Komerce

Moderní, funkční a vysoce komfortní tenisky na každodenní nošení, které musíte mít

0 Shares

Doby, kdy se k šatům a sukním nosily pouze elegantní boty na podpatku, jsou již dávno pryč. Proč toho naplno nevyužít a nepořídit si hned několik sportovních párů bot, které jsou zároveň ležérní a dají se obout i k sukni a vytvořit tak naprosto dokonalý outfit?

Pohodlné tenisky můžete nosit do práce, v práci, ve volném čase, ale klidně i doma. Když vám totiž bota padne, nebudete si ji chtít již nikdy sundat.

Tenisky určené pouze pro sportovce s přehledem ovládly ulice

Když v roce 1949 v Japonsku vznikala značka Asics, jejího zakladatele nejspíš ani v nejdivočejších snech nenapadlo, jak budou jeho tenisky a funkční oděvy populární. Asics obuv byla původně zamyšlena jako obuv určená výhradně pro sportovce. Nyní je ovšem k vidění i v ulicích, designy jednotlivých modelů jsou nádherné a originální v duchu nejnovějších módních trendů.

Ulice velkoměsta budou s teniskami Asics vaším hřištěm

Ve sbírce každého milovníka bot se najde alespoň jeden pár tenisek Asics. Proč? Jsou velice komfortní a rozhodně se nehodí pouze na běh nebo na sportovní hřiště. S teniskami Asics se totiž vaším hřištěm stanou ulice velkoměsta i chodby kancelářské budovy, ve které pracujete.

Podtrhněte svůj monochromatický styl nebo jej rozbijte kontrastem

Ať už si potrpíte na monochromatické outfity nebo si rádi pohráváte s kontrasty, či milujete pastelové barvy, tenisky Asics vám budou zdárně sekundovat a nenechají vás ve štychu. Jednobarevné modely se hodí do městské džungle, pastelové modely doplní ležérní i romantický formální styl, barevné kombinace si můžete přibalit do své tašky do fitka nebo obout na běhání v terénu. Podívejte se na bohatou nabídku nejenom tenisek Asics na e-shopu ftshp a rozmazlete se alespoň jedním novým párem bot.

Na koupi nových bot je vždycky vhodná doba.

Zdroj obrázku: Footshop.cz

Hodnocení k článku

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x