9dc48d8003a0e35e59e5f4e93598f3d1
Společnost

Nové Popelky: Vaše dotazy, požadavky, nápady … Ovace, pochvaly

0 Shares

Zdravíme vás, roztomilé přesunuvší se čtenáři a omlouváme se, že jsme vám připravili změnu, kterou jste si sice nevyžádali, ale která byla po deseti letech prostě už nutná. Pevně věříme, že si tady budete lebedit a pochvalovat si, jak je to super a jak šlo vlastně jenom o zvyk.

A aby tomu tak bylo po všech stránkách, uděláme všechno proto, aby vám nic nechybělo, a abyste se zorientovali co nejrychleji. Ačkoli ti pilnější, využili tuto možnost během onoho více, než roku, co nová verze běžela jako zkušební souběžně. 😎

Zde na tomto místě, pod tento článek pište, pokud budete cokoli hledat a nenacházet, pokud vám něco není jasné, v něčem tápete či něco nedejbože nefunguje, nebo prostě jen máte nějaký nápad, co byste zde rádi měli co by vám udělalo radost.

Jak jste asi zjistili po projetí hlavní strany, vynasnažili jsme se, abyste nepřišli o nic, na co jste byli zvyklí a ještě mnohé přibylo.

Máte svoje vaření, lunární kalendář, výklady, jména … prostě všecko. K tomu fotochvilky, motto dne a jiné.

A budeme klidně inovovat a přidávat, pokud to bude v našich silách, po technické rovině v silách Martina Kloubka, dvorního IT guru, kterému bych moc ráda ještě znova poděkovala, za trpělivost při realizaci naprosto všech mých nápadů, návrhů, úprav a i drobností, kde trpělivě hledal způsoby, nikoli důvody. Jsem ráda, že ho tady máme!

Přeji vám, abyste zde byli stejně spokojení ….. NE, abyste tady byli ještě spokojenější, než na staré verzi! 😍

 

Michaela Kudláčková

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Martin Kloubek

A redakce

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
33 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Noppy
2 let před

Ahoj Miso, je to super a je to tu!!! Jste fakt dobri!!! Verim, ze to byl Tvuj nejtezsi porod, vid – ale klobou dolu!! Jo a nefunguje povidani k Lunarnimu kalendari. Hlasi to 404

Martin Kloubek () 27.8.1973 „Panna“
Reply to  Noppy
2 let před

Omlouváme se překlápěli jsme stránky na zabezpečený protokol HTTPS a většinu ručně vložených odkazů jsme zase ručně museli přepsat Už funguje díky za upozornění
s pozdravem
Martin

sifaka13
sifaka13
2 let před

Jsem tu ještě jednou, mám dvě věci. Přihlášení se odhlásí, i když zaškrtnu trvalé přihlášení a potřebuju poradit, jak si změnit oblast pro počasí.
Jinak chci pochválit, na monitoru počítače stránky vypadají moc hezky, pěkné písmo :hraní2: :hraní2: …….jůůůvypadá, že smajlíci na kompu fungují :hmm:

Martin Kloubek () 27.8.1973 „Panna“
Reply to  sifaka13
2 let před

I po zaškrtnutí se po čase přihlášení odpojí je to zase z důvodů většího zabezpečení webu je bohužel nutné tímto omezovat popelky ale spamu je čím dál více a obrana na to musí reagovat U počasí stačí klinout vdolní části baneru na rozšířená předpověď a pokud máte povolenou lokaci najde si to přímo místo kde zrovna jste a zobrazí aktuální počasí. Písmo vybírala Míša asi 2 týdny pořád je ještě dost věcí co se doladují. s pozdravem Martin

sifaka13
sifaka13
2 let před

Ahoj , už jsem se tedy přihlásila natrvalo zde. Od prvopočátku mi nereaguje ikonka smajliků v komentářích. Je tam ale nereaguje. Jak to vy ostatní děláte? Bez smajlů to není vončo. Díky za radu.
Vlastně teď jsem vyzkoušela všechny ikonky pod komentem a funguje jen foťáček .

sifaka13
sifaka13

Krásné video, fakt jsem se zasmála, díky :smát-se:

Carmellka
Carmellka
2 let před

Zmizel mi profilový obrázek a nemůžu posílat soukromé zprávy ani ten profil nevidím, i když jsem přihlášená…

Kočka
Kočka
2 let před

Prosím pěkně, kde najdu možnost poslat někomu zprávu? a psala jsem Martinovi, že se mi nějak nepodařilo najít, kde si zvolit, že se chci logovat pod jmenem a ne přes mail. Možná by se hodil obrázkový návod z print screenu pro ty, co si jak autista pamatují starý web a na novém tápou…. děkuji moc. je mi jasné, že na tom bylo práce jak na kostele a že si zvyknem. říkám si že obrázkový návod by vám možná ušetřil vysvětlování a nám tápanísmile

Kočka
Kočka

obrázkový návod myšleno jako printscreeny, když jsem kdysi učila zákazníky na nový prodejní systém, vím, že jim právě nejvíc pomohl blbuvzdorný obrázkový návod.

Carmellka
Carmellka

U holubičky mi to píše, když chci na soukromé zprávy, že nemám oprávnění 😶

Kočka
Kočka

Ehm, já tam teda mám vlevo nahoře vedle W jako wordpress takovej ciferník, kde se píše nástěnka, po kliknutí tam jsem našla zprávy a zkusila si ji poslat sama sobě. Došla…. tak snad dobrý. holubičku fakt nevidím. A přiznávám, že předchozí verze byla na posílání zpráv šikovnější, ale chápu, že změna byla nutná. Chodit do rozhraní wordpressu se kouknout, že mi nědo napsal není zrovna praktiš, ale co už.

Kočka
Kočka

mno, má slepota nemá mezí, nebo Kočky žádný tady s holubičkou nemaj, je to v poli komentářů nebo někde v horním frame? je mi líto, ani obrázek mi neporadil. Evidentně to někde je, když to Carmellka našla.

Kočka
Kočka

Milá Míšo, děkuji velmi, nevím jestli se to už stihlo přesunout nahoru a nebo zabrala mrkev, co jsem si chroupla odpoledne, ale vidím ,to nahoře u komentářů a vidím tam i holubičkusmile jupiii jou, dole ji teda furt nevidím, ale prdím na to a taky je hezké napsat tu soukromou zprávz zde, to bych si mohla všimnout vždycky. děkuju za trpělivost. prosím, ber mne jako obzvlášt vhodného testovacího jedince :angel: :crazy: ty smailky jsou čupr

tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
33
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x