Detail příspěvku: K ranní kávě: Vážení přátelé, Popelky … KYTIČKY A ZVÍŘÁTKA BUDOU!

K ranní kávě: Vážení přátelé, Popelky … KYTIČKY A ZVÍŘÁTKA BUDOU!

autor: | Čvn 22, 2015 | Ranní kávy | 0 komentářů

Kdysi mě jeden moc milý pan doktor psychologie ocejchoval jako sangvinika „šlehnutého“ flegmatikem. Této nálepce dělám myslím čest, a tak mě opravdu málokdy někdo namíchne, rozlítostní a nemám potřebu chodit do otevřených konfrontací. Spíše mám tendenci dělat si z věcí legraci, a když to nejde jinak, tak i z lidí.

 

Gratuluji tomu, komu se v sobotu povedlo mi procvičit tvrdost zubní skloviny.

 

Roku 2011 jsme tento magazín zakládali s vizí vytvořit cosi jiného, než nabízí většina serverů dámských, bulvárních, zpravodajských a jiných, kterých je na netu za korunu kornout.

 

Chtěli jsme magazín s pohodovou, až rodinnou atmosférou, pro duchovně vyspělé čtenáře, které zajímají věci mezi nebem a zemí, mají blízký vztah k přírodě, zajímají se o bylinky, astrologii, Tarot, a kteří jsou natolik vychovaní, že zvládnou bez poklesku i témata volební, společenská … prostě i ze života tam venku, kde se to denně pere a morduje.

 

To proto, že byť je pohledem filozofie Popelek.cz samozřejmě mnohem důležitější, že mravenci mají své rodiny a v pavučině bydlí vždycky jen paní Pavouková, protože pána dávno snědla, aby měla potravu pro svoje děti, než to, koho kdo volil a kdo se s kým vyspal, nemůžeme se vrhat jen do pavučin, do lesa, do jezírek a mezi hvězdy či karty.

 

To ovšem rozhodně neznamená, že na koncepci přírodních, tarotových a nenásilných témat jako hlavním menu magazínu budeme cokoli měnit.

 

NEBUDEME!

 

Máme vlastní snář, herbář, máme svůj páteční moment rozhlasový, redakce nechává nahlížet čtenáře i do vlastního soukromí. To se všude nenajde. Nejsme anonymní, jako jiní.

 

Chtěli jsme to jinak.

 

Máme velice schopné redaktory i externí spolupracovníky, jejichž práce, nasazení, invence, schopností a věrnosti si nesmírně vážím.

 

Na tomto magazínu se nic měnit nebude. 

 

17796NWU.jpg

 

Stejně, jako odpočátku se bude diskutovat o tématech, která hýbou světem a veřejným míněním, protože to je prostě součást života nás všech.

 

Ale také a to v první řadě o kytičkách, sýkorkách, žabkách, džemech, kečupech, výletech, kartách, hvězdách, pavoucích, horoskopech, dávných civilizacích, pohanech a nových knížkách.

 

Jinými slovy, a jako reakce na výše uvedený komentář, který mě nejen namíchl, ale s ohledem na další redaktory i velice urazil, pokud má někdo potřebu se denně rozběsnit, do někoho se obout, někoho sejmout či orýpat nějakou vybranou oběť do bezvědomí, protože by bez toho ráno pořádně nevstal a tragicky se nudí u sýkorek, marmelád a ropuch, pak má jednoduše smůlu.

 

Vcelku jsem s to tolerovat zdvojené, ztrojené i zčtveřené nicky, jejichž držitelé jsou schopni vést statečně dlouhé dialogy sami se sebou.

 

Je mi to jedno, dokonce se dobře bavím.

 

Neřeším letmou narážku či rýpanec, protože energie je velice drahá, což všichni víme už jen pohledem na účet od PRE,  a proto netřeba energií plýtvat.

 

Ochotně vyhovím, pokud je nějaké téma přímým přáním a také namísto do lesa pojedu do Ostravy k soudu, protože bych to zůstala dlužna těm, kdo trpělivě čekají.

 

Neudělám ale z tohoto magazínu ani bulvár, ani pavlačový plátek, kde bych původní vyspělé a pohodové obyvatele macešsky vyměnila za zdivočelý šik ozbrojených sukní, vedený několika tvrdě cvičenými Vlastami.

 

17797NmI.jpg

 

PROSTĚ NEUDĚLÁM. Joke

 

A pevně věřím, že teď stavím zájem celku nad zájem několika jednotlivců.

 

Tak to bychom měli.

 


 

A tady je dle lidové tradice zvířátko nakonec a redakční příspěvek pro tento den. yes

 

 

To mi někdo povězte, jak to ten beatboxák dělá laugh

 

Chtěla bych ho k Ježíšku!

 

Míša K.


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve VODNÁŘI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

GitaJméno Gita je původu latinského. Je to zkrácená verze jména Margita, která má dnes také svátek. Toto slovo, a tedy i jméno v překladu znamená „perla“. Pokud bychom ale brali v potaz naše keltské předky, tak tam slovo gita znamenalo „ušlechtilá“. V ČR máme 301 ušlechtilých perliček Git.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Don’t Worry Be Positive

Don't Worry Be Positive

Don't Worry Be Positive

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 31
  • 543
  • 31 309
  • 451 662
  • 2 122 299
  • 3 750
  • 26
  • 1 793
0 Shares
Share
Tweet