Cestování

S Pepou po krk v pivu. A se slevou

0 Shares

Na slevové portály jsme si už zvykli a jsou poměrně slušně vyhledávané. Protože v dnešní době, kdo by nechtěl slevu. My pro vás máme Pepu. Pepa nabízí slevy skutečně na leccos, ale nás zaujala romantika a odpočinek. Koupat se tři dny v pivu a kradmo usrkávat ze sprchy za pouhé tři tisíce není špatné. Nebo je libo jiné wellness záležitosti cenově příjemné? Podívejte se…

Pořád po tom prahnu a ještě jsem to neudělala.

A myslím, že to je špatně.

 

Člověk pracuje a hodně se snaží a poslední, co pak řeší je otázka odpočinku.

 

Asi nejsem jediná, kdo odkládá odpočinek, až udělá tohle a až se dodělá tady to. Pak to s relaxem vypadá tak, že vezmeme za vděk odpoledni na Šeberáku a nebo si už koupíme i dovolenou a polovinu jí strávíme přemýšlením nad prací.

 

Mockrát jsem chtěla strávit se svou polovičkou třeba tři dny někde, kde by se o nás někdo hezky postaral a kde bychom byli jeden pro druhého, daleko od povinností a utužovali si vztah.

 

Zrovna Wellness nabídky mě zajímají poslední dobou velmi, vedle destinací, které se mi ještě nepovedlo navštívit. Ty bych ráda viděla nejen z důvodu odpočinku, ale také obohacení duše a vědomostí.

 

Tady mám na mysli předně třeba Egypt, Mexiko, Řecko a podobně.

 

Přiznám, že wellness pobyt na tři dny v tuzemsku je momentálně mnohem dosažitelnější cíl, ačkoli od těch vyšších nijak neupouštím.

 

Nabídka od Pepy mě zaujala.

 

9741NmQ.jpg

 

Jedná se o slevový portál, kde lze najít slevy snad úplně na všechno. Rozhodně to stojí za podívání www.pepa.cz

 

Ale stejně….ty wellness pobyty…

 

Posuďte sami.

 

9737MjE.jpg

 

GOETHE

Líbí se mi hotel a líbí se mi, že to je místo přilepené na Mariánkách, kde je zpívající fontána, vlastní minerálka a překrásná příroda. Samotný hotel mi přijde za tu cenu na tři dny luxusní, polopenze potěší, vanu v pokoji vítám, internet přímo kvituji a osm lázeňských procedur k tomu je velmi zajímavý koktejl. Za tu cenu…


 

9738YmF.jpg

 

LOMNICA

Tohle je zase v Tatrách a v nabídce je vedle snídaně taky možnost parních lázní, které jsou třeba mě, mnohem příjemnější, než sauna. V životě jsem v Tatrách byla jen jednou, takže klidně bych se tam na šest dnů podívala znova. Představuji si procházku tatranskou přírodou a další příjemné věci. Jak se vlastně řekne slovensky veverka?? {#emotions_dlg.tongue-out}


 

 

9739MWM.jpg

 

PANSKÝ DŮM

No a předpokládám, že tenhle hotýlek a nabídka by potěšila moji polovici. I když já bych se klidně nechala vně hýčkat chmelovými bublinkami až do alejuja. Vnitřně pivu moc nedám, ale koupat se jako „paní sládková“, bych se skutečně chtěla. Celý pobyt i s pivním cachtáním je opatřen snídaněmi a dvěma gurmánskými večeřemi, z nichž jednou je pečené koleno.

 

To myslím, za cenu kolem 3000 na tři dny, není špatná věc.


 

Pochopitelně je v nabídce u Pepy wellness pobytů mnohem víc, stačí se podívat, ale já vybrala místa, která se líbí mě.

 

Ne, že bych neuvítala, kdyby mi „NĚKDO“ něco podobného nabídl třeba k narozeninám.  (Tome Smoke)

 

 

9740NTR.pngNo a tady to je Pepa a má i další vypečené slevy.

 

Michaela Kudláčková, redakce a


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Pepa.cz

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x