Každá je uvnitř subinka (?)

autor: | Led 29, 2016 | Vztahy | 0 komentářů

Views: 1783

Ačkoli mi tenhle výrok přijde tak, jak je postavený, trochu sebestředný, v zásadě spíš souhlasím. Alespoň na procenta. Jak moc doslova to autor myslí nevím, ale je fakt, že pokud se bavíme, a to je třeba ihned vysvětlit o sexuálním postoji, existuje statistika, která říká, že sexuálně dominantních žen jsou pouhé 3%. Ostatní mají více, či méně raději v posteli „samce“.

Jen chviličku čísla…

 • Neuvěřitelných 98% procent dotázaných žen si raději umí představit, že jsou svým partnerem přivázány k posteli a divoce …tento…, než by přijaly myšlenku, že to bude obráceně.
 • 71% žen by to rádo zkusilo, protože jim to přijde zajímavé.
 • 62% to už zkusilo.
 • A pozor … 31% to občas i vyžaduje…
 • Zhruba dvaceti procentům TO jinak ani nejde.

Dál statistika nevede, ale mluví docela jasně.

Čísla se pak velice liší, podle národnosti a hodně se liší co do víry, vyznání a podobně.

My jsme ale v Čechách, tak se budeme bavit o nás, českých manželkách a milenkách a českých samcích.

Pochopitelně existuje snad i stupnice, na kterou by se dala posadit míra sexuální submisivity žen, protože to, že mi někdo zaváže oči, nebo šátkem ruce k pelesti, je trochu něco jiného, než když mě zřeže jako psa, počastuje vulgarismy, a v rámci té taškařice se mnou vytře schody, když mě při tom bude držet za vlasy.

Ovšem jsou i takové, které si to bez výprasku, nebo výraziva, za které by se ne nestyděl ani chovanec třetí nápravné skupiny, ani neužijí.

A jsou muži, kterým se bez pocitu absolutní nadvlády a absolutního až degradačního postavení partnerky při sexu ani nepostaví.

Faktu, že to tak je a že to je, v určité, různorodé míře co to vnímání žen a mužů tak běžné, se souhrnně často říká prvobytně pospolný atavismus.

Osobně zastávám názor, že co se děje za zdmi ložnice, je-li to oboustranně dobrovolné, je v pořádku.

Tedy má-li to někdo postavené tak, že prožije hormonální erupci teprve tehdy, když se u toho bude také vyměšovat, nebo kapat voskem, případně cokoli kdekoli propichovat a podobně, proč ne.

Při hře na subíky a dominanty vyzkoušejte různé pomůcky pro BDSM. Od těch přes něžné sado maso jako jsou šátky na oči, lechtátka a ozdobná pouta, až po biče, skřipce a pranýře používané pro tvrdé praktiky.

Nevěřili byste, jak vynalézavá byla příroda, když nadělila člověku sexuální odchylky.

Je to o dohodě, o míře tolerance, o mantinelech protějšku a hlavně o lásce.

A jsme u toho, co je rozhodně mnohem důležitější, než to, jak moc je partner ujetý.

I sebevětší láska totiž může být rázem v tahu, pokud se ve jménu jí, neřku-li ve strachu, že milovanou bytost ztratíme, člověk nutí do něčeho, co se tluče s jeho bytostí, mírou tolerance, prahu bolesti, jednoduše, přes co se lze ještě přenést.

Tedy ano, vyhovme, ale pouze do té míry, do jaké se s tím umíme srovnat také jaksi v „civilu“.

Chodit potom týden a mít v těle jako po otravě sarinem, nebýt schopna se s něčím, co jsem udělala v noci, srovnat ani ve dne, vodit dítě do školky a mít psotník, když se cizí tatínek zeptá kolik je hodin, mít břichabol, když se ozvou klíče v zámku, a pak to za 14 dnů udělat znova, protože „on to tak prostě má rád“, je ŠPATNĚ!

A je to špatně z obou stran.

Budeme se bavit o preferencích, které po obecně rovině už neřadíme mezi standard, ačkoli i to je, jak víme, individuální.

Strana, která vyhoví.

Kupodivu na té je velice málo povinností, ale nějaké přece.

Je potřeba odlišit civilní život od sexuálního a to pečlivě.

To, co děláme, v tomto případě, k čemu svolíme v noci, nesmíme přenášet do běžného každodenního partnerského života.

Jinými slovy, jsme – li u žen…

Předně pokud se vám svěří, je to od něho často hodně rizikové gesto.

Neví, jak zaregujete, mnohdy je mu to hloupé, může dlouho sbírat odvahu a hledat slova.

I když ho odmítnete, není na místě reagovat jakkoli extrémně.

Odpusťte si rozebírání, mentorování a rozhodně v téhle chvíli i smích

Myslí to vážně a de facto se před vás staví jako někdo, v tu chvíli značně zranitelný.

Vlastně můžete být ráda, že má ve vás tolik důvěry, že se svěřil.

I když z vaší strany nebude možné vyhovět nebo sdílet, oceňte, že vám o tom řekl.

Pokud bude odpověď kladná… 

Neměl by být ve vašich očích ten úchyl, když spolu nakupujete, když je nedělní oběd s rodiči, když jdete do kina, když ho posíláte na nákup.

Tedy nemůžete k němu přistupovat jako k někomu, kdo vás pár hodin před tím počůral, nebo na vás vyplýtval všechny vulgarismy, kterými čeština disponuje.

A musíte si odpustit poznámky, které by v civilním životě pro něho byly namnoze velice bolestivé a ponižující, nepatřičné, dehonestující.

Rozumný člověk si je totiž své „jinosti“ vědom a také ji nepokládá třeba za běžnou. Jen si prostě neumí pomoct.

Šla jste do toho a má to svá pravidla. Mantinel je váš…vycházíme z toho, že to nemusíte dělat.

Mnohem hůř je na tom, ten, komu je vyhověno.

Má totiž těch povinností víc.

Ona by nikdy neměla nabýt dojmu, že je pro vás k.rva a šlapka a mrcha i v momentě, kdy se ptá, jak bylo v práci, když vám vyčte, že jste zapomněl koupit chleba, ačkoli tam byl napsaný…

budete se muset srovnat s tím, že to, co ona podstupuje, třeba ani není její preference, ale do určité míry jí to nevadí, nebo to prostě pro ni není bytostně nepřijatelné, ale třeba se v tom vůbec nevyžívá.

Že bude existovat možná větší procento těch, které by tohle pro vás nikdy neudělaly.

míra ohledu ať chcete nebo ne, bude muset být větší, než kterou své ženě nabízí Franta Vomáčka od vedle z kanceláře. Ten si ale zase možná zdaleka v té posteli neužije tak, jako vy, protože vy jste potkal ji.

fakt, že akceptovala vaší, řekněme zálibu, že pochopila, jak vám je, že vám chce vyjít vstříc, abyste měl radost, že je ochotná tohle s vámi sdílet, není často vůbec samozřejmé a je třeba si to uvědomovat pořád.

Měla by mít v „civilu” jistotu, že jste kupříkladu hrubý pouze v posteli a v rámci hry. A že tahle hra, ihned po aktu končí.

 • Že si jí jako ženy, člověka, vážíte.

 

 • Že jí milujete (možná o to víc!)

 

 • Že se vám líbí (mezi hnusné mrchy se zařadila dobrovolně jen v rámci aktu, který je pro vás eroticky vzrušující)

 

 • Že potřebuje pohladit, projevit pozornost, něhu, lásku (vzdává se jí v posteli kvůli vám. V civilu je to žena jako každá jiná – vlastně ne, je to žena, která vás pochopila a třeba se dost obětuje).

 

Ona by prostě měla vědět, že tohle všechno víte.

Ona nemusí. Ona chce.

A chce proto, že vás má ráda. (pro Vomáčku by to patrně nedělala).

S/M – BDSM

Ženy

Nikdy si nenechte ubližovat víc, než s čím se umíte srovnat i „v civilu“!

Míra bolesti se dá i přihrát, jemu na tom nezáleží, jde jen o pocit. (s kovaným sadistou není život v „civilu“ ani moc možný)

Muži

Nikdy s ní v civilu nejednejte jako při sexu.

Bohužel budete muset být „v civilu“ i mnohem pozornější a něžnější, nežli druzí.

Piss

Ženy

Nedělejte to, pokud vám „v civilu“ pohled na něho, když jde na záchod, evokuje „noční hru“. (pokud vás to i v tomto případě vzrušuje, pak je to v pohodě a gratuluji.)

Muži

Nikdy jí do toho nenuťte, ani psíma očima, protože tohle je hodně citlivý model. Tedy pokud s ní chcete zůstat.

Fetish

Ženy

V zásadě je tohle poměrně mírná forma, od bot, přes podvazky až k plynové masce. Jestliže nechytáte „v civilu“ záchvat smíchu když on uklízí botník, je to v pohodě.

Muži

Přijde na předmět, ale určitě jí nenuťte nosit ty podvazky i do práce. Jednak to není pohodlné, jednak by mohla myslet, že jste k tomu ještě kandaulista, a jednak i tohle je model, který začíná a končí ve vaší ložnici!

Kandaulismus

Věnuji mu samostatný článek, protože by to bylo hodně dlouhé, a protože, ač se budete divit, tuhle úchylku má v určité formě téměř každý. Jak ženy, tak i muži.

Jenom level se liší a levelů je hodně.

Voyeur

Ženy

Pokud se jedná o formu „auto“, tedy partnera vzrušuje, jak vy cokoli sama děláte, pak je to vcelku dobře snesitelné. (měl by se pak ale o vás nějak také „postarat“).

Muži

Nezapomeňte, že ona z toho, že se vy koukáte patrně nic moc nemá a vyvrcholení je příjemné i pro ženy. Odpusťe si komentář “tak a teď taky něco pro tebe” a podobně. Většinou na to fakt není zvědavá. 

Někdy je ale tahle sexuální záliba (pro někoho bohužel jediná možná k dosažení vyvrcholení, pro někoho podpůrná) spojená právě s třetím levelem kandaulismu.

A to už pro partnera či partnerku není legrace.

De facto, známe kandaulismus od roku 700 před Kristem, čili poměrně dost dlouho. Král Kandaules, jinak také Myrsilos dal svou naprosto specifickou libůstkou jméno celé jedné rozsáhlé kategorii sexuálního chování.

O tom v pondělí.

 

 

Ať už je sexuální záliba, či nutnost, kterou pro partnera druhá strana podstupuje jakákoli, je velice důležité, je nezbytné, aby občas proběhlo milování zcela normálně, bez hry a opravdově.

 

S něhou, náklonností a velkou mírou lásky.

 

Je to obrovský držák, je to motivace a odměna, na kterou by se nemělo zapomínat.

 

Je to ocenění a projev úcty.

Vždyť často je zač být vděčný.

 

 

Hezký víkend všem!

 

Michaela Kudláčková


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Ilja je, ač se to nezdá, původem z hebrejštiny. Jeho původní podoba je Elí-jjáhu, což znamenalo „Bůj je můj pán“. Do Ruska, kde je obvyklejší, doputovalo jméno přes Řecko, kde znělo jako Elías a odsud pak v podobě Ijla i k nám. Význam mu ale zůstal stejný. „Bůh je můj pán“. V ČR je 591 nositelů tohoto zajímavého jména.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

 • 9
 • 256
 • 13 621
 • 333 615
 • 2 490 615
 • 3 798
 • 28
 • 1 860
0 Shares
Share
Tweet