Komerce

Dámy, zkuste okořenit hrátky s partnerem masáží prostaty!

0 Shares

Pokud jste ve vztahu už nějaký ten pátek, jistě si uvědomujete pomalu přicházející nudu a stereotyp nejen v běžných denních záležitostech, nýbrž i v sexu. Chvíle, kdy jste se nemohli dočkat, až spolu budete sami, jsou pryč a vám vrtá hlavou, co udělat proto, abyste se na sebe zase těšili a cítili stejné vzrušení jako dřív. Zkuste něco neobvyklého. Masáž prostaty může být to pravé.

27376NTc.jpg

 

Hlavně nespěchat

Jste rozhodnuté, že partnerovi ukážete sedmý div světa prostřednictvím masáže prostaty? Pak hlavně nic neuspěchejte. Jestliže jste dosud podobné hrátky neprovozovali, je třeba jít na věc opatrně, s citem a pomalu. Mějte po ruce připravený masážní gel, na samotnou masáž prostaty pak spoustu lubrikačního gelu. Ujistěte se, že máte pečlivě ostříhané nehty na rukou, předejdete tak nechtěnému poranění partnera, který by v důsledku bolesti mohl nadobro na podobné praktiky zanevřít. A to by byla škoda.

 

Nejprve věnujte pozornost maximálními uvolnění partnera. Toho docílíte třeba postupnou masáží celého těla, orálním sexem. Erotické videonávody vám pomohou získat potřebnou jistotu.

 

Ideální poloha je vleže. Nesnažte se partnerovi dostat do těla moc brzy. Začněte masáží hráze, análního otvoru. Krouživými pohyby prstů docílíte jeho uvolnění. Samotnou prostatu poznáte snadno. Jde o tvrdý útvar velikosti kaštanu. Navíc to, že jste na správném místě, zaručeně zjistíte z partnerovy reakce. Na prostatu příliš netlačte. Spíše měňte intenzitu a rychlost masáže.

 

27377YTk.jpgExistují erotické pomůcky k masáži prostaty

Vibrátor je skvělým doplňkem při sexu. Nicméně v tomto případě zvolte raději dildo. Je speciálně vyvinuto k masáži mužského bodu G, totiž k dráždění prostaty. Seženete jej ve skleněném nebo gelovém provedení, připínací, nafukovací i s přísavkou.

Druhů je více, mrkněte na sexshop RuzovySlon.cz.

 

Na webu najdete erotické pomůcky nejen pro vašeho partnera, nýbrž i pro vás. Nakupovat můžete zcela diskrétně a za příjemné ceny. Určitě se začtěte i do magazínu sexshopu. Erotická inspirace se hodí vždy.

 

A kdyby i to bylo málo, na YouTube je k vidění víc než 1 000 videí.

 

 

 

Zpracovala: Placla

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com