Zažíváte stereotyp v posteli? Pořiďte si hračky pro dospělé

autor: | Dub 19, 2022 | Komerce, Tělo, Vztahy | 0 komentářů

Views: 130

Partnerský život není vždy jen procházkou v růžové zahradě, nýbrž má i své stinné stránky v podobě občasného stereotypu. Ten vystrkuje své růžky především v dlouholetém souznění, přičemž je velmi výrazný i v intimní oblasti vašich životů. Chcete-li mít zdravý a spokojený vztah, musíte neustále vymýšlet něco nového. Už jste zkusili hračky pro dospělé?

Dnes to dělá již naprosto každý

Dnešní doba má jednu velkou výhodu v podobě větší otevřenosti lidí během společných hrátek. Lidé už se tolik nebojí projevovat své touhy a přání, stejně jako si je posléze se svou drahou polovičkou zkoušet. Věřte nám, že dnes má nějaké erotické zboží téměř každý. Ať už se bavíme o jednotlivcích, starých, mladých či párech.

Potýkáte-li se tedy s přicházejícím stereotypem v posteli, určitě zkuste s vaší láskou probrat možnost zakoupení nějaké erotické pomůcky. Ze začátku se může klidně jednat jen o lubrikační gel, venušiny kuličky či třeba stimulátor klitorisu. Zvlášť poslední jmenovaná varianta je velmi populární jak pro samotné ženy, tak pro párové hrátky. Dobrým nápadem je také malé vibrační vajíčko, které vás překvapí svými schopnostmi.

vypr

Kde nakoupit diskrétně?

Samozřejmostí u takového druhu zboží je diskrétní dodání. S tímto faktem plně počítá známý obchod se stránkami notino.cz, jenž má v nabídce pestrou škálu pomůcek pro dospělé. Pokud tedy chcete zažít vzrušení, zatočit se stereotypem nebo jen zkrátka vyzkoušet něco nového, určitě se podívejte na nabídku zmíněného prodejce.

Kupujete-li hračky do páru, nezapomeňte společný výběr probrat ve dvou. Taková diskuze se nejlépe provádí v situacích, když jste oba uvolnění, máte dobrou náladu a trávíte zrovna spolu pěkný večer. Nebojte se vyjádřit svá přání a touhy, jelikož komunikace je naprostým základem spokojenosti.

Zpracovala: Placla

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
faces an.jpg1

Obličejová slepota

 

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna je v Úplňku Co to znamená?
a nachází se ve VODNÁŘI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Krásné a Kristovou láskou nabité jméno Magdaléna pochází z hebrejštiny. Znamená „žena z Magdaly“, původně „magdalská“. To proto, že Magdala bývalo starověké město v Izraeli, dnes Migdal. Původní význam aramejského slova „magdala“, podle kterého vznikl název města, je „ vysoká věž“. V ČR máme 4990 Magdalén a 11116 Magdalen.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 28
  • 279
  • 13 493
  • 333 432
  • 2 490 913
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet