9dc48d8003a0e35e59e5f4e93598f3d1
Společnost

Nové Popelky: Vaše dotazy, požadavky, nápady … Ovace, pochvaly

0 Shares

Zdravíme vás, roztomilé přesunuvší se čtenáři a omlouváme se, že jsme vám připravili změnu, kterou jste si sice nevyžádali, ale která byla po deseti letech prostě už nutná. Pevně věříme, že si tady budete lebedit a pochvalovat si, jak je to super a jak šlo vlastně jenom o zvyk.

A aby tomu tak bylo po všech stránkách, uděláme všechno proto, aby vám nic nechybělo, a abyste se zorientovali co nejrychleji. Ačkoli ti pilnější, využili tuto možnost během onoho více, než roku, co nová verze běžela jako zkušební souběžně. 😎

Zde na tomto místě, pod tento článek pište, pokud budete cokoli hledat a nenacházet, pokud vám něco není jasné, v něčem tápete či něco nedejbože nefunguje, nebo prostě jen máte nějaký nápad, co byste zde rádi měli co by vám udělalo radost.

Jak jste asi zjistili po projetí hlavní strany, vynasnažili jsme se, abyste nepřišli o nic, na co jste byli zvyklí a ještě mnohé přibylo.

Máte svoje vaření, lunární kalendář, výklady, jména … prostě všecko. K tomu fotochvilky, motto dne a jiné.

A budeme klidně inovovat a přidávat, pokud to bude v našich silách, po technické rovině v silách Martina Kloubka, dvorního IT guru, kterému bych moc ráda ještě znova poděkovala, za trpělivost při realizaci naprosto všech mých nápadů, návrhů, úprav a i drobností, kde trpělivě hledal způsoby, nikoli důvody. Jsem ráda, že ho tady máme!

Přeji vám, abyste zde byli stejně spokojení ….. NE, abyste tady byli ještě spokojenější, než na staré verzi! 😍

 

Michaela Kudláčková

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Martin Kloubek

A redakce

Hodnocení k článku

33
Komentáře - Napsat soukromou zprávu ZDE

11 počet Komentářových podprocesů
22 Odpovědí na vlákno
0 Následovníci
 
Nejvíce reagovali na komentář
Nejhorší komentář
6 Komentáře autorů
Martin Kloubek () 27.8.1973 „Panna“Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“Noppysifaka13Kočka Recent comment authors
  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Noppy
Člen

Ahoj Miso, je to super a je to tu!!! Jste fakt dobri!!! Verim, ze to byl Tvuj nejtezsi porod, vid – ale klobou dolu!! Jo a nefunguje povidani k Lunarnimu kalendari. Hlasi to 404

Martin Kloubek () 27.8.1973 „Panna“
Admin

Omlouváme se překlápěli jsme stránky na zabezpečený protokol HTTPS a většinu ručně vložených odkazů jsme zase ručně museli přepsat Už funguje díky za upozornění
s pozdravem
Martin

sifaka13
Člen
sifaka13

Jsem tu ještě jednou, mám dvě věci. Přihlášení se odhlásí, i když zaškrtnu trvalé přihlášení a potřebuju poradit, jak si změnit oblast pro počasí.
Jinak chci pochválit, na monitoru počítače stránky vypadají moc hezky, pěkné písmo hraní2 hraní2 …….jůůůvypadá, že smajlíci na kompu fungují :hmm:

Martin Kloubek () 27.8.1973 „Panna“
Admin

I po zaškrtnutí se po čase přihlášení odpojí je to zase z důvodů většího zabezpečení webu je bohužel nutné tímto omezovat popelky ale spamu je čím dál více a obrana na to musí reagovat U počasí stačí klinout vdolní části baneru na rozšířená předpověď a pokud máte povolenou lokaci najde si to přímo místo kde zrovna jste a zobrazí aktuální počasí. Písmo vybírala Míša asi 2 týdny pořád je ještě dost věcí co se doladují. s pozdravem Martin

index 367 1
sifaka13
Člen
sifaka13

Ahoj , už jsem se tedy přihlásila natrvalo zde. Od prvopočátku mi nereaguje ikonka smajliků v komentářích. Je tam ale nereaguje. Jak to vy ostatní děláte? Bez smajlů to není vončo. Díky za radu.
Vlastně teď jsem vyzkoušela všechny ikonky pod komentem a funguje jen foťáček .

Carmellka
Člen
Carmellka

Zmizel mi profilový obrázek a nemůžu posílat soukromé zprávy ani ten profil nevidím, i když jsem přihlášená…

Kočka
Člen
Kočka

Prosím pěkně, kde najdu možnost poslat někomu zprávu? a psala jsem Martinovi, že se mi nějak nepodařilo najít, kde si zvolit, že se chci logovat pod jmenem a ne přes mail. Možná by se hodil obrázkový návod z print screenu pro ty, co si jak autista pamatují starý web a na novém tápou…. děkuji moc. je mi jasné, že na tom bylo práce jak na kostele a že si zvyknem. říkám si že obrázkový návod by vám možná ušetřil vysvětlování a nám tápanísmile

tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com