Výstřižek
Komerce

Dopřejte svým dětem kvalitní a praktické české oblečení

0 Shares

Záplava značek, obchodů, e-shopů, střihů a materiálů. Tak by se dala shrnout nabídka dětské módy, která na rodiče útočí odevšud. Ne vždy se však kvalita skrývá nevyhnutně jen za zvučnou značkou, která vráží sta tisíce do svého marketingu, aby nás o tom přesvědčila. Jak se říká, pod svícnem bývá největší tma, a možná proto ještě pořád dost dobře nevidíme, že kvalitní a precizně zpracované oblečení máme vlastně přímo pod nosem.

Když je kaluž největší výzvou…

Zná to snad každá máma, která má doma caparty předškolního věku. Pobyt v mateřince je skvělý, ovšem pro dětské oblečení a maminčiny nervy často představuje pořádný zápřah. Děti jsou prostě děti, nehledí, kam vlítnou, kaluž je výzva a z dírky, kterou si pořídily na koleni, si hlavu vůbec nedělají. Pro maminky je to ale neustále se opakující očistec, který se ovšem alespoň díky některým kvalitním kouskům oblečení stává snesitelnějším. Člověk velice rychlé zjistí, že paráda musí ustoupit praktičnosti, avšak není nutné se pěkné módy úplně vzdát. A to i díky českým značkám, které v posledních letech prudce nabírají na popularitě. Takové dětské mikiny jsou základem každého šatníku. Mohou být klidně trendy, ale hlavně kvalitní.

pp761 foto17 soupravy09 1 1 382574

Hezky česky, kvalitně a prakticky

Díky dobrým nápadům a odvaze pustit se do podnikání, se na trhu objevuje pořád víc ryze českých obchodů s dětským oblečením, které jsou inspirovány právě zkušenostmi maminek. Ty totiž moc dobře ví, že „vystajlované“, dokonale barevně sladěné dítko ve značkových botičkách není příliš „terén friendly“. Při vyzvedávání ze školky si svého malého krasavce pod nánosem bláta a šmouh stěží identifikují. Volí proto mnohem praktičtější dětské oblečení, jako je třeba flísová mikina, které veškeré venkovní aktivity zvládá velice dobře. Díky kvalitním materiálům, odolávajícím nečistotám i vlhkosti, se může dítko věnovat skákání do louží bez obav, že mamince zase vylítne tlak. Dětské softshellové kalhoty jsou na to jako stvořené a v kombinaci s mikinou vytvoří krásný komplet. Dětské softshellové bundy samozřejmě nesmí chybět.

pp759 detsky kabat fleecovy modry 1 1 33668

pp674 piratsky satek ruzovy2 1 1 498624

Široká nabídka, rychlé dodání

Na rozdíl od některých zahraničních obchodů mají ty české naprostou většinu nabízeného zboží skladem. A je radost sledovat, jak se jejich sortiment rozšiřuje na vše potřebné. V nabídce lze nalézt třeba krásná dětská pyžama, roztomilé lacláče nebo šátky na hlavu.

Stačí si jen vybrat. Další příjemnou přidanou hodnotou je, že vše šijí české švadleny a materiály jsou až na výjimky rovněž z české produkce.

A jak jste na tom vy?

Rozčilujete se pokaždé, když vyzvedáváte potomka ze školky, nebo už jste také objevili kouzlo kvalitních českých kousků?

Zpracovala: Placla

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
0
Would love your thoughts, please comment.x