David Deida: Cesta nespoutané ženy

autor: | Říj 4, 2013 | Vztahy | 0 komentářů

Views: 97

Název nové Deidovy knihy zní velmi divoce. Něha by se v ní ale dala krájet na rozkošné smyslné kousky… a mlsat a mlsat a DOKONALE SE ROZPLYNOUT! Možná mě maličko mrzí, že nebyl zachován doslovný překlad názvu originálu: Dear Lover („Drahé milence…“). Protože přesně takhle k vám David Deida mluví.

 

A to se vážně nechci nějak sentimentálně rozplývat, ale při četbě této knihy se vám čas od času zamží zrak a uplavete chtě nechtě na vlnách toho, co v nás autor chce vyvolat – „myslete si milé dámy o sobě, že jste naprosto dokonalé, láskyplné bohyně plné síly, něhy a lásky nejen k mužům, ale především samy k sobě. Myslete si to, prociťte to a buďte takové! A pak takové opravdu budete a bude to pocit ZNOVUZROZENÍ.

 

Tak takhle ve zkratce se mi ještě asi nikdy nepodařilo shrnout děj jedné knihy.

 

Jediný problém – otevřít se lásce

 

Možná už znáte předchozí Deidovy knihy, z nichž nejlepší je bezkonkurenčně Cesta pravého muže a Když jde o muže. Tady se možná nedozvíte něco naprosto převratného (kdo však tyto knihy nezná, tak bude snad až šokován!), ale způsob, jakým nám autor znovu opakuje známou a – ano, začínám si už myslet, že jedinou možnou pravdu – o energii vztahu mezi ženami a muži – je neuvěřitelný!
Dostane vás do transu…

 

„Jako svou milenku jsem si tě vybral z mnoha důvodů. Nejvíc však na mě působí přitažlivost, kterou cítím ke tvému ženskému srdci.“

 

Taky jste čekala, že nejvíc muže přitahuje tělo??? Já taky… Och, jak milé je vědět, že u pravých mužů to je JINAK. Ovšem, je jich málo… Pokračujeme dál, co ten imaginární dokonalý milenec ještě poví?

 

„Vážím si mnoha tvých vlastností, vážím si tvé inteligence, tvého smyslu pro humor a tvého vhledu a pochopení, ale toho všeho si vážím také u svých blízkých přátel, svých bratrů a sester, dokonce i u svých kolegů v práci.

 

Tvým darem speciálně pro mě je jedinečná kvalita ženské lásky, kterou nabízíš. Tvoje ženská podstata naplňuje můj život láskou, která je tak intimní a něžná, že se mé srdce otevírá, když tě zahlédnu. Chápu, že je toho na tobě mnohem více, ale spíše než jen moje přítelkyně jsi moje vyvolená milenka, protože rajské světlo tvé ženské podstaty naplňuje moje srdce a rozjasňuje můj svět krásou, inspirací a nekonečnou milostí hojnosti lásky.“

 

Žena podle Deidy nemusí být nutně tím předobrazem křehké víly a krásky, která pluje a tančí na křídlech rozkoše i při mytí nádobí (této činnosti tady autor říká také velmi krásně „oplachuješ mydlinky z nádobí“), ale můžete v sobě mít od přírody nebo vlivem svých životních zkušeností i více mužské podstaty. Není to špatně, jen se potom projevujete jinak a například sexuálně podléháte mužům, kteří věří vašemu vedení, vaší dominanci. Více ženské ženy pak roztají ve chvíli, kdy muž vyjádří touhu věřit jejich srdci, intuici, vášnivosti a čestnosti.

 

cesta nespoutane zeny2

cesta nespoutane zeny2

 

29 kapitol, u kterých vám budou stékat slzy po tvářích. U kterých si budete intenzivně uvědomovat své bolesti, ale hlavně, u kterých také pochopíte, že to není vaše chyba. Prožívání zranění, uzavírání se, užírání se, je naprosto normální, i když nezdravou, reakcí lidské ženské duše.

 

Zvedne vám sebevědomí?

 

A není to moc sluníčkové? První část knihy hladí a, pokud je vaše srdce jen trochu bolavé, zavřené a zraněné, je to doslova hojivý balzám. Také mohou narůstat pochyby, že všechno je moc ideální a o podobného muže prostě nelze v reálu zakopnout.  Druhá část knihy se ale nenápadně překlápí do reálných rad, do chvil, ve kterých pochopíte, jak takovou krásu, jako je láska, opravdu získat. A také si uvědomíte, že mnoho změn musíte učinit samy na sobě. Je to nezbytná podmínka. Oddat se plně lásce bez podmínek…. Cítit strach a přesto se oddat. Tříbit svou intuici a opravdu vnímat, co se kolem vás děje. Pak jednoho dne přijde ON…

A ani tehdy to nebude jednoduché,vztah není jen růžový. Každý vztah probíhá ve vlnách, nahoru dolů, pohádáte se, usmíříte. Ale…

 

„Učíte se vzájemně důvěřovat srdci toho druhého a uctívat je jako božské dary, které se dokážou otevřít víc, než se může otevřít každý z nás sám, a jak dýcháš, uvolňuješ se a otevíráš se stále plněji, cítíš otevřenost všech srdcí – nebo lásku – jako svou přirozenou odpovědnost.“

 

A co je na této knize nejcennější, nemusíte ani hledat muže – protože on si vás později najde sám.

 

Tato kniha je návod, jak žít sama se sebou v harmonickém souladu, jak ze svého života udělat splněný sen, mistrovské dílo, děj, který probíhá v přítomnosti a stojí za to ho žít.

 

A to i v případě, že se kolem děje cokoliv. Nakonec, budete-li v pohodě, to negativní to u vás přestane bavit a odejde… a přitáhnete si radost a štěstí. A možná i toho muže.

 

David Deida je považován za jednoho z nejpřevratnějších a nejprovokativnějších duchovních učitelů současnosti. Jeho učení a knihy o radikálně praktické spiritualitě hluboce ovlivnily směr našeho duchovního a sexuálního růstu.

 

Jeho knihy byly přeloženy do více než pětadvaceti jazyků a stávají se doporučenou literaturou na univerzitách, workshopech a mužských i ženských skupinách na celém světě. Jako cenný zdroj pro duchovní transformaci a posvátnou sexualitu ho cituje mnoho dalších autorů od koučů jako je Tony Robbins, přes filosofy jako Ken Wilber až po duchovní mluvčí Marianne Williamson.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2013, www.synergiepublishing.com


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Vítězslav má původ slovanský. Vykládá se však jako „ten, kdo oslavuje domov“. A to proto, že sloveso „vítati” znamenalo ve staroslovanštině „sídlit”, „bydlit”. V ČR je 10008 Vítěslavů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 16
  • 256
  • 13 628
  • 333 622
  • 2 490 622
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet