montero popelky martin
banua

K ranní kávě: Máma Elišky si snad nezaslouží lynčovat!

od Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ | 11.Září.2014 | Ranní kávy | 0 komentářů

Views: 29

Sledovali jsme to včera pomalu všichni a mnozí si neradi připouštěli, ještě před nalezením malé Elišky, cokoli nejhoršího, byť to bohužel bylo pravděpodobné. Je to neskutečně smutné, děsivé. Každý si přeje co nejrychleji najít zrůdu, která to provedla. Logicky. Proč ale lynčovat v diskuzích matku?

 

Každý si umí živě představit, jak to musí být strašné, každý má představu, co by dělal, co by říkal, jak by se choval.

 

Ale kdo skutečně v postavení rodiče v takové šílené situaci byl?

 

Kdo může odpovědně říci, co by dělal ve skutečnosti?

 

Že máma toho nešťastného děvčátka psala na FB?

 

Prosím, nemusela, ale ví někdo spolehlivě, co člověk v takovém zoufalství udělá?

 

Zda naopak nebude psát všude, kde to jde, výzvy o pomoc?

 

Přeci od toho sociální sítě jsou – osloví se maximální množství lidí.

 

Že řekla „bylo jí devět“ dříve, než věděla, že holčička nežije?

 

Tak jednak Eliška měla 7.9. narozeniny, tedy jí skutečně nedávno bylo devět a čirá psychologie tohle umí vysvětlit.

 

Navíc může jít o vyřčenou vnitřní obavu, kterou ale ta máma okamžitě verbálně popřela tím, že uvedla, že jí asi někde někdo drží.  Je to klasické popírání vnitřní intuice.

 

A že dala děti na hlídání babičce?

 

No dobře, není to úplně standard, ale kdo ví, na jak dlouho? Kdo ví proč? Kdo ví, jaká byla její situace?

 

Vždyť kolik žen je nuceno takto jednat třeba s ohledem na práci.

 

I kdyby ta paní byla chvíli sobec, i kdybychom nesouhlasili – nedělá to z ní vraha.

 

S takovými soudy je potřeba počkat. (a kdyby se někdo pokusil argumentovat Kramným a postojem většiny společnosti od začátku, tak on prosím vrahem je, jak se ukázalo)

 

Asi by bylo divné, kdybych na to nevyložila.

 

Vyložila jsem už ráno a soukromě jsem to řešila s některými z vás.

 

Nikdy bych si nedovolila veřejně předem napsat, co tam je, než tu malou našli.

 

Netěší mě to, ale bylo to tam.

 

Stejně, jako místo, kde byla.

 

To se z karet, alespoň z Tarotu dá odvodit, když se člověk ptá: „co bych viděla z místa, kde dotyčný zrovna je“.

 

Obdobným systémem se dá zeptat na toho, kdo to udělal.

 

Chcete-li tedy:

 

Tuší ta maminka, kdo to mohl udělat? Existuje asi člověk z minulosti, kde jí cosi napadlo, protože jí samotné přišel závadný. Podle karet si ale přímo nemyslí, že by byl něčeho takového schopen, byť myslí, že není v pořádku, a že se na ni zlobí. (může to být kdokoli, člověk pak nevěří ani sousedovi)

 

Skoro bych se zkusila zaměřit přímo na toho člověka.

 

Podle karet a předesílám, že jsou to jenom karty, ale vím, že to budete chtít alespoň zkusit poodhalit:

 

Tedy bez záruky, žádné dogma.

 

Ten člověk:

 

Není z toho místa, ale má tam někoho z rodiny, někoho tam zná, a zná to město. (možná tam bydlel, žil, někoho navštěvoval)

 

Je to člověk s Lunou. Takže není úplně v pořádku. Má tam karty, které mluví o tom, že se s něčím léčil, nebo léčí a nedávno odněkud odešel, opustil nějaké msto.

 

Mohl i utéct.

 

Je nějak omezený zdravotně. Vedle toho, co jsem jmenovala – může kulhat, nebo tak něco, ale omezení zdravotní tedy Viselec může být třeba i nutnost něco dodržovat.

 

Má vedle 3 disků také omezující karty, takže buďto nepracuje, nebo ho vyhodili, nebo pracovat nemůže, nechce…

 

Vedle karty Hieros gamos (společnost kontakty) má 9 mečů. Může být společensky vnímán závadně, prostě blbě.

 

On sám je psychicky nestabilní, až skoro podivný, žije v jiném světě, ke kterému si může dopomáhat.

 

Když jsem se dívala, jestli ho ta dívenka znala, mám dojem, že ne.

 

Jeho výběr mi s 8 holí přijde spíš rychlý, ale to může znamenat cokoli.

 

Každopádně – bez karet jen logikou – on je buďto tak šílený, nebo je hodně zdaleka, když se nenamáhal to děvčátko schovat a podobně.

 

Mohlo mu to taky být jedno.

 

Mohl chtít, aby se našla.

 

Podle karet bych se klonila k tomu, že mu to bylo jedno, že nad tím neuvažoval. I tady má Lunu, 3 pohárů, Slunce a vedle ní smrt a Blázna. Prostě bez rácia.

 

Jaký vztah má ten, kdo to udělal k mamince?8disků (analýza, plán), 5 pohárů (vylité poháry, něco chybí), Luna (jiná realita), Ďábel (je pudový, je o sexu, je taky o podvodu) … nevím, ale mě přijde, že buďto žádný (bez plánu), nebo naopak by si dělal představu, že ona měla být a není jeho. Chápu, že tohle je dvojaká odpověď, ale ono to dvojí vysvětlení má.

 

Zkusila jsem se zeptat, co bych viděla, kdybych byla na stejném místě, jako je v tuhle chvíli ten, kdo to udělal:

 

A na to jsem použila troje karty, protože to je důležité.

 

Tarot, Symbolon a Lenormand.

 

Viděla bych:

 

15292Mjc.jpg

 

Místo, kde pracuje a zdržuje se hodně lidí (tarot)

 

 

15294MmE.jpg

 

Místo, kde jsou lidé vyčerpaní, nebo nějak stresovaní a možná odpočívají také? (symbolon)

 

15293MjM.jpg

 

Místo, které je úřední, nebo nějak souvisí s vzdělaností a opět je to pracoviště. (Lenormand)

 

 

Napadá mě nemocnice nebo něco takového, třeba.

 

Zdržuje se, bydlí u nemocnice, je v nemocnici?

V nějaké léčebně?

Je to oddechové centrum, nebo je blízko takového místa?

 

No, jsou to jenom karty, ale člověku to nedá.

 

Moc si přeji, aby ho co nejdříve chytili.

 

Ač to malé život nevrátí, může to zachránit životy jiných dětí.

 

Té mamce radím, ať si zruší FB a nečte diskuze.

 

Reakce jsou od mnohých surové a myslím, i velmi přehnané.

 

Mimochodem, včera dopoledne jsem to, co mi vyšlo (voda, zvířata, napůl opuštěná budova) konzultovala s Kentánkou a požádala ji, aby se také podívala. Ona má karty, nějaké jiné, co neznám.

 

Pravila, že vidí dřevo a že ta holčička je bosa. 

 

Pak se našla botička a pak malá Eliška v lese. frown

 

Kentánko, jsi dobrá.

 

Míša K.


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů

Horoskop pro všechna znamení – červen 2026

Views: 29 Přeji krásný, čerstvě červnový den. To asi nejzásadnější a také nejhezčí, co nás v tomto měsíci čeká, je svátek Litha. Tedy...

cerven

Horoskop pro všechna znamení – Květen 2026

Views: 29 Hezké pozdravení u květnového horoskopu, který bude, myslím si, až na drobnosti pro nás všechny přívětivý a také je bohatý na úplnky. Máme ...

kvetn

Horoskop pro všechna znamení – duben 2026

Views: 29 Přeji krásné Velikonoce a zde jsou vaše horoskopy na duben. Ten by měl být ekonomicky přívětivý, ale globálně dost radikální. Vládnoucím znamením je...

duben

Už je tu zas! Velký pátek. Poznáte Dryádu? Gnoma? Sonogu? Dnes je můžete potkat

Views: 29 Vím, že víte…tak jen připomínám. Jeden z nejtajemnějších a třeba pro mě i nejmilejších dnů v roce, vedle Beltinu. Neumím si představit, že bych...

a je to tu zas velky patek poznate dryadu gnoma sonogu dnes je muzete potkatanot

Horoskop pro všechna znamení – březen 2026

Views: 29 Zdravím a vás v prvním jarním měsíci roku 2026! Všechno, co potřebujete obecně vědět, jsem vám nahrála do videa. Tady: Prostě, jak jste slyšeli do 7.3. s ohledem na...

BREZNOV

Horoskop pro všechna znamení – únor 2026

Views: 29 Vítejte v Únoru“ jakkoli je to nejkratší měsíc v roce, svojí energií je to pořádný silák. Přinese nám změny, zvraty i energetickou různost. ...

un

Horoskop pro všechna znamení – leden 2026

Views: 29 Hezký den všem v novém roce! V roce 2026. Začínám ho se zánětem spojivek, a tak nemohu psát dlouhý text, protože po chvíli ta oka bolí. No stanou se horší...

LEDEN26 1

Horoskop pro všechna znamení – prosinec 2025

Views: 29  I poslední měsíc v roce vás zdravím u horoskopů. Měsíc bude ve znamení Uranu, Jupitera a Neptuna. A samozřejmě Slunovratu…No poslední měsíc v roce 2025 by mohl...

pr25 1

Horoskop pro všechna znamení – listopad 2025

Views: 29 Pěkný den u listopadových horoskopů. Tento měsíc osobně vnímám spíše pozitivně, protože ačkoli se zde najdou i dny velmi trpké, bouřlivý říjen...

listop1

Horoskop pro všechna znamení – říjen 2025

Views: 29 Pěkně vítám u říjnových horoskopů. To, co se bude dít kolem nás první říjnové dny, lze, co do stresu, očekávat a ani planety nemluví o...

rijen

VÝKLADOVÝ DEN s dvojími kartami: Vůně bylinek a orientálního koření

Views: 29 Milé dámy, je tu výkladový den, který bude něčím zvláštní. Připravte si otázky, protože to bude jízda. Sešla se mi dvojice karetních sad,...

admin ajax

Prvovoliči a opomenuté téma voleb

Views: 29 Hlavním tématem voleb je bydlení, ceny, green-deal a emisní povolenky, důchody, inflace, válka a migranti, EU, NATO, a samozřejmě skandály, kauzy a podvody. Jedna poměrně...

chces volit prezidenta a primo nebo neprimo

Zadejte do vyhledávání alespoň 3 písmena, systém pak ihned začne hledat shodu v celé databázi příspěvků.

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 


Počasí

Měsíc

Vaše jméno

Rodokmen jména Milan najdeme v jižní Evropě, kde vzniklo z přídavného jména „milý” nebo „milovaný”. Význam jména je tak jednoznačný a vůbec v tom není žádná lingvistická věda. Milan je prostě milý. A taky frekventovaný. U nás je takových miláčků požehnaných 118220.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Autistický den hrdosti.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 68
  • 208
  • 6 757
  • 126 297
  • 919 970
  • 3 836
  • 24
  • 1 929
0 Shares
Share
Tweet