Detail příspěvku: Proč si kupovat sušičku?

Proč si kupovat sušičku?

autor: | Pro 3, 2017 | Dům a Byt | 0 komentářů

Views: 85

Možná se pořád divíte, proč jsou v současné době tak oblíbené sušičky. Vždyť prádlo stejně dobře uschne na sušáku nebo na prádelní šňůře. Další přístroj, který akorát zabírá hodně místa a plýtvá penězi. Pojďme si vyvrátit mýty o tomto domácím spotřebiči a zjistit, jaké jsou jeho výhody.

Typy sušiček

Napřed si řekneme, mezi jakými typy lze volit. První z nich jsou s parní funkcí, která kromě usušení prádla ho dokáže i vyžehlit. Není nutností dávat do ní vyprané a ještě mokré prádlo. Díky parní funkci u oblečení lze odstranit i jen nepříjemný zápach. Druhým typem je zařízení s tepelným čerpadlem. Ta funguje na principu sušení za pomoci teplého vzduchu, je tedy méně energeticky náročná.

 

25322YWQ.jpg

 

Vybírat správný spotřebič není jednoduché, pokud dané problematice nerozumíte. Obchody jen vychvalují své zboží, které je tedy to nejlepší? Nejvíce se dozvíte od ostatních nakupujících. Podívejte se na užitečné spotřebitelské testy

 

Nechci být otrokem

Jaké výhody má používání sušičky? Tak předně nemusíte stále stát u žehlícího prkna a věšáku. Uspoříte tím spoustu času a nervů. Máte doma alergické dítě či příbuzného s citlivou pokožkou? Běžné vyprání může vyvolat alergickou reakci, díky vysušení již nehrozí. Sušička navíc změkčuje oblečení, nebude tolik drsné a jeho nošení se stane příjemnější. Zbavíte se přebytečné chemie, která vašemu tělu neprospívá.

 

Speciální programy

Sušičky nemají přehnané nároky na místo, nestísní vám vaše bydlení. Většinou jsou totiž kombinované s pračkou, tudíž nejsou náročné na prostor. Kromě toho disponují i speciálními programy, z nichž se hodí uvést funkci odloženého startu. Kdy přesně proces začne, si nastavíte na displeji. Elektronika je sice citlivá, ale není třeba se bát, že by ji neustálý provoz poškodil. Stejně tak LED osvětlení uvnitř bubnu, abyste dobře viděli všechny kusy prádla.

 

25323NTR.jpg

 

Už jste moudřejší? Kromě spotřebičů je však třeba nechat si poradit ve spoustě oborech.

 

Pročtěte si recenze elektroniky, kde zjistíte, podle čeho vybrat mobil nebo hodinky.

 

Zpracovala: Silvie Dluhošová


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve VODNÁŘI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Ferdinand je starogermánského původu. Jeho základ nalezneme u jména Fridunant, což se překládá jako „ten, který se připravuje k jízdě“. Ferdinand je tak pozdější, lépe vyslovitelná varianta. Jde vlastně o zjednodušeného Fridunanta. A je to logické, vždyť zkuste vyslovit Fridunant… to je Ferdinand lepší. A takových máme v ČR 1658.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 225
  • 353
  • 37 789
  • 359 795
  • 2 462 371
  • 3 795
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet