Přirozený vzhled zvětšených prsou díky implantátům Motiva

autor: | Lis 8, 2017 | Komerce, Tělo | 0 komentářů

Views: 195

Modelace prsou se v dnešní době provádějí jak na běžícím pásu. Jejich zvětšení či zmenšení není žádným problémem, rovněž nepatří mezi finančně nedostupné plastické operace. Hlavně z tohoto důvodu byste se neměli řídit pouze cenou, nýbrž referencemi kliniky a kvalitou implantátů.

12961516 929488053837185 4449715317505348608 n

Operace se není třeba bát

Je totiž prováděna v celkové anestezii a její délka nepřesahuje 2 hodiny. Jak již bylo zmíněno výše, pokud estetickou operaci provádí atestovaný operatér s rozsáhlými zkušenostmi, není se čeho obávat. Před operací s ním zkonzultujete její průběh, lékař vám doporučí vhodné implantáty. Kde hledat špičkové operatéry? Seznam kvalifikovaných lékařů s potřebnými atestacemi naleznete zde.

Na co se připravit?

Při první návštěvě s lékařem vyberete velikost prsního implantátu. Lepší představu vám přiblíží 3D animace Motiva Imagine AX3, jež vám realisticky ukáže, jak budou vybrané implantáty vypadat na vašem hrudníku. Samozřejmostí je též vyzkoušení externích sizerů neboli výplní. Při výběru se bere v potaz stavba vašeho těla a velikost hrudníku, aby byl výsledek co nejpřirozenější.

img 1260

Jak operace probíhá?

Před operací lékař dle stavu prsou a pokožky doporučí nejvhodnější operační techniku. Prsní implantáty se zpravidla umísťují pod prsní žlázu nebo sval. Rovněž budete informování o možných komplikacích. Ty jsou eliminovány předoperačním vyšetřením. Důležité je před operací alespoň 5 hodin nejíst, nepít a nekouřit. Implantáty se vkládají nejčastěji z předprsní rýhy, kde zůstane jizva o velikosti max. 4 cm, která bude ukrytá pod prsy. Další možností vložení je z prsního dvorce či z podpaží.

Pooperační stav

Hospitalizace v nemocnici trvá 1-2 dny, pooperační klidový režim je stanoven na 1-2 týdny. Je třeba dodržovat řadu doporučení, aby byl výsledný efekt přesně podle vašich představ. Po dobu 4-8 týdnů budete nosit speciální kompresní podprsenku a nesmíte se fyzicky přepínat.

Pro jaké implantáty se rozhodnout?

U prsních implantátů je hlavním kritériem bezpečnost a kvalita. Rozhodně by vás měly zajímat certifikované implantáty, jež splňují všechny evropské standardy. Těmito vlastnostmi se vyznačují prsní implantáty Motiva, neboť při jejich výrobě jsou dodržovány ty nejpřísnější normy, dbá se na striktní kontrolu. Implantáty Motiva jsou vybaveny bezpečnostní technologií Q-chip, která lékařům umožňuje přesnou identifikaci prsního implantátu zvnějšku.

Jaké jsou další přednosti implantátů Motiva?

Je to zcela jistě vysoká elastičnost, díky čemuž lze i větší velikost vložit do velmi malého řezu. Jizva u implantátů Motiva není delší než 4 cm, což je oproti běžným implantátům s jizvou 7 cm značný rozdíl. Rozhodnete-li se pro miniinvazivní augmentaci pomocí speciálního sáčku, bude velikost jizvy pouze 2,5 cm. Více o této metodě se dozvíte zde.

Přirozenost na prvním místě

Ano, přirozenost je to hlavní, o co většině žen po podstoupené augmentaci prsou jde. U implantátů Motiva je použit dokonale kohezivní silikonový gel, proto poprsí nejen přirozeně vypadá, nýbrž je též přirozené na dotek. Z toho důvodu můžete vybírat z kolekce více než 500 velikostí a poprsí bude vypadat jako vaše vlastní z jakéhokoliv pohledu.

img 1261

Zkombinujte to

Jak můžete přirozenost ještě více podpořit? Vsaďte na inovaci MotivaHybrid, která kombinuje menší implantát s vlastním tukem. Ve výsledku jsou prsa nerozeznatelná od přírodních. Navíc si touto nenásilnou metodou vyformujete problematické části těla, jakými jsou stehna či hýždě. Odtud je totiž odsát nadbytečný tuk, jenž je naopak zviditelněn ve vašem plnějším dekoltu.

 

Zdrojem informací pro tento článek byly webové stránky www.motivaimplantaty.cz.

 

Zpracoval: Václav Bartoš

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
faces an.jpg1

Obličejová slepota

 

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Vítězslav má původ slovanský. Vykládá se však jako „ten, kdo oslavuje domov“. A to proto, že sloveso „vítati” znamenalo ve staroslovanštině „sídlit”, „bydlit”. V ČR je 10008 Vítěslavů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 15
  • 256
  • 13 627
  • 333 621
  • 2 490 621
  • 3 798
  • 28
  • 1 860
0 Shares
Share
Tweet