Detail příspěvku: Nové Popelky: Vaše dotazy, požadavky, nápady … Ovace, pochvaly

Nové Popelky: Vaše dotazy, požadavky, nápady … Ovace, pochvaly

autor: | Zář 6, 2019 | Společnost | 33 komentáře(ů)

Návštěvy: 584

Zdravíme vás, roztomilé přesunuvší se čtenáři a omlouváme se, že jsme vám připravili změnu, kterou jste si sice nevyžádali, ale která byla po deseti letech prostě už nutná. Pevně věříme, že si tady budete lebedit a pochvalovat si, jak je to super a jak šlo vlastně jenom o zvyk.

A aby tomu tak bylo po všech stránkách, uděláme všechno proto, aby vám nic nechybělo, a abyste se zorientovali co nejrychleji. Ačkoli ti pilnější, využili tuto možnost během onoho více, než roku, co nová verze běžela jako zkušební souběžně. 😎

Zde na tomto místě, pod tento článek pište, pokud budete cokoli hledat a nenacházet, pokud vám něco není jasné, v něčem tápete či něco nedejbože nefunguje, nebo prostě jen máte nějaký nápad, co byste zde rádi měli co by vám udělalo radost.

Jak jste asi zjistili po projetí hlavní strany, vynasnažili jsme se, abyste nepřišli o nic, na co jste byli zvyklí a ještě mnohé přibylo.

Máte svoje vaření, lunární kalendář, výklady, jména … prostě všecko. K tomu fotochvilky, motto dne a jiné.

A budeme klidně inovovat a přidávat, pokud to bude v našich silách, po technické rovině v silách Martina Kloubka, dvorního IT guru, kterému bych moc ráda ještě znova poděkovala, za trpělivost při realizaci naprosto všech mých nápadů, návrhů, úprav a i drobností, kde trpělivě hledal způsoby, nikoli důvody. Jsem ráda, že ho tady máme!

Přeji vám, abyste zde byli stejně spokojení ….. NE, abyste tady byli ještě spokojenější, než na staré verzi! 😍

 

Michaela Kudláčková

[sexy_author_bio]

Martin Kloubek

A redakce

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
33 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Noppy
10.09.2019 21:16

Ahoj Miso, je to super a je to tu!!! Jste fakt dobri!!! Verim, ze to byl Tvuj nejtezsi porod, vid – ale klobou dolu!! Jo a nefunguje povidani k Lunarnimu kalendari. Hlasi to 404

Martin Kloubek () 27.8.1973 „Panna“
Admin
Reply to  Noppy

Omlouváme se překlápěli jsme stránky na zabezpečený protokol HTTPS a většinu ručně vložených odkazů jsme zase ručně museli přepsat Už funguje díky za upozornění
s pozdravem
Martin

sifaka13
sifaka13
09.09.2019 20:16

Jsem tu ještě jednou, mám dvě věci. Přihlášení se odhlásí, i když zaškrtnu trvalé přihlášení a potřebuju poradit, jak si změnit oblast pro počasí.
Jinak chci pochválit, na monitoru počítače stránky vypadají moc hezky, pěkné písmo :hraní2: :hraní2: …….jůůůvypadá, že smajlíci na kompu fungují :hmm:

Martin Kloubek () 27.8.1973 „Panna“
Admin
Reply to  sifaka13

I po zaškrtnutí se po čase přihlášení odpojí je to zase z důvodů většího zabezpečení webu je bohužel nutné tímto omezovat popelky ale spamu je čím dál více a obrana na to musí reagovat U počasí stačí klinout vdolní části baneru na rozšířená předpověď a pokud máte povolenou lokaci najde si to přímo místo kde zrovna jste a zobrazí aktuální počasí. Písmo vybírala Míša asi 2 týdny pořád je ještě dost věcí co se doladují. s pozdravem Martin

sifaka13
sifaka13
09.09.2019 10:29

Ahoj , už jsem se tedy přihlásila natrvalo zde. Od prvopočátku mi nereaguje ikonka smajliků v komentářích. Je tam ale nereaguje. Jak to vy ostatní děláte? Bez smajlů to není vončo. Díky za radu.
Vlastně teď jsem vyzkoušela všechny ikonky pod komentem a funguje jen foťáček .

sifaka13
sifaka13
09.09.2019 20:18

Krásné video, fakt jsem se zasmála, díky :smát-se:

Carmellka
Carmellka
07.09.2019 08:10

Zmizel mi profilový obrázek a nemůžu posílat soukromé zprávy ani ten profil nevidím, i když jsem přihlášená…

Kočka
06.09.2019 20:55

Prosím pěkně, kde najdu možnost poslat někomu zprávu? a psala jsem Martinovi, že se mi nějak nepodařilo najít, kde si zvolit, že se chci logovat pod jmenem a ne přes mail. Možná by se hodil obrázkový návod z print screenu pro ty, co si jak autista pamatují starý web a na novém tápou…. děkuji moc. je mi jasné, že na tom bylo práce jak na kostele a že si zvyknem. říkám si že obrázkový návod by vám možná ušetřil vysvětlování a nám tápanísmile

Kočka
07.09.2019 19:02

obrázkový návod myšleno jako printscreeny, když jsem kdysi učila zákazníky na nový prodejní systém, vím, že jim právě nejvíc pomohl blbuvzdorný obrázkový návod.

Carmellka
Carmellka
07.09.2019 12:20

U holubičky mi to píše, když chci na soukromé zprávy, že nemám oprávnění 😶

Kočka
07.09.2019 19:01

Ehm, já tam teda mám vlevo nahoře vedle W jako wordpress takovej ciferník, kde se píše nástěnka, po kliknutí tam jsem našla zprávy a zkusila si ji poslat sama sobě. Došla…. tak snad dobrý. holubičku fakt nevidím. A přiznávám, že předchozí verze byla na posílání zpráv šikovnější, ale chápu, že změna byla nutná. Chodit do rozhraní wordpressu se kouknout, že mi nědo napsal není zrovna praktiš, ale co už.

Kočka
07.09.2019 22:32

mno, má slepota nemá mezí, nebo Kočky žádný tady s holubičkou nemaj, je to v poli komentářů nebo někde v horním frame? je mi líto, ani obrázek mi neporadil. Evidentně to někde je, když to Carmellka našla.

Kočka
08.09.2019 22:37

Milá Míšo, děkuji velmi, nevím jestli se to už stihlo přesunout nahoru a nebo zabrala mrkev, co jsem si chroupla odpoledne, ale vidím ,to nahoře u komentářů a vidím tam i holubičkusmile jupiii jou, dole ji teda furt nevidím, ale prdím na to a taky je hezké napsat tu soukromou zprávz zde, to bych si mohla všimnout vždycky. děkuju za trpělivost. prosím, ber mne jako obzvlášt vhodného testovacího jedince :angel: :crazy: ty smailky jsou čupr

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se v BLÍŽENCÍCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Vincenc je jméno pocházející z latiny. Jeho původní podobou je Vincent. Překlad jména znamená „vítězný, vítězící“. V ČR je 788 Vincenců a 607 Vincentů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 126
  • 324
  • 23 047
  • 362 787
  • 2 416 325
  • 3 794
  • 28
  • 1 846
0 Shares
Share
Tweet