Detail příspěvku: Horoskop Jany a Pavla Paurových

Horoskop Jany a Pavla Paurových

autor: | Led 14, 2015 | Magie | 0 komentářů

Návštěvy: 56

Nelze vinit někoho z trestného činu bez pádného důkazu, to je jasné a ví to i soud. Astrologicky to vlastně také není na sto procent možné určit, ale lze si přečíst z nativního horoskopu, jak velká je pravděpodobnost, že by někdo zlý čin spáchal. Horoskop Pavla Paura je hodně zajímavý astrologicky, poněkud těžko stravitelný lidsky…

Pokusím se vám všechny aspekty vysvětlit napřed zvlášť.

 

Pak je ale třeba se na celkový obraz podívat jakoby shora.

 

Udělám to u obou.

 

JANA PAUROVÁ narozena 9.8.1980 – Ostrava

 

16334ZGU.jpg

 

Znamení Lev

Ascendent neznám, protože k tomu je třeba hodina narození

 

Všimněte si, že paní nežije celou jednu polovinu svého horoskopu. To není nijak fatální jen je to zajímavé.

 

 

16348MzM.jpg

 

LUNA VE LVU – Přináší do osobnosti potřebu určité romantiky. Být milována a také mít koho milovat. Aspekt propůjčuje společenské aktivity také vztah ke sportu, hrám a podobně. Takový člověk je rád mezi přáteli a zpravidla se tam chová vesele. Navenek pak působí optimisticky a silově ve smyslu schopnosti podat pomocnou ruku. Dále je aspekt specifický pro lidi, kteří rádi dělají události zajímavějšími. Buďto dramatizují, nebo se snaží podat věc vtipněji, než se stala. Hovoří o pocitech.

 

MERKUR VE LVU –  Schopnost řešit jednu věc co možná efektivně a spravedlivě. Aspekt zahrnuje určitou velkorysost a snahu zůstat objektivní, ačkoli ne vždy si člověk uvědomuje, že přestává být objektivní. Tohle postavení může naznačovat i bojovnost, je-li to nutné. Také zahrnuje snahu hrát fér, ale přes to neustoupit.

 

VENUŠE V RAKU –  Přináší emoční nesoulad, snadno se mění nálady, přecitlivělost, ale mnoho a mnoho empatie, soucitu, až zneužitelnosti. Zvláštní vztah má Venuše v Raku k dětem a slabým. Naznačuje potřebu pečovat, nebo pomáhat. Ženy s touto Venuší dbají i na vzhled svých dětí, protože mají dojem, že to je jejich vizitka, jako matek.

 

MARS VE VÁHÁCH –  Touha po harmonii, kterou je těžké nalézt. V konfliktních situacích jedná nelogicky a emotivně. Nesnáší bezpráví, disharmonii. Spíše se tento aspekt snaží za každou cenu konfliktu vyhnout, ale mnohdy ho paradoxně sám vyvolá, protože nevidí kolem nic hezkého, což ho frustruje.

 

JUPITER V PANNĚ – Aspekt často přehlíží detaily na úkor celkového citového dojmu. Je ovlivnitelný pocity a je málo racionální. Touží po štěstí, které doufá, že přijde, ale neví, jak by se to mělo udělat. Chybí analýza a věcnost. Tito lidé jsou pak vývojem událostí, které jiní čekali, často zaskočeni a zklamáni.

 

SATURN V PANNĚ – Sklon k depresím z důvodu pocitu bezvýchodnosti. Často se to také vyskytuje u lidí, kteří mají fobii z nějaké konkrétní věci, zvířete, situace. Někdy naznačuje celkový strach z budoucnosti v nějakém ohledu. Mnohdy sem patří podezíravost a strach, že se něco stane znova, ale pocit, že jde o trest osudu. Je to odzbrojující postavení Saturna.

 

URAN VE ŠTÍRU –  Nepříjemný aspekt, který vede k poznání skrz utrpení a bolest. Často karmické (kdybych znala hodinu, věděla bych, jak je tohle závažné a čeho se to týká konkrétně). Takhle to může být stejně dobře partner, jako nemoc, operace, úrazy…

 

LUNA KONJUNKCE MERKUR – Člověk ví o svých chybách, umí je pojmenovat a velmi mu záleží na mínění druhých. Proto o problémech hovoří  jakýmsi nedůležitým tónem. „ono se to vyřeší“ „ono to nějak dopadne“, „já vím, že je to chyba, ale co mám dělat“. Přehlíží chyby dětí a slabých, postižených osob. Naopak se staví na jejich stranu, i kdyby skutečnost a pravda byla jiná.

 

SLUNCE SEXTIL MARS –  Dodává odvahu, sílu, neoblomnost a taky umanuté chování. Takový člověk o sebe, nebo blízké umí zabojovat a udělá to rád a statečně. Brání se, není pasívní. Může být i hrubý, nebo přestřelit. To pak hodnotí jako nutné s ohledem na boj. „Když se kácí les, tak padají třísky“.

 

SLUNCE KVADRÁT URAN – Značí umíněné vystupování, neústupnost tehdy, když je to nevyhnutelné, (z pohledu zrozence). Může opakovat donekonečna stejnou chybu a neuvědomovat si to. (i z minulých životů). V krizové situaci se může zachovat iracionálně. Místo dveřmi půjde oknem a podobně. Lze sem zahrnout i neuváženou důvěřivost navzdory předchozí zkušenosti. „dvakrát do stejné řeky“ I vícekrát někdy.

 

SLUNCE TRIGON NEPTUN –  Tendence řešit únik berličkou a odklonem od reálu. Často skutečně alkoholem, tabletkami. Tedy „piju, abych zapomněl, aby mi chvíli bylo jinak, abych se netrápil, i kdyby na chvíli přišla jiná realita. Snová, smyšlená, svět vlastních snů o realitě. Tento aspekt je ale také daný umělcům a lidem s výtvarným nadáním, tvůrčím myšlením. Umět si něco představit a pak to třeba namalovat, nebo ušít a podobně. Má to hodně návrhářů cukrářů… (opět by mi pomohla hodina narození, ale o tom, že paní Jana má potíže a alkoholem, víme).

 

MERKUR TRIGON MC –  Dobře píše, umí se vyjádřit písmem. Možná paní toužila psát třeba články, pohádky pro děti a podobně. (tenhle aspekt měl Julius Verne).

 

Když to tedy shrnu, paní Jana je nevyrovnaná velice emotivní žena, která může v krizové situaci zareagovat nepřiměřeně. ale je to duší spíše naivní žena plná nenaplněné touhy,

 

Touhy po uznání, po pochvale, po lásce, oblíbenosti a po dobrém hodnocení. Záleží jí na zevnějšku a velmi jí záleží na tom, jaký k ní druzí zaujímají postoj. Chce být milovaná, oceněná.

 

Jako matka je zřejmě občas k dětem velkoryse benevolentní, ale nikoli ohrožující. Bude tvořivá, se vztahem k domovu, který se snaží zkrášlovat a zdobit.

 

Patrně své děti má ráda, což má v mnoha aspektech horoskopu. Je matkou. Karieru by řešila ráda, ale ne na úkor rodiny.

 

Touží po zázemí, harmonii a romantice.

 

Pokud se jí toho nedostane, patrně upadá do depresí, jedná neuváženě, přecitlivěle. V případě konfliktu pláče, nebo křičí.

 

Nebo obojí.

 

Rozhodně ale podle horoskopu není typ na sebevraždu, protože tam chybí jediný aspekt (snad ten Neptun, ale není moc silný) který by to takto ukazoval. Spíš bych tipla, že si najde milence a odejde i s dětmi.

 

Problémy by řešila útěkem, to asi s ohledem na horoskop ano a dost možná v ten moment útěkem bezhlavým a kamkoli, hlavně pryč, ale pochybuji, že by dva roky vydržela bez dětí a bez kontaktu s rodinou, na kterou musí mít podle horoskopu silnou vazbu.

  

PAVEL PAUR, narozen  4.12. 1973 – Louny

 

16335ZjM.jpg

 

Znamení Střelec.

 

Ascendent neznáme, nemáme hodinu.

 

16341NzM.jpg

 

LUNA V RYBÁCH – Aspekt vlastní lidem přecitlivělým, kteří mají často nereálnou představu o sobě samých, nebo se utápí v představě dokonalosti, kterou vyžadují od druhých. Posunují hranice, často morální, společenské. Aspekt je vlastní lidem se zvláštním vztahem k utrpení a bolesti. Jakoby jim byly vlastní. Někdy přehnaně citliví, jindy absolutně bez soucitu. „Celý svět je plátno“. (aspekt měli třeba Edgar A. Poe, Salvator Dalí).

 

MERKUR VE ŠTÍRU – Aspekt dává člověku schopnost zaujmout líbivými gesty, což je často póza. Ví, co chtějí lidé slyšet, co má komu říkat. Přemýšlí tajně, jedná za zády. Aspekt je ale také vlastní lidem s dobrou strategií, uměním překvapit a vyrukovat s něčím, co si tajně připravili. Odhadne myšlení druhých i jejich plány. V zásadě takto aspektovaný Merkur dává do ruky mocnou zbraň ve formě schopnosti jednat v utajení a nenápadně. Vlastně je to aspekt dobrý jak pro kriminalistu, tak pro kriminálníka.

 

VENUŠE V KOZOROHU – Aspekt je vlastní lidem s výrazně silným vztahem ke hmotě a penězům. (chybí hodina, tak je to ne tak přesné) V zásadě se může jednat o spořivost a snahu něco mít, obklopovat se pěknými věcmi, až po snobismus. Člověk s tímto aspektem se chová rezervovaně až povýšeně. Byl by rád něčím víc, než druzí. To může vzít hodně podob. Lépe hodnocený, značkově oblečený, lépe zabezpečený, lepší auto, chytřejší děti, dobrý hospodář… „hele, jak jsem dobrý, úspěšný, bohatý, na to mám a tohle mohu“, často na úkor skutečného citu a ryzích upřímných projevů. Kabát, pod nímž je strach, že jako nahá osobnost nestačím. (Ne vždy to na sebe bere takové podoby. Někdy je to jen touha mít krásné věci, nebo schopnost potlačit emoce, když to není vhodné).

 

MARS VE SKOPCI – Nestrpí odpor. Může být agresívní, neurvalý, surový a zlý. Jedná dřív, než myslí a útočí při sebemenším náznaku nesouhlasu, nebo odporu. Likvidovat vše v zárodku. Touha vítězit, mnohdy za každou cenu. Může se ukvapovat a být nebezpečný zvláště je-li rozčilený. A Mars ve Skopci je vznětlivý. Pokud tento aspekt nehlídá, například jiný aspekt, který je lidumilný, třeba dobře aspektovaná Venuše, pak je takový člověk ve vzteku všehoschopný. A pán má bohužel Venuši zrovna v Kozorohu.

 

JUPITER VE VODNÁŘI – Má dojem, že štěstí je ve všem, co je nové. Nebojí se inovovat, dělat neortodoxní rozhodnutí, zachovat se neobvykle. „Vždyť jednou se to zkusit musí“. Tento aspekt je nepříjemný zvláště pro věrnost, ale je to také aspekt všech vynálezců a zarputilých letců, co to zkoušeli a padali, dokud nevzlétli. Posunovat hranice své i druhých. Snadno lze s tímto aspektem sklouznout k fanatickému prosazování něčeho, nebo jen sebe či jít přes mrtvoly za vlastní vizí.

 

SATURN V RAKU –  V souvislosti s předchozími postaveními je to dost vražedná kombinace. Tento aspekt dává člověku do charakteru sklon k závislosti, manipulování druhými, využívání ochoty, soucitu, důvěřivosti či laskavosti a zištné chování. Ale také nadřazování vlastní osoby. Kruté úmysly, pokud je ohrožena jistota. Zase, kdyby se Venuše nacházela u něho jinde, a třeba Merkur byl jinak postavený, byl by to jen drobný šrám na kráse, co má třeba podobu strachu, že ho někdo opustí, nedůvěra v citové zázemí a podobně.

 

LUNA TRIGON MERKUR – Obchodně zdatný, má čich na vhodné lidi, jako zaměstnanec se snaží zanechat dobrý dojem, aby byl lépe, nebo minimálně dobře hodnocen. Aspekt vlastní takzvaným mistrům slova. Vždy připravený mluvit tak, jak se žádá, pokud se jedná o motivační cíl, nebo vlivné osoby. Ve skutečnosti často naopak neomalené vystupování a verbální snižování druhých. Pomlouvání ve snaze sebe udělat lepším. Faktem je, že zrovna tento aspekt je vlastní lidem se slušnou inteligencí a schopností kombinovat fakta a fikci. (s jinými planetami výtečné pro spisovatele například.)

 

MARS OPOZICE URAN –  Oběť nebo vrah. Vedle toho je to aspekt vznětlivých lidí, lidí nedisciplinovaných a nekontrolovatelných. Pozbývá schopnost sebekázně a morální mantinel. Většinou jde o skrytý předpoklad nezákonného chování, nebo absolutní podléhání momentálním pudům. Násilí je tady prostředkem k dosažení svého. Je to špatně vysvětlitelný aspekt, protože stejnou formou, může s tímto aspektem být člověk i obětí, někoho s popsanými vlastnostmi.

 

Je dobře vědět, že postavení planet jednotlivě, je něco jiného, než pohled na horoskop jak stojí celkově.

 

Pan Paur má několik velice problematických postavení, která když byla zvlášť, nebo spolu s jinými pozicemi jiných planet, mohla mít významově zcela jiný efekt. Pak může klidně takové některé postavení naopak podpořit talent, dobré vlastnosti, karieru, tvorbu a podobně.

 

Jde o to, že fakt, že někde stojí planeta, není směrodatný do chvíle, dokud špatnou možnost nepodpoří i jiná postavení.

 

Takto je tohle horoskop člověka, od kterého lze čekat naprosto cokoli.

 

A vzhledem k tomu, že je inteligentní a dobrý organizátor i manipulátor, je oříškem v momentě, když se jeho vlastní horoskop otočí proti němu.

 

Je to horoskop muže chameleona kluzkého charakteru, pudově bez mantinelu a chladnokrevného, pokud jde o strategii a vhodně volený verbální projev.

 

Nepředvídatelného, nevypočitatelného, ale chytrého.

 

zaujaly mě dvě zajímavé věci:

 

Oba mají

 

PLUTA VE VÁHÁCH – To bývá o sexuálních problémech v partnersví a často to s sebou nese problémy a soudy právě kolem kolem nezvyklého, nebo nepřijatelného sexuálního chování.

 

NEPTUN VE STŘELCI – Tohle značí schopnost uskutečňovat své vize a značí to bohatou fantazii i podléhání ideálům. 

 

Jenže, když dva dělají totéž, není to totéž.

 

 Michaela Kudláčková


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Dorota nebo také Dorotea je řeckého původu. Maminkou je tomuto starému jménu slovo „Doróthea“, i „Theodéra“, což znamená „dar z nebes“. V ČR je v tuto chvíli 1201 nositelek tohoto zajímavého jména.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 158
  • 479
  • 49 332
  • 387 407
  • 2 381 027
  • 3 789
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet