Detail příspěvku: Co o vás astrologové říkají, když o tom nevíte?

Co o vás astrologové říkají, když o tom nevíte?

autor: | Pro 31, 2019 | Magie | 4 komentáře(ů)

Jen jednou v roce se od nás na Popelkách vždy můžete dozvědět, co si astrologové skutečně myslí o vašich znameních. Ano a právě na Silvestra! Když je většina hvězdozpytců ovíněna jen tehdy mluví pravdu. Máte odvahu podívat se jí do očí? :crazy: 😎 

Kozoroh

Jsi konzervativní a z rizika se vždycky posereš. V podstatě jsi bezcharakterní spekulantský hovňák. Nikdy se nikdo důležitý v tomto znamení nenarodil – kromě Arnolda Benedikta. Naštěstí je většina Kozorohů impotentní.

 

Vodnář

Jsi vynalézavý a právě proto to chceš daleko dotáhnout. Hodně lžeš a dopouštíš se stále stejných chyb, protože jsi neuvěřitelně hloupý. Nikdo tě nemá rád, hodně řveš a ten tvůj blbej ksicht nemůžou lidi ani vystát.

 

Ryby

Máš živou fantazii – často si myslíš, že tě sleduje CIA nebo FBI. Máš mimořádně malý vliv na své přátele a známé. Často si stěžují, že v jednom kuse demonstruješ svoji sílu. Trpíš komplexem méněcennosti a v podstatě jsi kus hovna. Ryby týrají zvířátka.

25462Nzk.gif

Skopec

Máš pionýrského ducha a o ostatních lidech si myslíš, že jsou ovce. Často zahanbuješ ostatní, jsi netrpělivý a podceňuješ jejich rady. Neznáš nic jiného, než pořád nasírat každého ve svém okolí. Jsi kokot, přestože máš problémy s erekcí .

 

Býk

Jsi praktický a vytrvalý. Máš povahu buldoka a strašně moc pracuješ. Většina lidí si o tobě myslí, že jsi tvrdohlavý osel. Při rozhovoru hodně slintáš a prskáš. Jsi blbý komunista.

 

25461ZDI.gif

 

Blíženci

Jsi bystrý a inteligentní. Hodně lidí tě miluje. To proto, že jsi bisexuál. Máš sklony požadovat hodně téměř zadarmo. Spropitné, co dáváš v restauracích, nestojí za nic. Jsi prokletá držgrešle. Blíženci se neustále čvachtají v bahně incestu …

 

Rak

Máš hodně empatie a porozumění pro problémy jiných lidí, takže jsi otravné hovado… Důležité věci stále odkládáš na později, díky čemuž žiješ na podporách a celý tvůj život stojí za hovno. Ve věznicích sedí jenom raci.

 

Lev

Myslíš si, že jsi zrozený vůdce. Ostatní si o tobě myslí, že jsi idiot. Většina Lvů jsou násilní provokatéři. Jsi namyšlený a nesneseš upřímnou kritiku. Tvoje arogance je do nebe volající. Lvi jsou zlodějské kurvy, co mají raději onanii než skutečný sex.

 

Panna

Ty jsi ten logický tip, co nesnáší nepořádek. Tvé malicherné hovnožrouctví vyvádí z rovnováhy tvé přátele a kolegy.  Jsi chladný, hamižný, nemáš city a při souloži často usínáš. Z Panen se stávají dobří politici, mafiáni a pasáci.

 

25463MWE.gif

 

Váhy

Jsi umělecký typ – to proto, že se neumíš vyrovnat se skutečným světem. Jestli jsi chlap tak jsi určitě buzerant. Tvoje šance získat dobrou práci nebo hodně peněz jsou někde mezi nulou a mínus pěti miliony. Většina žen ve znamení vah jsou prostitutky. Každý člověk narozený ve znamení vah se léčí na pohlavní choroby.

 

Štír

Nespolehlivý a podle vyčuraný. Vrcholu dosáhneš jen díky tomu, že nemáš v sobě ani gram morálky. Jsi ten největší špinavec v celém zvířetníku. Díky bohu většinu Štírů ještě včas vodkráglujou.

 

Střelec

Jsi nadšený optimista. Tvrdohlavě se spoléháš na štěstí, ale to jedině proto, že ti chybí jen náznak talentu. Většina Střelců jsou alkoholici a ostatním lidem jsou pro srandu. Jsi malý bezcenný sráč.

 

Neznámý hvězdozpytec

 

tenor 2

 

:hodně-se-smát: :radující pes: :radující pes: :radující pes: :ahoj: :ahoj: :ahoj: 

ŠŤASTNÝ A VESELÝ!!

:Bravo:

 

Míša K.

[sexy_author_bio]

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
4 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kočka
Kočka
31.12.2019 10:50

:crazy: :tanec: :crazy: :air_kiss: Míšo, to se povedlo, neznámý hvězdozpytec se rozhel :smát-se:

Kočka
Kočka
31.12.2019 12:39

se ti nedivím, člověk se (teda já se přistihla))) při argumentu v duchu, že to tak úúúplně nesedí, ale společné rysy tam jsou a bavila jsem se skvěle. raků plné věznice, ha ha,

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve VODNÁŘI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Andrea sahá svými kořínky do starého Řecka. Narodilo se z řeckého jména Andreas, které se překládá jako „odvážný“, „statečný“. České podobě tohoto jména výrazně pomohla francouzská varianta André. Význam jména ale zůstává stále zachován. Andrea znamená „odvážná, statečná“. Takovýchto jmenných Amazonek máme v ČR 38570.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Mezinárodní den antikoncepce.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 8
  • 476
  • 19 880
  • 439 472
  • 2 219 000
  • 3 773
  • 26
  • 1 813
165 Shares
Share165
Tweet