Dům a Byt

Už vás nebaví klasické hračky? Nakupte na Vánoce v malém VELKÉM světě

0 Shares

Autíčka na dálkové ovládání, brečící panenky, jeřáby na baterky. Kolik dalších hraček, které si vlastně hrají za děti, když jim dáte baterie, byste ještě dokázali jmenovat? A jaký na ně máte názor? Nemyslíte, že by bylo lepší, kdyby vaši potomci zapojili vlastní fantazii a kreativitu? Vzpomínáte, s jak obyčejnými hračkami jste si vyhráli vy?

Moderní technologie jsou sice krásné a je dobře, když s nimi děti odmala umí pracovat, protože to v životě určitě budou potřebovat, ale všeho moc škodí. I vašim potomkům by určitě prospělo, kdyby na chvíli opustili virtuální svět, učili se hrou a nápodobou, přirozenou formou poznávali svět. Ptáte se, jak na to? Přece správnými hračkami.

 

Malý VELKÝ svět není obyčejný e-shop, má poslání

Snaha odvést děti od obrazovek a podporovat vztahy je posláním e-shopu malý VELKÝ svět. V tomto internetovém obchodě najdete spoustu originálních hraček z přírodních materiálů, které děti podporují ve vzdělávání, rozvíjení myšlení a kreativity. Nejedná se o žádné nicneříkající plastové výlisky ani blikající a zpívající zvířátka. Objevíte zde spíš stavebnice, puzzle, hlavolamy, společenské hry, garáže a domečky či motorické hračky. Pro ty úplně nejmenší jsou v nabídce barevné textilní a dřevěné hračky. Žádná z nich není v sortimentu čirou náhodou, všechny mají své opodstatnění.

 

25258NTE.jpg

 

Vše vychází ze zkušenosti maminky

Proč tohle všechno? Z jakého důvodu e-shop dodržuje takovou filozofii, jak je možné, že jen neprodává nejvíce poptávané hračky, aby měl co nejvyšší zisk? Protože za ním stojí maminka, která chápe vaše potřeby. Maminka, již už nebavilo pozorovat děti izolované ve virtuálním světě. Skrze e-shop se snaží podporovat vztah dětí ke zdravému životnímu stylu, přírodě i svým rodičům. Nikdo po vás nechce, abyste úplně vytěsnili technologie, ovšem zábava pro děti by rozhodně měla být i pohybová a kreativní. Pamatujte na to, až budete vybírat vánoční dárky.

 

25259ZWE.jpg

 

V e-shopu malý VELKÝ svět najdete nejen hračky, ale i jiné dárky pro děti – například nejrůznější pomůcky, díky nimž se jim bude lépe žít ve velkém světě.

 

Zpracovala: Silvie Dluhošová


Redakce Popelky vznikly 14.7.2011
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x