Dům a Byt

Digestoř je nenahraditelnou součástí každé moderní kuchyně

0 Shares

Zatímco pánové se po náročném pracovním dni uchýlí do svých dílen, kde pracují na nějaké vychytávce na zahradu, dámy se zase zavřou do kuchyně, kde připravují nějakou lahodnou večeři pro celou rodinu. Především milovnice vaření si na vybavení kuchyně potrpí. Zřejmě nám dají za pravdu, že digestoř představuje jednu z nenahraditelných součástí místnosti. 

Přece jen, nepříjemný odér se při neodsávání line celým interiérem, což je potom nepříjemné pro ostatní členy rodiny.

 

26706YTg.jpg

 

Při výběru vhodné digestoře byste se měli zohlednit tři hlavní parametry – velikost kuchyně, možnosti odtahu a umístění varné desky. Třeba podle umístění se potom rozhodujete pro konkrétní tvar. Odsavače existují komínové, volně stojící, teleskopické a podstavné.

 

Představujeme vám italského výrobce digestoří Airforce

Italská společnost Airforce neustále přivádí na trh nějaké novinky mezi digestořemi. Velké popularitě se těší stropní digestoře v nerezové i celoskleněné variantě. Ovšem své příznivce si našly i modely ostrůvkové. Samozřejmě záleží na tom, jak máte řešenou kuchyni, až podle toho se vybírá konkrétní typ digestoře.

 

26704YTM.jpg

 

V moderních kuchyních jsou ostrůvky naprosto běžné. Potom záleží pouze na vás, zda si na ostrůvek necháte umístit také varnou desku či nikoliv. Počítejte však s tím, že nad něj ještě musíte zvolit digestoř, která odsaje zápachy vznikající při vaření. Ostrůvkové digestoře se stanou i designovým prvkem místnosti, neboť značka Airforce si na vzhledu skutečně potrpí.

 

26705NzI.jpg

 

Záruka 5 let na všechny digestoře i varné desky

Od ostatních výrobců se Airforce liší tím, že na všechny nabízené digestoře a varné desky poskytuje nadstandardní záruku pět let. Airforce digestoře si opravdu zamilujete, jelikož nejsou hlučné, jsou estetické, mnohdy až elegantní a neztrácí ani na praktičnosti a efektivnosti.

 

Zpracovala: Placla

 

Placla

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com