Detail příspěvku: Móda na podzim. Co nás letos zahřeje?

Móda na podzim. Co nás letos zahřeje?

autor: | Zář 8, 2011 | Móda | 0 komentářů

Návštěvy: 58

Tak a je to tady. Ráno jsem se probudila a byla mi zima. Létu už odzvonilo a víc, jak půl roku budu teď trávit s husí kůží a třepavkou ze zimnice. Šatičky a topy pomalu a jistě putují na dno šatníku, a já už si dělám u zrcadla módní přehlídku ve svetrech. I když se tento víkend ještě zahřeme, už asi pomalu nastal ten správný čas monitorovat módní trendy na podzim. Tak jdeme na to…

Rock ´n´roll

Přes léto jsme schovávaly své Rockové já. Byly jsme za hodné holčičky, ale už je na čase vytáhnout drápky a hlavně kovové pyramidy.

 

Okovaná kůže je zpátky a s tím i mejdany do ranních hodin. Takže už se nemusíte bát vyrazit do ulic v kožených kalhotách, kabelkou s řetízky, okovanými střevíčky a okovaným páskem. V každé z nás je přece kus rockerky, tak dejte průchod tomuto svému já, letos na podzim máte zase zelenou.

 

Jako tvrdá rockerka budete působit sexy a o to především v podzimní módě jde. Letos se prostě obléká sex a zase sex. Jenom si dejte pozor aby jste to s tím řáděním nepřehnaly. Méně je někdy více, a tak je nejlepší rockový styl zkombinovat z méně výrazným topem, či pánskou bílou košilí. Nemusíte přece dát hned všanc své po létě krásně opálené tělo. Všichni přece milují to vzrušení z rozbalování dárků.Wink

 

Kožíšky a kožešiny

Co nás nejvíc zahřeje? Jedině něco huňatého a chlupatého. Vaši kočku či psa si na sebe vezmete asi těžko, ale díky umělým materiálům už je, ani jiná zvířátka, z kůže stahovat nemusíme.

 

Podzimu opět vévodí huňaté vestičky, svetry, či doplňky všeho druhu. A samozřejmě i tady platí pravidlo, že nic se nemá přehánět. Na podzim ještě přece jen není až taková zima a jedna chlupatá věc nás dokonale zahřeje, a přitom i posune na žebříčku módního nebe. Tak, kdo zahálel loni, šup do obchodu a letos si alespoň jeden kousek pořiďte.

 

1179NzJ.jpg

Kůže a lesk

Občas se prostě každá z nás chce blýsknout a být v davu nepřehlédnutelná. Podzimní móda tomu nahrává, jelikož si spousta návrhářů doma pohrála s metalickými materiály. A z jejich hrátek vyšly vcelku zajímavé, skoro až kosmické modely. Metalicky stříbrná a lesklá kůže přitom všemu vévodí. Že už to tady jednou bylo? No, alespoň nás ty nákupy nezruinují.

 

1181Yzk.jpg

Červený šátečku kolem se toč…

Pardón, trochu jsem si musela zapět při prohlížení nových podzimních kolekcí. Záplava červené barvy na přehlídkových molech je naprosto nepřehlédnutelná a vše, co je červené bude letos prostě in.

 

Jaký odstín této barvy zvolíte je jen na Vás. Takže, až se budete červenat při lichotkách od svého Pana božského, můžete se vymluvit, že je to vlastně součást vašeho outfitu.

 

Geometrie

Že už Vám dávno tento matematický obor nic neříká? Tak letos na podzim začne…Nebojte, nebudu vás nutit k nákupu učebnic matematiky pro ZŠ.

 

Stačí zaskočit do nejbližšího butiku a vybrat si alespoň jeden kousek s geometrickým vzorem.

Výhodou je, že se pak vaše děti mohou geometrii učit, kdykoliv si společně vyrazíte třeba na nákupy.

 

 

On je žena1182NzY.jpg

Pánský styl nás prostě stále baví. Je sexy a sluší snad každé z nás. Letos jsou ale přece jen modely lichotivější k ženské postavě, takže v dlouhých širokých kalhotech do pasu a bílé pánské košili budete vypadat jako filmová hvězda z třicátých let.

 

Klasikou je barevná kombinace černé a bílé, ale nebojte se ani šedivé, či temně fialové. Uvidíte, že si ostudu určitě nikde neutrhnete.

 

Holínky

Podle mě to byl nejlepší nápad, který kdy návrháři měli. Udělat z obyčejných holínek módní záležitost. Na deštivé podzimní počasí je to ta nejideálnější obuv,a přitom je pohodlná a slušivá. Samozřejmě ale nemůžete nosit ty, ve kterých na chatě okopáváte záhonky.

 

Stačí se porozhlédnout a vybrat si od bláznivě barevných, až po střízlivě elegantní.  Dnes už se vaší fantazii meze nekladou. Tady platí, že ať máte jakékoliv holínky, tak jste prostě in.

 

Takže dámy, přestaňme se bát podzimu a zahřejme se pocitem, že v ulicích letos budeme zářit v těch nej,nej,nej modelech…

 

Hodně štěstí s výběrem toho pravého outfitu pro vás, a pokud byste chtěly s čímkoliv poradit, stačí se zeptat.

 

Andrea


[sexy_author_bio]


Foto: modefashionwinter-free.com

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se v BLÍŽENCÍCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Petr má mamku Řekyni, která byla „pétrá”. To v překladu znamená „skála”. Babičkou jí ale ještě bylo aramejské slovo „képhá” se stejným významem. Petr je tedy jméno s velice starými kořeny a silným významem. „Skálopevný”, „nezdolný“ … to je Petr. A takových skalních masívů máme v ČR úctyhodných 272894.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Evropský den obětí.
Den sesterství.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 21
  • 344
  • 49 310
  • 388 551
  • 2 379 185
  • 3 789
  • 28
  • 1 836
0 Shares
Share
Tweet