Detail příspěvku: Už vás nebaví klasické hračky? Nakupte na Vánoce v malém VELKÉM světě

Už vás nebaví klasické hračky? Nakupte na Vánoce v malém VELKÉM světě

autor: | Lis 16, 2017 | Dům a Byt | 0 komentářů

Návštěvy: 55

Autíčka na dálkové ovládání, brečící panenky, jeřáby na baterky. Kolik dalších hraček, které si vlastně hrají za děti, když jim dáte baterie, byste ještě dokázali jmenovat? A jaký na ně máte názor? Nemyslíte, že by bylo lepší, kdyby vaši potomci zapojili vlastní fantazii a kreativitu? Vzpomínáte, s jak obyčejnými hračkami jste si vyhráli vy?

Moderní technologie jsou sice krásné a je dobře, když s nimi děti odmala umí pracovat, protože to v životě určitě budou potřebovat, ale všeho moc škodí. I vašim potomkům by určitě prospělo, kdyby na chvíli opustili virtuální svět, učili se hrou a nápodobou, přirozenou formou poznávali svět. Ptáte se, jak na to? Přece správnými hračkami.

 

Malý VELKÝ svět není obyčejný e-shop, má poslání

Snaha odvést děti od obrazovek a podporovat vztahy je posláním e-shopu malý VELKÝ svět. V tomto internetovém obchodě najdete spoustu originálních hraček z přírodních materiálů, které děti podporují ve vzdělávání, rozvíjení myšlení a kreativity. Nejedná se o žádné nicneříkající plastové výlisky ani blikající a zpívající zvířátka. Objevíte zde spíš stavebnice, puzzle, hlavolamy, společenské hry, garáže a domečky či motorické hračky. Pro ty úplně nejmenší jsou v nabídce barevné textilní a dřevěné hračky. Žádná z nich není v sortimentu čirou náhodou, všechny mají své opodstatnění.

 

25258NTE.jpg

 

Vše vychází ze zkušenosti maminky

Proč tohle všechno? Z jakého důvodu e-shop dodržuje takovou filozofii, jak je možné, že jen neprodává nejvíce poptávané hračky, aby měl co nejvyšší zisk? Protože za ním stojí maminka, která chápe vaše potřeby. Maminka, již už nebavilo pozorovat děti izolované ve virtuálním světě. Skrze e-shop se snaží podporovat vztah dětí ke zdravému životnímu stylu, přírodě i svým rodičům. Nikdo po vás nechce, abyste úplně vytěsnili technologie, ovšem zábava pro děti by rozhodně měla být i pohybová a kreativní. Pamatujte na to, až budete vybírat vánoční dárky.

 

25259ZWE.jpg

 

V e-shopu malý VELKÝ svět najdete nejen hračky, ale i jiné dárky pro děti – například nejrůznější pomůcky, díky nimž se jim bude lépe žít ve velkém světě.

 

Zpracovala: Silvie Dluhošová


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se v PANNĚ. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Marcela je jméno, jehož původ najdeme v latině. Patrně bylo odvozeno z římského Marcus a zdrobnělé podoby Marcellus, což je zase odvozenina jména boha války Marse. Marcela s ohledem za základ slova by tedy mohla být „malá bojovnice“. V doslovném překladu ale znamená „zasvěcená bohu války”, „zasvěcená Martovi”. V ČR je 61 235 „malých bojovnic“.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 110
  • 410
  • 23 301
  • 360 880
  • 2 418 852
  • 3 795
  • 28
  • 1 846
0 Shares
Share
Tweet