Dům a Byt

Proč si kupovat sušičku?

0 Shares

Možná se pořád divíte, proč jsou v současné době tak oblíbené sušičky. Vždyť prádlo stejně dobře uschne na sušáku nebo na prádelní šňůře. Další přístroj, který akorát zabírá hodně místa a plýtvá penězi. Pojďme si vyvrátit mýty o tomto domácím spotřebiči a zjistit, jaké jsou jeho výhody.

Typy sušiček

Napřed si řekneme, mezi jakými typy lze volit. První z nich jsou s parní funkcí, která kromě usušení prádla ho dokáže i vyžehlit. Není nutností dávat do ní vyprané a ještě mokré prádlo. Díky parní funkci u oblečení lze odstranit i jen nepříjemný zápach. Druhým typem je zařízení s tepelným čerpadlem. Ta funguje na principu sušení za pomoci teplého vzduchu, je tedy méně energeticky náročná.

 

25322YWQ.jpg

 

Vybírat správný spotřebič není jednoduché, pokud dané problematice nerozumíte. Obchody jen vychvalují své zboží, které je tedy to nejlepší? Nejvíce se dozvíte od ostatních nakupujících. Podívejte se na užitečné spotřebitelské testy

 

Nechci být otrokem

Jaké výhody má používání sušičky? Tak předně nemusíte stále stát u žehlícího prkna a věšáku. Uspoříte tím spoustu času a nervů. Máte doma alergické dítě či příbuzného s citlivou pokožkou? Běžné vyprání může vyvolat alergickou reakci, díky vysušení již nehrozí. Sušička navíc změkčuje oblečení, nebude tolik drsné a jeho nošení se stane příjemnější. Zbavíte se přebytečné chemie, která vašemu tělu neprospívá.

 

Speciální programy

Sušičky nemají přehnané nároky na místo, nestísní vám vaše bydlení. Většinou jsou totiž kombinované s pračkou, tudíž nejsou náročné na prostor. Kromě toho disponují i speciálními programy, z nichž se hodí uvést funkci odloženého startu. Kdy přesně proces začne, si nastavíte na displeji. Elektronika je sice citlivá, ale není třeba se bát, že by ji neustálý provoz poškodil. Stejně tak LED osvětlení uvnitř bubnu, abyste dobře viděli všechny kusy prádla.

 

25323NTR.jpg

 

Už jste moudřejší? Kromě spotřebičů je však třeba nechat si poradit ve spoustě oborech.

 

Pročtěte si recenze elektroniky, kde zjistíte, podle čeho vybrat mobil nebo hodinky.

 

Zpracovala: Silvie Dluhošová


Redakce Popelky vznikly 14.7.2011
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com