0190231310723 05 kk
Komerce

Kabelky a boty jsou základ šatníku

0 Shares

Bazálními kousky šatníku jsou tři věci – multifunkční šaty (malé černé), kabelka a boty. U prvně jmenovaného artiklu máte výběr poměrně jasný, ale jak vybírat zbylé dva kousky? Poradíme vám.

Sladit boty a kabelky vkusně

Už dávno neplatí, že kabelka a boty musí mít stejnou barvu. Naště0190231252153 01 wjstí.

Měly by spolu tedy ladit, což může být pro někoho těžší výzva než vybrat tyto dva kousky ve stejné barvě. Naskýtá se vám ovšem daleko více variability při oblékání.

Při výběru dámské kabelky kromě barvy zohledněte praktičnost.

Nenechte se svázat malým výběrem obchodních domů, podívejte se na bohaté zásoby e-shopů. Populární a osvědčený prodejce Eobuv.cz nabízí více než 7000 kabelek. Mezi nimi najdete i prestižní kabelky Guess nebo Calvin Klein. Selektovat je můžete podle mnoha stylů, příležitostí a jiných preferencí.

0190231310716 03 mn

Velké dámské kabelky nebo crossbody?

Nejpodstatnější je zřejmě ona barva, možná ještě na stejné úrovni je materiál. Elegantní kůže, koženka či látka? Prvně jmenované se určitě hodí na významné společenské akce, látkový kousek se hodí na běžné denní nošení. Mějte na paměti, že kabelky s výraznými vzory nemůžete tak snadno kombinovat. A nezbytná je i volba velikosti. Potřebujete kabelku na denní nošení, kam se musí vejít nejen mobil a klíče, ale i diář, pracovní papíry, případně něco malého k snědku? Nebo sháníte pohodlný kousek, který vám uvolní ruce, protože jej nebudete muset držet v dlani či jej hlídat na rameni? Pro vás se hodí kabelky crossbody.

Až budete mít koupenou kabelku, poohlédněte se po subtilnějším kousku, což jsou právě boty. K jednobarevné variantě umírněného koloritu (černá, tmavě modrá, bílá, béžová, krémová) se hodí rovněž vše, zbytek outfitu pak laďte do dvou odstínů barev kabelky a bot. Výhodou eshopů je skutečnost, že si můžete vybrané kousky porovnat vedle sebe a hned uvidíte, jestli spolu ladí.

Zpracovala:Placla

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x