

Spíš ale často působí, jako pokus o alibi.

 

Pomalu je přestávám řešit”, dodává.

 

“Mám tu slečnu, která si takto vydělává na školné, a když nemá klienty, tak se učí. Jiná tu vyšívá dítěti do školy dečku a těší se na manžela a další by dala nevím co, kdyby měla alespoň sourozence, nebo mámu, přítele, kohokoli a tak dále…”

 

Mám tu leccos…

 

StudentkaNebude to dělat dlouho. Nejspíš má dojem, že je to nejjednodušší cesta, jak si vydělat na vzdělání a pokládá způsob dokonce za „bohulibý“.

 

Mamina Nemohla sehnat práci a doma vykládá, že tančí.

 

ChuděraVyrostla v děcáku a nějak se to s ní zamotalo. Nemá kam jít a není schopná sedět za kasou. Potřebuje prachy a hlavně – nemá se před kým stydět.

 

Trubka Zamilovala se do pasáka, a věří, že si jí vezme. Udělá pro něho cokoli. Není způsob, jak jí vysvětlit, jakému bludu právě propadla.

 

Natáša To je kategorie sama pro sebe. Nejčastěji v ní jsou Ukrajinky a hlavně Rusky, které bez ohledu na to, co dělají, mají tak daleko k realitě, že se nosí jako primadony, všechny jsou to prý šlechtičny, ale nevidí si na špičku nosu.

Značkové oblečení, litry voňavky, nánosy make-upu a …. špinavé nohy. Pohrdají vším a všemi, tvrdí, jak jsou na úrovni, a pak se tady servou jako zvířata, pro plešatého dědka, který přijel drahém autě“.

176OWV.jpg

Eva mi pak vyprávěla zajímavé příběhy, několika slečen. Snad vás v příštích vydáních budou zajímat.

Míša


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Původ jména Pavla nalezneme v latině. Stejně, jako jeho variantu Pavlína (Paulina) a mužský protějšek Pavel. Jméno je překladem latinského výrazu „paulus”, což znamená „malý”, „drobný”, nebo také „skromný”. V ČR je hodně skromných nositelek tohoto jména. Celých 45 233.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 32
  • 426
  • 17 898
  • 347 121
  • 2 477 452
  • 3 796
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet