Detail příspěvku: Darujte pod vánoční stromek domácí kavárnu

Darujte pod vánoční stromek domácí kavárnu

autor: | Srp 22, 2018 | Dům a Byt, Komerce | 0 komentářů

Návštěvy: 161

Jak má vypadat dokonalý vánoční dárek pro manžela? Měl by chutnat a vonět, ale neměl by být pouze chvilkovým požitkem. Ptáte se, jak zní odpověď na tuto hádanku? Pořiďte svému manželovi k Vánocům kvalitní kávovar.

Ne žádnou „napodobeninu“ kávovaru, která ze sebe nikdy „nedostane“ kávu jak má být. Skutečně kvalitní kávovar. Dobrý kávovar je sice investice, ale je to přítel pro celou rodinu. Kamarád, který vás probudí do nového dne, nakopne k větší aktivitě, udělá z vás hvězdu před přáteli, když se staví na šálek kávy, a se kterým budete relaxovat kdykoliv pocítíte potřebu na chvíli vypnout. Kvalitní kávovar, jaké nabízí značka JURA, potěší jako vánoční dárek nejen manžela. Kávovar JURA je skvělým dárkem pro celou rodinu.

27154ZTA.jpg

Vsaďte na kvalitní švýcarské kávovary

 

Pití kávy je úžasný rituál. Rozpustná káva, ani káva z kapslí, nám však tento zážitek plnohodnotně nikdy neposkytne. Už vůbec ne český „turek“ z vyčpělé, několik dnů otevřené a před několika měsíci pomleté kávy. Švýcarské kávovary JURA vychází ze základní premisy – dobrá káva je jen káva z čerstvě umletých kávových zrn. A tak vám kvalitní kávovar této značky nejdříve umele voňavou kávu z opražených kávových zrn a pak vám nabídne některý typ kávy. I domácí kávovary Jura umí to, co mnohdy jen ty nejlepší profesionální stroje. Ve střední třídě vám v plně automatickém režimu s naprosto intuitivním ovládání umí „uvařit“ až 15 druhů nápojů.

 

Kávovary, které milují design

 

Nejen ta nejlepší káva je doménou kávovarů JURA. Chlubí se rovněž dokonalým a moderním designem, který sklízí úspěchy i v rámci tak prestižní ceny, jakou je Red Dot Design Award. Touto cenou byl oceněn například model JURA E8 Dark Inox nebo model JURA E8.

 

27155NDk.jpg

 

JURA E8 v novém kabátu

 

JURA E8 je historicky nejúspěšnějším modelem značky. V modelu JURA E8 Dark Inox a JURA E8 Platinum dostal nový kabát i nové funkce. Tou nejúžasnější je funkce One Touch, díky které si lze všechny nápoje připravit stisknutím jednoho tlačítka. Dalšími novými funkcemi jsou unikátní intuitivní programy čištění i inteligentní vodní systém, díky kterému není nutné kávovar odvápňovat.

 

Nové modely JURA E8 mají nově trysku na jemnou mléčnou pěnu, která připraví naprosto profesionální cappuccino konečně i v domácích podmínkách. Snadno si připravíte i espresso macchiato a espresso dippio.

 

Novinkou je i správně ohřátá horká voda na zelený čaj.

 

Zpracovala: Placla

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se v PANNĚ. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Alexandra je původně jménem řeckým. Původní podoba je mužská, Alexandros a jeho překlad zní: „ochránce mužů“. Alexandra je tedy v překladu „ochránkyně mužů“. V ČR je 7 068 nositelek tohoto chrabrého jména.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 15
  • 432
  • 23 269
  • 360 635
  • 2 419 189
  • 3 795
  • 28
  • 1 846
0 Shares
Share
Tweet