anozta
Magie

Co o vás astrologové říkají, když o tom nevíte?

165 Shares

Jen jednou v roce se od nás na Popelkách vždy můžete dozvědět, co si astrologové skutečně myslí o vašich znameních. Ano a právě na Silvestra! Když je většina hvězdozpytců ovíněna jen tehdy mluví pravdu. Máte odvahu podívat se jí do očí? :crazy: 😎 

Kozoroh

Jsi konzervativní a z rizika se vždycky posereš. V podstatě jsi bezcharakterní spekulantský hovňák. Nikdy se nikdo důležitý v tomto znamení nenarodil – kromě Arnolda Benedikta. Naštěstí je většina Kozorohů impotentní.

 

Vodnář

Jsi vynalézavý a právě proto to chceš daleko dotáhnout. Hodně lžeš a dopouštíš se stále stejných chyb, protože jsi neuvěřitelně hloupý. Nikdo tě nemá rád, hodně řveš a ten tvůj blbej ksicht nemůžou lidi ani vystát.

 

Ryby

Máš živou fantazii – často si myslíš, že tě sleduje CIA nebo FBI. Máš mimořádně malý vliv na své přátele a známé. Často si stěžují, že v jednom kuse demonstruješ svoji sílu. Trpíš komplexem méněcennosti a v podstatě jsi kus hovna. Ryby týrají zvířátka.

25462Nzk.gif

Skopec

Máš pionýrského ducha a o ostatních lidech si myslíš, že jsou ovce. Často zahanbuješ ostatní, jsi netrpělivý a podceňuješ jejich rady. Neznáš nic jiného, než pořád nasírat každého ve svém okolí. Jsi kokot, přestože máš problémy s erekcí .

 

Býk

Jsi praktický a vytrvalý. Máš povahu buldoka a strašně moc pracuješ. Většina lidí si o tobě myslí, že jsi tvrdohlavý osel. Při rozhovoru hodně slintáš a prskáš. Jsi blbý komunista.

 

25461ZDI.gif

 

Blíženci

Jsi bystrý a inteligentní. Hodně lidí tě miluje. To proto, že jsi bisexuál. Máš sklony požadovat hodně téměř zadarmo. Spropitné, co dáváš v restauracích, nestojí za nic. Jsi prokletá držgrešle. Blíženci se neustále čvachtají v bahně incestu …

 

Rak

Máš hodně empatie a porozumění pro problémy jiných lidí, takže jsi otravné hovado… Důležité věci stále odkládáš na později, díky čemuž žiješ na podporách a celý tvůj život stojí za hovno. Ve věznicích sedí jenom raci.

 

Lev

Myslíš si, že jsi zrozený vůdce. Ostatní si o tobě myslí, že jsi idiot. Většina Lvů jsou násilní provokatéři. Jsi namyšlený a nesneseš upřímnou kritiku. Tvoje arogance je do nebe volající. Lvi jsou zlodějské kurvy, co mají raději onanii než skutečný sex.

 

Panna

Ty jsi ten logický tip, co nesnáší nepořádek. Tvé malicherné hovnožrouctví vyvádí z rovnováhy tvé přátele a kolegy.  Jsi chladný, hamižný, nemáš city a při souloži často usínáš. Z Panen se stávají dobří politici, mafiáni a pasáci.

 

25463MWE.gif

 

Váhy

Jsi umělecký typ – to proto, že se neumíš vyrovnat se skutečným světem. Jestli jsi chlap tak jsi určitě buzerant. Tvoje šance získat dobrou práci nebo hodně peněz jsou někde mezi nulou a mínus pěti miliony. Většina žen ve znamení vah jsou prostitutky. Každý člověk narozený ve znamení vah se léčí na pohlavní choroby.

 

Štír

Nespolehlivý a podle vyčuraný. Vrcholu dosáhneš jen díky tomu, že nemáš v sobě ani gram morálky. Jsi ten největší špinavec v celém zvířetníku. Díky bohu většinu Štírů ještě včas vodkráglujou.

 

Střelec

Jsi nadšený optimista. Tvrdohlavě se spoléháš na štěstí, ale to jedině proto, že ti chybí jen náznak talentu. Většina Střelců jsou alkoholici a ostatním lidem jsou pro srandu. Jsi malý bezcenný sráč.

 

Neznámý hvězdozpytec

 

tenor 2

 

:hodně-se-smát: :radující pes: :radující pes: :radující pes: :ahoj: :ahoj: :ahoj: 

ŠŤASTNÝ A VESELÝ!!

:Bravo:

 

Míša K.

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
4 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kočka
Kočka
1 rok před

:crazy: :tanec: :crazy: :air_kiss: Míšo, to se povedlo, neznámý hvězdozpytec se rozhel :smát-se:

Kočka
Kočka

se ti nedivím, člověk se (teda já se přistihla))) při argumentu v duchu, že to tak úúúplně nesedí, ale společné rysy tam jsou a bavila jsem se skvěle. raků plné věznice, ha ha,

tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x