Společnost

Barbara? Nikdy neříkej „nikdy“…

0 Shares

První, co se mi stalo, když mi Šimon Pečenka volal, bylo, že jsem popletla dohromady „Vztahy, „Barbaru“ a ještě to třetí, co si nemůžu vzpomenout, jak se to jmenuje. Jednoduše to nesleduji, neb to není to, co vyhledávám. Moje první reakce? Připadala jsem si, jako v horké smůle. Jak odmítnout člověka, kterého si moc vážím, mám ho ráda a ráda mu vyhovím …? Já se doslova svíjela cheeky

Musel mi vysvětlit pro něho zásadní rozdíly, mezi těmi projekty, které mi splývaly.

 

Dobrý, to jsem pochopila.

 

Když řekl prvních několik slov, oč v příběhu jde, svíjela jsem se znovu.

 

Praxe je totiž tak nějak o tom, že jakýkoli příběh o věštci, vykladači, astrologovi, senzibilovi je pravidelně koncipován tak, že osoba výše zmíněná z toho vyjde jako … jako idiot, nebo podvodník, nebo obojí. Následně je odhalen, a když ne upálen, tak jinak ztrestán.

 

Což se mi nelíbí.

Nebudu tedy přece střílet do vlastních řad.

 

Jenomže!

 

Po tom, co jsem Šimona vyslechla, řekla jsem „ano“.

 

Proč?

 

Ale kdepak honorář!

 

To je spíš kapesné, ale proto, že se mi ten příběh líbil.

 

Je to snad prvně, co se tato naše činnost veřejně nedegraduje, navíc je to vtipné i poučné, je to ze života… a …ale  to uvidíte. (9.3.2018)

 

Scénář, ve kterém Šimon vyšel ze skutečného případu – tady je dobře vypíchnout, že fakt ne z mého, ani nikoho z účinkujících, který se fakt stal, je dobrý a poučný.

 

Totiž „ujíždět“ lze na čemkoli.

 

Další, co je fakt z mého pohledu super nápad, je obsadit zásadní magické role lidmi z magické branže. To mi přišlo moc zajímavé a začala jsem těšit.

 

No, nakonec jsem si odnesla mnohonásobně víc, než jsem čekala.

 

Nejenže jsem se znovu viděla se Šimonem, což je vždycky příjemné, ale poznala jsem osobně Pavlínku Kafkovou, která je naprosto skvělá, narodila se na Slunovrat, je to energetická nabíječka a moc duchovní bytost.

 

25580ZjR.jpg

 

Absolutně brilantně si paní závislou zahrála opět paní čarodějka, a byla neopakovatelná. Upřímně jsem měla dost problém, hrát někoho, kdo jí nemůže ani vidět, protože ji ve skutečnosti člověk může vidět furt.

 

25582Yzc.jpg

 

Paní Vlaďka taktéž z branže, (pokud ne, rozhodně by být měla laugh) to byl koncert se dívat a myslím, že svým hereckým výstupem pobavila nejen nás, ale i celý štáb do posledního kulisáka.

 

25581YzU.jpg

 

Pan Zelinka, (vedle mě) svědek… pokud se budete na díl koukat… uvidíte coby svědka opět mága. To, co uslyšíte o tom, co dělá a ovládá, je fakt. Ostatně, ono stačí jeden pohled do očí a je vám to jasné.

 

Bude asi málo mágů zdravotníků. On jím je.

 

Co se týče mého „právního zástupce“, tak je mi velice líto, že je to herec, protože být v soudním sporu, rozhodně bych si ho najala. Hotový Matlock je pan Malinovský.

 

A kdyby náhodou byl vytížen, brala bych i právní zástupkyni protistrany. Míša byla úchvatná…yes

 

25586NTI.jpg

 

Ještě se v těch superlativech budu s dovolením trochu bahnit, protože … protože člověk je zrovna teď aktuálně tak strašně vděčný za to, že zažil něco pozitivního, veselého, milého a přátelského, že toho zkrátka nemá dost.

 

Prostě hladovíme po pohodě, a tak se mi nedivte, že jsem se v úterý cpala jako Otesánek tam, kde ta pohoda, přátelství a mír byly.

 

Asi se nestanu ortodoxní fanynkou Barbary, ale rozhodně jsem se stala fanynkou paní Pavlíny.

 

Poznala jsem super ženskou, a pokud se budu teď častěji koukat na Barbaru, tak to bude rozhodně kvůli ní, a také proto, že tam za tím už budu vždycky cítit ten tým pohodových lidí, kteří projekt připravují.

 

25583NWN.jpg

Všechny uvidíte a poznáte, akorát tedy ten, který to všechno spáchal a napsal je ten největší vpravowink

 

Soudní síň z prkýnek a překližek a mezi tím poskakují humorem sršící lidé, kteří jsou sice profíci, ale to jim nebrání hrát si, jako děti.

 

25585Yjc.jpg

 

25584ZGE.jpg

 

Díky, že jsem tam byla, fakt jsem si to užila!

 

Jak herecky, (fakt jsem byla šíííleně utrápená) tak i lidsky. (fakt jsem byla šíííleně v pohodě) heart

 

Michaela Kudláčková


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x