Detail příspěvku: Zajímavý Tarot – VÝKLADY PRO VÁS

Zajímavý Tarot – VÝKLADY PRO VÁS

autor: | Čvn 22, 2015 | Magie | 0 komentářů

Návštěvy: 24

Minulý týden jsem vám představila Transparent Tarot od Emily Carding a třem z vám jsem slíbila pomocí této novinky zodpovědět dotazy. Nakonec je ze tří tazatelek deset. wink Snad tedy budete mít radost. Otázky si asi pamatujete, a kdyby ne, jsou v původním článku v diskuzi. A tady už máte své výklady… 

Pro výklad jsem z variant, které jsou volitelné, sáhla po systému “filmový pás”, protože mi přijde nejzajímavější a také nejsrozumitelnější. 

 


M*artina

 

17782MmZ.png

 

Myslím si, že změna bydlení je více než velká. Podle karet se něco, nebo spíš někdo postará o “zhroucení” Tvé jistoty bydlení. Bude to velice náhle, nečekané a rychlé. Stěhování je zde pro Tebe i jistým způsobem vítězstvím  …. je zde kral holi, vez a 6 holi ….


Radak

 

17783YjY.png

 

Nevím jestli to bude v blízké době  tak jak si ten čas  představuješ  Ty, ale rozhodně potkáš muže, pro kterého  budeš  “manželka,  milenka, přítelkyně” v jedné osobě  se kterou  bude chtit sdílet  domov …. chvíli  si na to  počkáš, ale dočkáš  se příjemného,  rovného , komunikativního muže  …. muže  pro kterého  budeš  jeho “císařovna”.

 


Irena111

 

17784OWI.png

 

Co se teď zdá za “neřešitelné nebo nemožné” tak se časem ukáže jako láskyplný a perspektivní vztah. Neboj se toho, cestu k sobě  najdete a vztah bude smysluplný  a i plodný.


Kristi

 

17785Yjg.png

 

Přijde mi, že  si uvědomil, že ztratil něco na čem mu záleží, z2e by rád komunikaci (ať už verbalni či jen potkáváním se) se k tobě přiblížit a vrátit si do života štěstí, klid a pohodu…. nevím možná hledá i “domov” který ztratil ….


Berka 1919

 

17786MTk.png

 

Syna čeká práce, ve které  bude hodně šťastný, bude ji mit rád  a bude v níi úspěšný  …. Má  před  sebou krásnou budoucnost.


Ajik

 

17787OWI.png

 

Finanční  situace by se měla stabilizovat a posunout k jistotě. Měla by si se  dočkat plodů  své práce. Nevidím  žádný propad ani nejistot

 


Royce 1:

 

17791NWU.png

 

Pokud se mu přiznáš co k němu  cítíš,  bude to ze začátku  brát jako lež. Ale mohlo by se to  posunout k hezkému vztahu, ovšem  stálo by to ještě  hodně sil a vzajemné snahy …

 


Vercini:

 

17788ZmI.png

 

Tyhle karty mluví naprosto jasně. Kurz rozhodně dokončíš a to i úspěšně. Stane se z tebe v tomto směru velice nadaná žena  které to půjde  tak nějak  samo a bude to dělat  s láskou a citem ….


Dariada:

 

17789N2E.png

 

Podle karet se ti ty změny přinesou klid ale i zklamání. Přijde mi, že se Ti do života vracejí nebo i  vkrádají muži  z minulosti a i noví ….. někteří budou nabizet “pozlatko” ktere ti prinese zklamani a druzi muzou nabidnou neco co ti prinese zisk a uzitek . Budes se muset jen dobre rozhodovat kterou cestou se das …..

 


Lena:

 

17790N2N.png

Nejakou dobu se financni situace menit nebude, vypada to, ze na neco cekas. Mela by si ale vlastni snahou dosahnout zlepseni …. budes muset vice zabojovat … ale rozhodne by se to nemelo menit k horsimu, ale k lepsimu …


Deniska2:

 

17794NTI.png

 

V lásce  by si ráda rodinu, nebo alespoň  přítele s kterým by si mohla sdílet radost a štěstí. Asi budeš  ještě  chvíli  na toho pravého čekat  a udělat i nějaký kompromis, aby vše fungovalo, ale najdeš ho nebo spíše  on tebe.


Blesksoft:

 

17795Nzd.png

 

Jelikož si nepoložila přímou otázku, zeptala jsem se o té čeká.

Asi v brzké době dostaneš zprávu  ohledně financi, nejspíše na ni čekáš. Budeš  muset ale možná úředně či  soudně zabojovat, aby si dosáhla úspěchu v tomto směru ….

 


 

Kbybych náhodou na někoho zapomněla, nebo bylo cokoli nejasné, ráda doplním a odpovím.

 

mkanka

17704MWV.jpg


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Anežka k nám připutovalo z Řecka. Tam mu dalo život slovo „hagnos či hagné“ a z něho pak jméno Agnes, které se tím pádem překládá jako „čistá“ či „nevinná“. Krásné historické jméno, Anežka nosí u nás 20179 žen.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Mezinárodní den zásnub.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 1 842
  • 2 256
  • 52 389
  • 380 575
  • 2 386 787
  • 3 790
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet