Komerce

Jak si necháte zvěčnit svůj Den D aneb svatební fotograf

0 Shares

Někdo touží po obrovské a velkolepé svatbě, další upřednostňuje oddání v okruhu svědků, rodiny a několika přátel. Volba je jenom na vás. Jedno však mají obě dvě možnosti společné. V každém případě bude zapotřebí svatební fotograf.

 

28193ZGU.jpg

 

Vzpomínky v mysli časem vyblednou, na fotografiích však zůstávají věčně. Tedy aspoň za předpokladu, že si ty nejpovedenější snímky necháte vyvolat, nebo rovnou zpracovat do hezké knihy. Svatební video či fotografie na DVD jsou sice fajn, ale v papírové podobě mají větší kouzlo.

 

Jak vybrat fotografa? Podle stylu jeho fotek

 

Žijete-li na malé vesnici, možná až takový výběr mít nebudete. Jenže například výběr svatebního fotografa Praha je docela komplikovaný, jelikož člověk vůbec netuší, kdo je vlastně ten nejlepší?

 

Nejlepší není jen jeden. Každému totiž vyhovuje něco jiného. Proto se v prvé řadě podívejte na nějaké svatební snímky daného fotografa a zhodnoťte, jestli se vám líbí. Dýchá z nich ta správná atmosféra? Cítíte z nich štěstí a lásku? Líbí se vám kompozice? Chtěli byste takové fotky? Výborně, pak je vybráno.

 

28194YjE.jpg

 

Chce to více než jen nafocení obřadu a hostiny

 

U obřadu a hostiny by měl být fotograf rozhodně přítomný. Kromě toho si s ním ovšem domluvte i soukromé focení někde v přírodě, na zámku či jiném hezkém místě v okolí. Většinou se to dělá tak, že novomanželé na hodinku zmiznou z hostiny. Déle toto samostatné focení opravdu netrvá, ovšem vznikají při něm ty nejhezčí snímky.

 

28192MDZ.jpg

 

Na závěr ještě připomeneme to, o čem jsme mluvili už zpočátku. Rozhodně se nespokojte s fotkami, které dostanete na DVD či jinak v elektronické podobě. Chtějte je držet fyzicky v ruce, nebo rovnou zpracovat do knihy či obrazu.

 

A ještě jedna věc. Nevybírejte si fotografa, jemuž bude zpracování snímků trvat měsíc. Například fotograf Martin Fiala je schopný první fotky dodat již do pěti dnů.

 

To je tedy ten pravý svatební fotograf Praha!

 

Zpracoval: Václav Bartoš 

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com