Detail příspěvku: VELKÝ SNÁŘ OD POPELEK

VELKÝ SNÁŘ OD POPELEK

autor: | Čvc 18, 2011 | Magie, Snář | 0 komentářů

Views: 3455

 

Pokud patříte k těm, kdo si své sny pamatují, můžete pro sebe mnohé udělat, pokud se jim naučíte porozumět. Otevře se vám totiž informační kanál k sobě samému.

 

Snová realita má mnoho společného s tou opravdovou a naučit se v ní orientovat, znamená v mnoha případech velice důležité propojení s vlastním nitrem i obohacení reálného života.

 

V zásadě dostane k dispozici úhel pohledu té části své bytosti, která je jaksi pocitově čistá. Tady neexistuje hranice mezi možným a nemožným. Není tu žádné „musím, nesmím, nelze, zakázáno“ a podobně.

Je tu to hlavní – cítím a prožívám – a to v absolutně ryzí formě.

 

Hlavní je pocit, který vás snem doprovázel.

Ten je vždy autentický a nelze jej naprogramovat. Je jen toho, čí je sen. Tedy, váš. Věnujte mu pozornost, je důležitý. Ne, vždy je obecný snář tím pravým.

 

VÝZNAMY SNŮ

 

Pochopitelně jiný význam bude mít například sen o pavoucích pro člověka trpícího arachnofobií a jiný pro toho, komu jsou celkem lhostejní. A tak je to s mnoha „zaručenými“ symboly.

 

Anděl – Věnujte pozornost tomu, co vám říká nebo ukazuje – mohl by být opravdový. Jemně hmotné energie jsou velmi těžko pojmutelné, a tak se s námi často spojují právě v momentě našeho spánku. Cesta je pro ně schůdnější. Ve snu se totiž nelekneme toho, co racionálně neznáme, a tak jsme přístupnější.

 

Armáda – Buď bojuje, nebo ne – buď jde o váš současný boj, nebo o něm přemýšlíte. Buď vyhrává, nebo prohrává. Nahlédněte do svého života, zda právě neprožíváte něco podobného a zda váš boj má naději na úspěch.

 

Barvy – Bílá – vesměs pozitivní – nese něco nové. Červená – emoce – žhavé novinky.  Modrá  je barvou naděje – pokud jste něco začali, je to na dobré cestě.  Zelená znamená ochranu a zdraví.

 

Běžet – Hodně často přináší tento sen peníze. Dále je dobře se zamyslet, jestliže jste ve snu utíkali před něčím, zda něco obdobného není i o reálu.

 

Boty – Často se týkají cesty – ať už životní, nebo fyzické. Přemýšlíte o ní ? Podívejte se, jak ve snu boty vypadají. Potrhané – cesta nebude snadná, a obráceně. Jestliže vám jedna bota chybí, možná by stálo něco plánované přehodnotit.

 

Byt – Jakýkoli dům zevnitř jste vy – je prázdný? Polorozpadlý? Krásně zařízený? Tmavý? Prosluněný? Je to váš vnitřní prostor. Nelíbí se vám? – změňte jej.

 

Bláto a bažiny – Dejte si čas na odpočinek a přemýšlejte, jestli to, co žijete, je to, chcete. Jestli se netrápíte bezmocností a do jaké míry je nutné se něčím špinit.

 

Cesta – vaše cesta – podívejte se, jak vypadá, jak se vám po ní jde, je plná překážek, nebo příjemná? Líbí se vám? Můžete ji v reálu změnit? Máte o čem přemýšlet. Zde je důležité, jestli jste ve snu dosáhli cíle.

 

Děti – Vesměs znamenají něco nového. Často nové zprávy. Jaké, to vám napoví opět pocit, který vás snem provázel. Také je to o tom, jak se děti chovaly k vám a jak působily.

 

Fotografie, fotograf – Zde často chytáte myšlenky druhých. Někdo na vás myslí, má váš obraz ve svém srdci – někdo je zamilovaný do vás. Často pozitivní sen. Obdobný význam má kamera.

 

Had – Jaký je had? (vyjímám chovatele plazů) – dejte pozor, vaše podvědomí vám radí, že někdo to s vámi nemyslí právě nejlíp. Hodně záleží na tom, jak jste ve snu s hadem naložili.

*Jakkoli je had sympatický živočich, jeho pohyby jsou nenápadné a jeho útok nečekaný. Tak se chová, je to jeho způsob lovu i boje. Hada neslyšíte a jeho přítomnost si často oběť uvědomí pozdě. Tedy pozor, někdo čeká v záloze. Důležité je, jak si s ním poradíte ve snu. Bude to mít hodně společného s reálem. Máte na něj?

 

Hrob – Copak byste ráda ve svém životě pohřbila? Bylo by to správné? Co jste ve snu cítila? Úplně jiný význam mívá sen, kdy na náhrobku přečtete jméno někoho, koho znáte.

 

Hůl – Potřebujete oporu nebo pomoc – požádejte o ni.

 

Jablka – Jsou synonymem lásky, je to Venušin plod. Bacha, pokud jsou shnilá či červivá – červík může být o sokyni. Zdravá – může znamenat i těhotenství.

 

Jídlo – Jak vám chutnalo? Jestli ano, je to dobré. Pokud ne, zamyslete se – možná zbytečně někomu něco „žvýkáte“. Sladká jídla ve snech mohou znamenat příjemné chvíle v reálu. Výrazně hořká pak opak. Vždycky je dobré ve snu jíst ve společnosti někoho dalšího, kdo také má svou porci.

 

Jahody – Identické s jablky.

 

Karty – Copak právě řešíte? Je možné s tím, co máte v ruce, uspět? Jak jste dopadli ve snu?

 

Kanec – Není ve vašem životě prototyp takového člověka?

 

Krev – Hodně individuální, ale důležité – často se opakuje v souvislosti s něčím. Zapište si ho a příště budete vědět. Dcera má tento sen vždy před menstruací a moc jí to pomáhá. Ví, že se má ráno před odchodem již „vybavit“, takže ji nic nepřekvapí.

 

Klíče – Je to důležitý symbol. Bez klíčů neotevřeme zámek. Věci zůstanou uzamčeny. Je hodně důležité, co se s klíči ve vašem snu stalo.

 

Kristus – Pokud k vám promluvil, dobře si pamatujte, co řekl. Pokud ne, je to o oběti. Trpěl a zemřel. Obětoval se, přesto zůstal mnohými nepochopen. Děláte něco takového? Pak vězte, JEHO oběť toho lidem mnoho dala.

 

Kočka – Chování kočky nezná bezděčnou náklonnost. Pokaždé je to o „Ty mě klidně a já, když budu chtít“. Kočka pečuje, projeví účast, pomazlí, olízne, ale odejde, a ani se neotočí ve chvíli, kdy usoudí, že to tak chce ona.
Možná se chováte zištně. Pozor na podobné chování od někoho druhého. Něco není, jak se to tváří, a jedná se o něčí projev náklonnosti.

 

Létání – Veškeré sny o létání jsou o potřebě se od něčeho osvobodit, získat nadhled, potřeba věci vidět z širšího hlediska, opět je důležité, jak se ve snu cítíte. (Tady by se na mě pan Freud asi hodně zlobil – dle něho jsou „létací sny” o sexu).

 

Lov – Jste lovena, nebo lovíte? Je tomu tak často i v životě. Jak to ve snu dopadlo?

 

Led – Je spojený s vodou – často znamená citové ochlazení.

 

Lejno – Ve většině snářů znamená peníze, výhru, bohatství, prosperitu a kdoví kolik tun štěstí. Čím více hovínek, tím lépe. Ne vždycky je to tak. Lejno je také odpad – cosi, co člověk nepotřebuje. Zpravidla se nám nelíbí. Přistupujte k tomuto snu racionálně. I když, kdo ví, třeba právě vy…

 

Maska – Pozor, byla vaše, nebo ji měl někdo jiný? Symbol platí i v reálu. Je to takový snový vykřičník.

 

Most – Spojuje něco s něčím. Jeden břeh od druhého. Je důležité, jak ve vašem snu vypadal a jakou stabilitu měl. Co bylo pod ním, zda jste přešli.

 

Mravenci – Pokud vám zrovna neleží na nohách váš vlčák, je tento sen o práci. Možná byste měli na chvilku vypnout. Je to zpravidla o psychickém vyčerpání.

 

Mrtvý – pokud s ním mluvíte, je dobré si pamatovat, co říkal. Sám být mrtvý – copak se vám nechce řešit?

 

Nůž – Je to zbraň nebo pomocník. Jak jste ho použila ve snu? Jak to dopadlo? Bylo to správné? Veškeré předměty, které mají hrot, jsou ve snech žen také často falickým symbolem.

 

Nohy – Zase hodně záleží na tom, co se s nimi dělo. Nohy nám dovolují se pohybovat z místa na místo, bez zdravých nohou bychom se špatně pohybovali.

 

Ostny – Zdá-li se vám o čemkoli, co je zahrocené, věnujte pozornost tomu, co říkáte. Záleží na tom, co jste ve snu prožila. Byla-li jste to vy, kdo se poranil, může se něco podobného stát i v reálu.

 

Oči – Mají velký význam – přijde na to, co se s nimi dělo, často znamená, že něco nechcete vidět, nebo uvidíte, co jste neměla, či něco „prohlédnete“.

 

Oheň – Vášně a emoce – může být spalující, ubližovat nebo příjemně hřát. Tak je to s vašimi projevy vášní, vzteku, takového hodně emotivního chování a cítění. Je dobré věnovat pozornost snům, kdy do ohně něco házíte – zapamatujte si co, nebo dokonce koho jste chtěli spálit – je to důležité.

 

Pes – Pokud psa vlastníte, pravděpodobně jde v přeneseném smyslu o něho. Pokud ne, věnujte pozornost tomu, co se dělo.

Bít psa – ať neublížíte nepravému!

Nemocný pes – někdo vás potřebuje

Kousnutí psa – často zrada přítele

Když k vám mluví – kéž byste si pamatovali, co řekl, může to být rada „ze shora“.

* Dobrý kamarád na vás nebude útočit. Ten, komu jste dali důvěru, a on si ji nezaslouží, ale ano. Štěkající pes může znamenat varování – naslouchejte názoru kamaráda na nějakou věc.

 

Pošta – Jakýkoli dopis je zpráva – odpovídá obsahu dopisu.

 

Porod – Novinky!

 

Rak – Couváte. Někdy je dobré ustoupit, ale donekonečna to také nejde.

 

Stopy – Patrně se snažíte něčemu přijít něčemu na kloub a nejspíš na něco přijdete

 

Stůl – Záleží na tom, jaký byl – prostřený a pěkný může být o pozvání. V opačném případě vám doma něco schází. Například pohoda.

 

Šíp –  …někdy může být i Amorův.

 

Těhotenství – Pokud se jím reálně nezabýváte, čeká vás něco nového.

 

Vana – Ženám se často tento symbol objevuje – povětšinou znamená úklid. Ať už fyzicky, nebo v životě.

 

Včela – Co dělá včela v reálu? Je to o tvrdé práci a jejích plodech. Budou sladké, ovšem neobejde se to bez únavy a možná i vyčerpání. Mělo by to ale přinést efekt.

 

Vlasy – Znamenají často to, co si o sobě myslíte – zde záleží na tom, jakou měly ve snu kvalitu, a jestli šlo o vaše. Pokud ne, jde o to, jak vnímáte okolí.

 

Víno (jako nápoj) – jestli chutnalo, někdo vám sdělí něco pěkného, když ne, platí opak. Jestli jste ho rozlili, pak dejte pozor, abyste neřekli něco, co jste neměla.

 

Voda – pokud se vám zdá o vodě, jsou ve hře city – platí, že jak se ve snu ve vodě cítíte, jaká je, co se vám v ní děje, takový je váš momentální citový život.

 

Vosa – Jednoznačně pozor! Ve vašem okolí je někdo, kdo vám rozhodně nebude milý. Může vás zranit a má k tomu blízko. Může se jednat o protivného jedince, který neustále „bzučí a otravuje“. Pozor na něj. Zkuste to diplomaticky, protože jak se začněte ohánět, bude ještě zuřivější. Důležité je, jak sen s vosou dopadl. Píchla?

 

Vzduch – zastupuje oblast myšlení, intelektu, toho, co vás zaměstnává na úrovni myšlenkové, co se ještě nedostalo do vašeho fyzického jednání.  Vichřice má samozřejmě jiný dopad než svěží, příjemný, teplý vánek. Pozor, pokud vám vítr něco vzal!

 

Zastřelit někoho nebo být zastřelen – Často u žen znamená, že se zamilují. Jinak platí, že zbavujeme ve snu něco nebo někoho života. Čili to děláme Z NĚJAKÉHO DŮVODU.

 

Zuby – Mají souvislost se zdravím. Vzpomeňte si, v jakém stavu jste je měli ve snu.

 

Žebřík – Pokud z něho právě nepadáte, je to pozitivní symbol a znamená vzestup.

 

Noční můra má také svůj význam

Mnohdy jsou noční můry, ve smyslu hrůzostrašných snů, jen zesílenou obavou. Mohou zahrnovat skutečný strach z čehokoli, který si racionálně snažíme nepřipustit. Když budeme dlouho couvat před něčím, co je pro naše emocionální dění v duši silným aspektem, naše podvědomí tomu dá hororový nádech.

 

To proto, že říkat nestačí, a tak na nás naše podvědomí přímo zařve.

 

Kdo se víc může strachovat o své dítě, než matka? Pak noční můra, ve které držíme své mrtvé dítě a křičíme tak, že nás partner probudí, není ničím jiným, než strachem o jeho bezpečí. Dost možná se nedávno přihodilo něco, kdy jsme se o ně báli, nebo právě řešíme cosi, co vnímáme jako ohrožení jeho bezpečí.

 

Sny o vlastní smrti jsou nejčastěji přípravou na velké změny v našem životě. „Nechat něco umřít.“

 

Jistě, že existují i sny věštecké

popelky sny

Obrázek: destructoid.com

 

Sny, které obsáhnou mysl jiného člověka, sny přímo ohlašující budoucí událost, sny, jejichž význam je samozřejmě úplně jiný.

Jsou lidé, kteří mívají takové sny. Takoví lidé ale patrně tento malý snář nepotřebují.

Dávno si umí vyložit své sny sami.

 


Michaela

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve VODNÁŘI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Ferdinand je starogermánského původu. Jeho základ nalezneme u jména Fridunant, což se překládá jako „ten, který se připravuje k jízdě“. Ferdinand je tak pozdější, lépe vyslovitelná varianta. Jde vlastně o zjednodušeného Fridunanta. A je to logické, vždyť zkuste vyslovit Fridunant… to je Ferdinand lepší. A takových máme v ČR 1658.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 14
  • 353
  • 37 578
  • 359 584
  • 2 462 160
  • 3 795
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet