BEST OF POPELKY – Konec GENTLEMANŮ v Čechách?

autor: | Pro 30, 2014 | Vztahy | 0 komentářů

Views: 44

Před pár týdny jsem zavítala po 7 letech soužití v partnerském vztahu opět do světa svobodných. Jak já tomu osobně říkám: „vylezla jsem z jeskyně“ . Každý z nás to už někdy zažil. Za mě musím říci, že to není vůbec lehké. Ráda bych Vás teď provedla několika příběhy – určitě se v nějakém z nich poznáte 

227MmY.jpg

Foto: listal.com

 

Moje 1.rande

 

Po tolika letech si člověk odvykne na to, aby se seznamoval, flirtoval, chodil na rande a kafíčka. Natož vedl rozhovor s úplně cizím mužem!

 

Musím říci, že jsem byla dost nervozní!

 

V koupelně jsem strávila celou věčnost a skříň mi přišla jaksi prázdná. Nic nebylo dostačující na to, abych okouzlila (říkejme mu třeba pan Úžasný) pana Úžasného.

 

Po tom, co jsem si dvakrát přemalovala obličej a vyzkoušela 10 párů bot jsem usoudila, že lepší už to nebude. Srdce mi tlouklo až do nebe, v trafice jsem si souvislou větou nekoupila ani lístek na tramvaj, a tak jsem doufala, že ho zaujmu aspoň osobním šarmem.

 

Sešli jsme se v nádherném hotelu kousek od Malostranského náměstí… Nenechte se zmást, nešli jsme na pokoj, nýbrž na terasu, ze které je nádherný výhled na Prahu.

 

Pan úžasný vypadal dokonale a byl uvolněný. Se samozřejmostí mi podržel dveře, zeptal se co ráda piji, objednal vynikající víno, omluvil se, když šel na toaletu a samozřejmostí bylo zaplacení účtu za nás oba. Třeba se to někomu zdá moc škrobené, ale byl to nádherný večer plný pohody a srandy.

 

Po dlouhé době jsem zářila jako „měsíček na hnoji“.

 

Mohlo to být všechno tak dokonalé! Dovolené u příbuzných v Americe, děti, dům a pes. Možná dva, kdyby byla zahrada velká. Pokud bych nezjistila, že on, PAN ÚŽASNÝ už všechno tohle štěstí má.

Ovšem pár let s jinou ženou….

 

Pan „vtipálek“

 

Moje velice dobrá kamarádka Andrea také vstoupila nedávno mezi svobodné. Říká se: „těžko na cvičišti, lehko na bojišti“.

konec gentlemanu v cechach2

konec gentlemanu v cechach2

Obrázek: thebitterman.us

 

A tak si první rande vyzkoušela se svým fitness trenérem. Není úplně její šálek kávy, ale mají stejný smysl pro humor a tak si řekla, že to zkusí. Byla jsem plná očekávání jak to dopadne, a tak jsem netrpělivě v průběhu večera hypnotizovala telefon, než mi Andrea zavolá.

 

Měli sraz ve 20:00. Telefon mi zvonil ve 21:37.

 

Trochu brzy, zdá se… Vyplašená Andrea mi začala vyprávět, jak to celé probíhalo. Nejen, že u stolu seděla půlku večera jak v restauraci U Suchánků.

Na otázky slečny servírky, zda mají vše, odvětil bez mrknutí oka, že ano. Andrea tak sosala ze skleničky led, který se pomalu, ale jistě rozpouštěl.

Poslechla si nespočet jeho postelových historek, dozvěděla se, že vlastní deník kam si ony „štastné” ženy zapisuje a povinně shlédla pár fotek jeho ex.

 

Překvapením bylo když se zeptal, zda chce doprovodit domů. Andrea byla tak zničená, že řekla, že to zvládne.

 

Samozřejmě doufala v odpověď, že ji přece nenechá na pospas pražským vlkům. Ale dočkala se jen opileckého „tak teda jo, no.”

 

Pan „buran”

 

S tímto tipem jsem osobně ještě neměla tu čest. Nicméně jsem pozorovala mladý pár v jedné restauraci. Oba byli značně nervozní a tak jsem usoudila, že je to jejich první rande.

 

Nenucená konverzace zdála se býti velice nucenou a jeho zrak se nejčastěji stáčel směrem ke kuchyni. Největší katastrofa ovšem přišla když bylo jídlo na stole.

 

Slovo ubrousek asi nikdy neslyšel.

 

To, že se losos se šťouchaným bramborem jí vidličkou a nožem, NE lžící, taky asi nevěděl. Nevím jak to dopadlo, protože jsem zrovna odcházela. Slečna měla vyděšený výraz a já s ní hluboký soucit.

 

Pan „držgrešle”

 

229Mjk.jpgTento tip muže se dle mého názoru vyskytuje nejčastěji. Nevím zda je to tím, že žijeme v 21. století.

 

Ženy hlásají do všech koutů, že jsme samostatné, výdělkuschopné a emancipace hýbe světem.

Velice mne pobavila kamarádka. Vyprávěla mi, jak si šla s přítelem půjčit dvd.

 

Půjčovné stálo 40 kč. Dotyčný prohlásil, že to zaplatí „fifty fifty“ a dožadovall se po Martině té dvacetikoruny. Nemusím snad ani zmiňovat, že mimo jiné to byl jejich první a poslední filmový večer.

 

Když jsem si vyšla s Ondřejem na večeři, zdál se být skvělým společníkem. Ovšem jen do doby, než jsem před placením odešla na toaletu. Vrátila jsem se a chtěla se odebrat do kina. Ondřej mne zarazil pohledem na účet, který nebyl zaplacený. Bylo mi tak trapně před slečnou servírkou, že jsem ho nakonec na večeři pozvala já.

 

Ovšem nedávno jsem se mimoděk dostala do konverzace mezi mým potencionálním milencem -partnerem a jeho kamarádem. Zrovna za námi dorazil ze schůzky s jakousi slečnou. Stěžoval si, že mu vyprávěla, jak jsou dnešní muži nevychovaní.

 

Chtěl slyšet můj názor a tak jsme mu začala vysvětlovat (v jeho 32 letech!) co se sluší a patří. Když jsme došli na placení, tak mi úplně suveréně oznámil, že navrhl, aby účet zaplatili na půl. Není prý zapotřebí tahat hned z kapsy peněženku!

 

Asi poslouchá slovenského rapera Rytmuse a v každé ženě hned vidí zlatokopku. Zůstala jsem stát jako opařená a raději zavedla hovor jiným směrem. Ale popravdě by mne zajímalo zda bylo i druhé rande s onou slečnou.

 

Myslím, že zrovna v neděli jsem se o tom bavila se svou kamarádkou. Jestli je normální, aby ve společnosti (a nemusí to být zrovna rande) muž krkal, nazýval ženské slepice v domění, že je vtipný a drbal se na jeho totemu mužnosti!?!

 

Pánové, pokud si tenhle článek čtete, ráda bych vám tímto vzkázala, že ačkoliv jsme úspěšné v zaměstnání, máme své zájmy a přátele a snažíme se ustát v dnešní hektickou dobu, tak jsme pořád „jen“ ženy.

 

Romantické,snící, láskyplné, křehké a toužící po pevné mužské náruči!

 

Nechci, aby to teď vyznělo, že jsme nafoukané  primadony! Ba naopak! Mám kolem sebe spoustu žen a všechny jsou to úplně normální holky, kterým když se dostanete po prvním rande pod kůži, tak s vámi rádi zajdou na druhé.

Třeba na fotbal, pivo a klobásu!

 

S náručí plnou řůží na prvním rande jsem přestala počítat už dávno. Doufat jsem ale nepřestala! Myslím si, že muž gentleman ještě nevyhynul, protože nadějě umírá poslední.

 

Milé čtenářky, malá rada na závěr – je lepší očekávat horší, pak už můžeme být jen mile překvapené z opaku. A pokud se chystáte na rande, tak Vám přeji hodně štěstí!

 

Vaše Veronika


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Vítězslav má původ slovanský. Vykládá se však jako „ten, kdo oslavuje domov“. A to proto, že sloveso „vítati” znamenalo ve staroslovanštině „sídlit”, „bydlit”. V ČR je 10008 Vítěslavů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 20
  • 256
  • 13 632
  • 333 626
  • 2 490 626
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet