Komerce

Ozvláštněte si vztah sexuálními pomůckami

0 Shares

V okamžiku, kdy do ložnice zavítá stereotyp, začnete koketovat s myšlenkou, že si pořídíte milence. Bohužel, často se pak jedná o definitivní konec vztahu, což by však byla škoda, nemyslíte? Spíše se zaměřte, jak ozvláštnit milostný vztah. 

27623Njk.png

 

Jestliže vás nenapadá, čím nabourat stereotyp v posteli, podívejte se do nabídky sexshopů, kde najdete celou řadu způsobů, jak okořenit intimní život. V následujících řádcích vám představíme ty nejzajímavější, s nimiž je vzrušení zaručeno.

 

Pokud se řeknou erotické hračky, každý si představí něco jiného. Zatímco ženu napadne jako první vibrátor, muže zase nějaké erotické spodní prádlo, do něhož se obleče jeho drahá polovička. Co člověk, to jiná fantazie a představivost.

 

Vibrátor i pro hrátky ve dvou

Jestliže si myslíte, že vibrátor slouží pouze k masturbaci, potom jste na omylu, neboť ho bez problémů použijete i při milování s partnerem. Internet je plný inspirace, klidně se můžete podívat na nějaké filmy pro dospělé, kde najdete více než dost ukázek, jak můžete využít vibrátor ve dvou. Třeba ho dejte do rukou vašeho partnera, aby vás s ním uspokojil. Zvládne to?

 

Španělské mušky zvýší libido

Připadá vám, že partner po vás netouží stejně jako dříve? Zkuste zvýšit jeho vášeň. Pořiďte španělské mušky, díky nimž vás čeká noc plná vášní, několikanásobných orgasmů a nekonečného chtíče. Španělské mušky slouží k povzbuzení sexuálního vzrušení a libida.

 

27625N2E.jpg

 

Erotická hra pro navození romantické atmosféry

Začněte zlehka. Co takhle erotická hra? Zkoušeli jste ji někdy hrát? Oblibě se těší například hra zvaná Růžový robertek, v němž si vyzkoušíte používání jednotlivých erotických pomůcek. Jakmile se tedy naučíte s partnerem používání těchto hračiček ve virtuálním světě, můžete jít společně do ložnice a pustit se do experimentování v realitě. Všimněte si, jak se na vás bude partner dívat, když budete erotickou hru zkoušet. Určitě si v hlavě představí, jak by danou pomůcku testoval na vás.

 

27624MTY.jpg

 

 

 

Anální kolík dávno není tabu

Pro někoho citlivé téma, pro někoho neopakovatelné vzrušení. I tak jsou dávno pryč doby, kdy byl anální sex tabu. Stále častěji se o něm mluví. Spousta mužů po análním sexu touží, ale je důležité, abyste se na něj dobře připravila. Potřebovat budete kvalitní lubrikační gel, stejně tak se musíte dokonale uvolnit. Prvně klidně vyzkoušejte anální kolík, jejž si můžete aplikovat například i při klasickém milování, a tím zvýšit sexuální požitek.

 

Pokud se stydíte jít do kamenného sexshopu, nabízí se vám internetový. Jedním z nejoblíbenějších u nás je RůžovýSlon.cz, kde seženete vše, na co si jen vzpomenete.

 

Podívejte se také na facebookové či intagramové stránky sexshopu, kde na vás čekají užitečné tipy a novinky.

 

Zpracovala: Placla

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com