Magie

Zajímavý Tarot – VÝKLADY PRO VÁS

0 Shares

Minulý týden jsem vám představila Transparent Tarot od Emily Carding a třem z vám jsem slíbila pomocí této novinky zodpovědět dotazy. Nakonec je ze tří tazatelek deset. wink Snad tedy budete mít radost. Otázky si asi pamatujete, a kdyby ne, jsou v původním článku v diskuzi. A tady už máte své výklady… 

Pro výklad jsem z variant, které jsou volitelné, sáhla po systému “filmový pás”, protože mi přijde nejzajímavější a také nejsrozumitelnější. 

 


M*artina

 

17782MmZ.png

 

Myslím si, že změna bydlení je více než velká. Podle karet se něco, nebo spíš někdo postará o “zhroucení” Tvé jistoty bydlení. Bude to velice náhle, nečekané a rychlé. Stěhování je zde pro Tebe i jistým způsobem vítězstvím  …. je zde kral holi, vez a 6 holi ….


Radak

 

17783YjY.png

 

Nevím jestli to bude v blízké době  tak jak si ten čas  představuješ  Ty, ale rozhodně potkáš muže, pro kterého  budeš  “manželka,  milenka, přítelkyně” v jedné osobě  se kterou  bude chtit sdílet  domov …. chvíli  si na to  počkáš, ale dočkáš  se příjemného,  rovného , komunikativního muže  …. muže  pro kterého  budeš  jeho “císařovna”.

 


Irena111

 

17784OWI.png

 

Co se teď zdá za “neřešitelné nebo nemožné” tak se časem ukáže jako láskyplný a perspektivní vztah. Neboj se toho, cestu k sobě  najdete a vztah bude smysluplný  a i plodný.


Kristi

 

17785Yjg.png

 

Přijde mi, že  si uvědomil, že ztratil něco na čem mu záleží, z2e by rád komunikaci (ať už verbalni či jen potkáváním se) se k tobě přiblížit a vrátit si do života štěstí, klid a pohodu…. nevím možná hledá i “domov” který ztratil ….


Berka 1919

 

17786MTk.png

 

Syna čeká práce, ve které  bude hodně šťastný, bude ji mit rád  a bude v níi úspěšný  …. Má  před  sebou krásnou budoucnost.


Ajik

 

17787OWI.png

 

Finanční  situace by se měla stabilizovat a posunout k jistotě. Měla by si se  dočkat plodů  své práce. Nevidím  žádný propad ani nejistot

 


Royce 1:

 

17791NWU.png

 

Pokud se mu přiznáš co k němu  cítíš,  bude to ze začátku  brát jako lež. Ale mohlo by se to  posunout k hezkému vztahu, ovšem  stálo by to ještě  hodně sil a vzajemné snahy …

 


Vercini:

 

17788ZmI.png

 

Tyhle karty mluví naprosto jasně. Kurz rozhodně dokončíš a to i úspěšně. Stane se z tebe v tomto směru velice nadaná žena  které to půjde  tak nějak  samo a bude to dělat  s láskou a citem ….


Dariada:

 

17789N2E.png

 

Podle karet se ti ty změny přinesou klid ale i zklamání. Přijde mi, že se Ti do života vracejí nebo i  vkrádají muži  z minulosti a i noví ….. někteří budou nabizet “pozlatko” ktere ti prinese zklamani a druzi muzou nabidnou neco co ti prinese zisk a uzitek . Budes se muset jen dobre rozhodovat kterou cestou se das …..

 


Lena:

 

17790N2N.png

Nejakou dobu se financni situace menit nebude, vypada to, ze na neco cekas. Mela by si ale vlastni snahou dosahnout zlepseni …. budes muset vice zabojovat … ale rozhodne by se to nemelo menit k horsimu, ale k lepsimu …


Deniska2:

 

17794NTI.png

 

V lásce  by si ráda rodinu, nebo alespoň  přítele s kterým by si mohla sdílet radost a štěstí. Asi budeš  ještě  chvíli  na toho pravého čekat  a udělat i nějaký kompromis, aby vše fungovalo, ale najdeš ho nebo spíše  on tebe.


Blesksoft:

 

17795Nzd.png

 

Jelikož si nepoložila přímou otázku, zeptala jsem se o té čeká.

Asi v brzké době dostaneš zprávu  ohledně financi, nejspíše na ni čekáš. Budeš  muset ale možná úředně či  soudně zabojovat, aby si dosáhla úspěchu v tomto směru ….

 


 

Kbybych náhodou na někoho zapomněla, nebo bylo cokoli nejasné, ráda doplním a odpovím.

 

mkanka

17704MWV.jpg


Redakce Popelky vznikly 14.7.2011
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com