dětské hodinky s GPSan
Komerce

Dětské hodinky s GPS jsou vhodné nejen pro odpoledne na hřišti

22 Shares

Naši nejmenší jsou bohužel hodně zranitelní a je pravdou, že řadě úrazů a problémů určitě lze předcházet. Děti ale vůbec nemají rády, když je někdo hlídá a kontroluje, cítí se totiž nejen před kamarády trochu trapně.

Nenápadná kontrola bude mnohem efektivnější a naštěstí dnes máme i kvalitní elektroniku, která se o to s přehledem postará. Žádný mobil, ale hodinky – s mnoha různými možnostmi, díky nimž se zaručeně neztratí, a ještě si budou připadat jako opravdoví tajní agenti.

hodinky krabicka

Celodenní nošení nebude nejmenším problémem

Budou je mít na ruce nejen ve škole, ale i při odpoledních hrách nebo procházkách. Zkrátka po celý den, dětské hodinky s GPS totiž dovedou být na jedno nabití v pohotovostním režimu opravdu dlouho (většina modelů dokonce až 100 hodin, tedy více než čtyři dny). Jsou opravdu lehké jako pírko, hmotnost 35 gramů znamená jediné – nezačnou vadit ani dětem na prvním stupni ZŠ, možná je v zápalu hry ani nebudou cítit na ruce.

Pak už stačí jen, aby si budoucí nositel vybral i barevný odstín a můžete jej klidně pustit na hřiště na druhý konec města. Díky mobilní aplikaci můžete mít děti pod dozorem prakticky neustále, GPS jejich lokaci zaměří s přesností na pět metrů. Pokud se ocitnou v ohrožení, stačí stisknout SOS tlačítko a okamžitě vás tak upozornit na hrozící problémy.

Můžete si zavolat, dotykové ovládání hraje prim

Dětské hodinky s GPS lokátorem umí ještě mnohem více – kromě elegantního dotykového displeje si s nimi totiž lze i zavolat a případně poslat zprávu nebo fotografii. Mohou posloužit jako osvětlení při hledání klíčů před vchodem, fungují také jako krokoměr a monitorují kvalitu spánku, takže je děti nemusí sundávat ani během nočního snění.

hodinky zapesti

hodinky zapesti

Stačí jen stáhnout mobilní aplikaci a můžete si s dítětem snadno zavolat, není to skvělé?

Další užitečnou elektroniku naleznete na eshopu cel-tec.cz

Zpracováno: mevia.cz

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
0
Would love your thoughts, please comment.x